Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
25. 6. 2019
Úterý
09:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj x Pardubický kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha x Plzeňský kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev dívky Pardubický kraj x Jihomoravský kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj x Kraj Vysočina Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Středočeský kraj x Liberecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Královehradecký kraj x Olomoucký kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj x Olomoucký kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev dívky Hlavní město Praha x Moravskoslezský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj x Zlínský kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj x Plzeňský kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
11:40 Basketbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj x Kraj Vysočina TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
11:55 Basketbal turnaj družstev dívky Jihočeský kraj x Ústecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj x Ústecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
12:45 Basketbal turnaj družstev dívky Královehradecký kraj x Pardubický kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
12:55 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj x Hlavní město Praha TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
13:15 Basketbal turnaj družstev dívky Zlínský kraj x Liberecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Pardubický kraj x Jihomoravský kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
14:00 Basketbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj x Karlovarský kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
14:20 Basketbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj x Moravskoslezský kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
14:55 Basketbal turnaj družstev dívky Kraj Vysočina x Jihočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj x Středočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
15:15 Basketbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj x Středočeský kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
15:40 Basketbal turnaj družstev chlapci Kraj Vysočina x Královéhradecký kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
16:10 Basketbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj x Hlavní město Praha Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj x Liberecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
16:30 Basketbal turnaj družstev dívky Pardubický kraj x Olomoucký kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
16:52 Basketbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha x Olomoucký kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
17:30 Basketbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj x Moravskoslezský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
17:45 Basketbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj x Karlovarský kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
17:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Středočeský kraj x Jihomoravský kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
18:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Královehradecký kraj x Moravskoslezský kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
18:45 Basketbal turnaj družstev dívky Hlavní město Praha x Jihočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
19:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj x Pardubický kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
19:00 Basketbal turnaj družstev dívky Královehradecký kraj x Jihomoravský kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
19:38 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj x Plzeňský kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
19:55 Basketbal turnaj družstev dívky Zlínský kraj x Kraj Vysočina Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky