Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
25. 6. 2019
Úterý
09:00 Florbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj x Ústecký kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Florbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj x Ústecký kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Florbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj x Liberecký kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:40 Florbal turnaj družstev chlapci Středočeský kraj x Moravskoslezský kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:40 Florbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha x Jihomoravský kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:45 Florbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj x Moravskoslezský kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:20 Florbal turnaj družstev chlapci Kraj Vysočina x Olomoucký kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:24 Florbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj x Zlínský kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:25 Florbal turnaj družstev dívky Jihočeský kraj x Zlínský kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:00 Florbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj x Liberecký kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:00 Florbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj x Ústecký kraj
Hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:05 Florbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj x Ústecký kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:40 Florbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj x Královéhradecký kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:40 Florbal turnaj družstev chlapci Středočeský kraj x Královéhradecký kraj
Hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:43 Florbal turnaj družstev dívky Hlavní město Praha x Jihomoravský kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
12:20 Florbal turnaj družstev dívky Jihočeský kraj x Karlovarský kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
12:20 Florbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj x Karlovarský kraj
Hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
12:22 Florbal turnaj družstev dívky Kraj Vysočina x Olomoucký kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:00 Florbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj x Liberecký kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:00 Florbal turnaj družstev dívky Zlínský kraj x Královéhradecký kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:00 Florbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj x Liberecký kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:40 Florbal turnaj družstev dívky Kraj Vysočina x Plzeňský kraj
Sport Park Liberec - HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:40 Florbal turnaj družstev chlapci Kraj Vysočina x Plzeňský kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:41 Florbal turnaj družstev dívky Hlavní město Praha x Pardubický kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
14:20 Florbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj x Jihočeský kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
14:20 Florbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj x Karlovarský kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
14:20 Florbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha x Pardubický kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
15:00 Florbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj x kraj Vysočina
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
15:00 Florbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj x kraj Vysočina
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
15:09 Florbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj x Jihočeský kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
15:40 Florbal turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj x Pardubický kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
15:42 Florbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj x Pardubický kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
15:51 Florbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj x Královéhradecký kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
16:20 Florbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj x Plzeňský kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
16:20 Florbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj x Plzeňský kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
16:29 Florbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj x Karlovarský kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
17:00 Florbal turnaj družstev dívky Zlínský kraj x Středočeský kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
17:00 Florbal turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj x Hlavní město Praha
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
17:14 Florbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj x Středočeský kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
17:40 Florbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj x Hlavní město Praha
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky