Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
25. 6. 2019
Úterý
09:00 Tenis dvouhra starší chlapci Petr - Hrazdil
čtvrtfinále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší chlapci Velík - Kolářík
čtvrtfinále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší chlapci Kalina - Rouchal
čtvrtfinále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší chlapci Menšík - Jedlička
čtvrtfinále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Tomajková - Heiderová
čtvrtfinále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Odehnalová - Líbalová
čtvrtfinále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Přecechtělová - Kareisová
čtrvtfinále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Pávková - Bejlek
čtvrtfinále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Mrva - Čepelík
čtvrtfinále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Pospíšil - Kozlovský
čtvrtfinále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Škrlík - Sklenička
čtvrtfinále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Chodura - Kumstát
čtvrtfinále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra mladší dívky Slaměníková - Janíčkovičová
čtvrtfinále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra mladší dívky Kovačková - Žingorová
čtvrtfinále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra mladší dívky Forejtková - Suchá
čtvrtfinále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra mladší dívky Huťková - Linhartová
čtvrtfinále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Ústecký kraj - Kraj Vysočina
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Plzeňský kraj - Olomoucký kraj
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Olomoucký kraj - volný los
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Pardubický kraj - Ústecký kraj
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Jihomoravský kraj - Karlovarský kraj
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Plzeňský kraj - Kraj Vysočina
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Hlavní město Praha - volný los
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Olomoucký kraj - volný los
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Královéhradecký kraj - Kraj Vysočina
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Jihomoravský kraj - Karlovarský kraj
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Zlínský kraj - Liberecký kraj
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Středočeský kraj - volný los
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra starší dívky Jihočeský kraj - Zlínský kraj
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
11:20 Tenis čtyřhra mladší chlapci Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
11:30 Tenis čtyřhra starší chlapci Liberecký kraj - Královehradecký kraj
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Zlínský kraj - Středočeský kraj
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Pardubický kraj - Ústecký kraj
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší dívky Karlovarský kraj - Moravskoslezský kraj
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší dívky Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
12:25 Tenis čtyřhra starší dívky Královéhradecný kraj - Hlavní město Praha
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
12:30 Tenis čtyřhra starší chlapci Zlínský kraj - Pardubický kraj
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
12:30 Tenis čtyřhra mladší dívky Plzeňský kraj - Jihočeský kraj
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
12:30 Tenis čtyřhra mladší dívky Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
12:30 Tenis čtyřhra starší dívky Kraj Vysočina - Ústecký kraj
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
13:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Středočeský kraj - volný los
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
13:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Moravskoslezský kraj - volný los
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
13:00 Tenis čtyřhra starší dívky Olomoucký kraj - volný los
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
13:00 Tenis čtyřhra starší dívky Pardubický kraj - Liberecký kraj
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
13:00 Tenis čtyřhra starší dívky Středočeský kraj - volný los
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
13:15 Tenis čtyřhra mladší chlapci Jihočeský kraj - Liberecký kraj
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
13:15 Tenis čtyřhra mladší chlapci Olomoucký kraj - Ústecký kraj
čtvrtfinále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
13:15 Tenis čtyřhra mladší chlapci Kraj Vysočina - Hlavní město Praha
čtvrtfinále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
13:30 Tenis čtyřhra starší chlapci Karlovarský kraj - Hlavní město Praha
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
13:30 Tenis čtyřhra mladší dívky Olomoucký kraj - Kraj Vysočina
čtvrtfinále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
13:30 Tenis čtyřhra mladší dívky Jihomoravský kraj - Zlínský kraj
čtvrtfinále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
14:30 Tenis čtyřhra mladší chlapci Středočeský kraj - Karlovarský kraj
čtvrtfinále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
14:30 Tenis čtyřhra mladší dívky Ústecký kraj - Středočeský kraj
čtvrtfinále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
15:15 Tenis čtyřhra mladší chlapci Liberecký kraj - Moravskoslezský kraj
čtvrtfinále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
15:15 Tenis čtyřhra mladší dívky Plzeňský kraj - Moravskoslezský kraj
čtvrtfinále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
16:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Středočeský kraj - Jihomoravský kraj
čtvrtfinále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
16:00 Tenis čtyřhra starší dívky Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj
čtvrtfinále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
16:00 Tenis čtyřhra starší dívky Zlínský kraj - Pardubický kraj
čtvrtfinále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
16:00 Tenis čtyřhra starší dívky Jihomoravský kraj - Ústecký kraj
čtvrtfinále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
16:00 Tenis čtyřhra starší dívky Hlavní město Praha - Středočeský kraj
čtvrtfinále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
16:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Zlínský kraj - Kraj Vysočina
čtvrtfinále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
16:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Olomoucký kraj - Karlovarský kraj
čtvrtfinále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
16:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj
čtvrtfinále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky