Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
25. 6. 2019
Úterý
09:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Liberecký kraj x Pardubický kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
09:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Jihočeský kraj : kraj Vysočina Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
09:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Olomoucký kraj x Hlavní město Praha Fotbalové hřiště - Vratislavice nad Nisou Startovní listina , Výsledky
09:20 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Ústecký kraj x Moravskoslezský kraj Fotbalové hřiště - Letka Liberec Startovní listina , Výsledky
10:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Jihomoravský kraj x Ústecký kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
10:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Královehradecký kraj : Olomoucký kraj Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
10:30 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Zlínský kraj x Plzeňský kraj Fotbalové hřiště - Letka Liberec Startovní listina , Výsledky
10:30 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Středočeský kraj x Karlovarský kraj Fotbalové hřiště - Vratislavice nad Nisou Startovní listina , Výsledky
12:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Moravskoslezský kraj x Zlínský kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
12:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 hlavní město Praha : Středočeský kraj Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
12:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Liberecký kraj x Pardubický kraj Fotbalové hřiště - Letka Liberec Startovní listina , Výsledky
12:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Jihočeský kraj x Kraj Vysočina Fotbalové hřiště - Vratislavice nad Nisou Startovní listina , Výsledky
13:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Plzeňský kraj x Liberecký kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
13:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Karlovarský kraj : Jihočeský kraj Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
13:30 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Jihomoravský kraj x Ústecký kraj Fotbalové hřiště - Letka Liberec Startovní listina , Výsledky
13:30 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Královéhradecký kraj x Olomoucký kraj Fotbalové hřiště - Vratislavice nad Nisou Startovní listina , Výsledky
15:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Pardubický kraj x Jihomoravský kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
15:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 kraj Vysočina : Královehradecký kraj Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
15:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Moravskoslezský kraj x Zlínský kraj Fotbalové hřiště - Letka Liberec Startovní listina , Výsledky
15:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Hlavní město Praha x Středočeský kraj Fotbalové hřiště - Vratislavice nad Nisou Startovní listina , Výsledky
16:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Ústecký kraj x Moravskolezský KFS Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
16:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Olomoucký kraj : hlavní město Praha Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
16:30 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Plzeňský kraj x Liberecký kraj Fotbalové hřiště - Letka Liberec Startovní listina , Výsledky
16:30 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Karlovarský kraj x Jihočeský kraj Fotbalové hřiště - Vratislavice nad Nisou Startovní listina , Výsledky
18:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Zlínský kraj x Plzeňský kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
18:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Středočeský kraj : Karlovarský kraj Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
18:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Pardubixký kraj x Jihomoravský kraj Fotbalové hřiště - Letka Liberec Startovní listina , Výsledky
18:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Kraj Vysočina x Královéhradecký kraj Fotbalové hřiště - Vratislavice nad Nisou Startovní listina , Výsledky