Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
24. 6. 2019
Pondělí
09:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Karlovarský kraj - Jihočeský kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Zlínský kraj - Olomoucký kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Pardubický kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Jimoravský kraj - Ústecký kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Liberecký kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Ústecký kraj - Královéhradecký kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Jihomoravský kraj - Pardubický kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Plzeňský kraj - Jihočeský kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Liberecký kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Karlovarský kraj - Zlínský kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Olomoucký kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci volný los - Moravskoslezský kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Pardubický kraj - Středočeský kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Plzeňský kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Zlínský kraj - Ústecký kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Jihomoravský kraj - Hlavní město Praha
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Liberecký kraj - Karlovarský kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci volný los - Jihočeský kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Zlínský kraj - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Karlovarský kraj - Ústecký kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci volný los - Středočeský kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Jihomoravský kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Jihočeský kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Liberecký kraj - Pardubický kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci volný los - Moravskoslezský kraj
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Šíp - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Šindelář - Vesecký
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Nechyba - Vranka
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Vyhlídal - Hitzger
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Volhejn - Zoubek
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Bednář - Slaný
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Hodina - Vogel
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Morávek - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Kment - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Řehounek - Holub
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Škalda - Kotál
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:00 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Kudělka - Sochor
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:00 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Nádvorník - Švarc
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:00 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Šolle - Jedlička
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:00 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Halabrín - Čermák
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:00 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Brhel - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Pisárová - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Glücková - Petrů
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Rohová - Zuzáková
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Vobrubová - Juchelková
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Ščibrániová - Vostrovská
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:30 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Novotná E. - Lošťáková
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:30 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Jaramillo - Prousková
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:30 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Šichanová - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:30 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Mazalová - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:30 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Gallerachová - Janků
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:30 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Najmanová - Šerešová
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:30 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Křížová - Poláková
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:30 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Ďuláková - Kemlinková
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:30 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Korpová - Janů
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:30 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Petržílková - Novotná T.
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:30 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Sazimová - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Lebeda - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Pijáček - Lisztwan
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Fencl - Chaloupka
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Veinfurt - Otáhal
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Rosu - Jůza
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Svojanovský - Sivera
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Podrazil - Sigmund
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Karel - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Košťál - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Kokeš - Waldhauser
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Baroš - Skála
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Prázdný - Dobiáš
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Vondráček - Šperl
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Starka - Truněček
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Gajda - Holub
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Pisár - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis dvouhra starší dívky Sommerová - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis dvouhra starší dívky Kašubiaková - Grimmerová
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis dvouhra starší dívky Vydrová - Čáchová
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis dvouhra starší dívky Vrzalová - Meškánová
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis dvouhra starší dívky Handlová - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Kmoníčková - Bačinová
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Látalová - Janáčková
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Segetová - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Hanáková - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Furchová - Dosedělová
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Botková - Dubravcová
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Pařízková - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Březinová - Peštálová
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Doležalová - Holubová
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Jungwirthová - Dohnálková
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Bártová - volný los
32
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
14:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - Jihočeský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
14:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Olomoucký kraj - Pardubický kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
14:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
14:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Královéhradecký kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
14:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - Královéhradecký kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
14:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
14:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Karlovarský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
14:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Moravskoslezský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - Středočeský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Ústecký kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Liberecký kraj - Jihočeský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Zlínský kraj - Ústecký kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Plzeňský kraj - Středočeský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Kraj Vysočina
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Liberecký kraj - Moravskoslezský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Šíp - Vesecký
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Nechyba - Hitzger
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Volhejn - Slaný
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Hodina - Morávek
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Kment - Holub
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Škalda - Sochor
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Nádvorník - Šolle
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:30 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Halabrín - Brhel
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Pisárová - Petrů
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Rohová - Juchelková
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Ščibrániová - Lošťáková
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Jaramillo - Šichanová
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Mazalová - Gallerachová
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Najmanová - Poláková
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Ďuláková - Janů
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Novotná T. - Sazimová
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Lebeda - Lisztwan
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Fencl - Otáhal
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Rosu - Sivera
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Podrazil - Karel
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Košťál - Waldhauser
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Baroš - Dobiáš
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Vondráček - Truněček
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Gajda - Pisár
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Sommerová - Grimmerová
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Vydrová - Meškánová
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Handlová - Bačinová
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Látalová - Segetová
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Hanáková - Dosedělová
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Botková - Pařízková
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Pešťálová - Doležalová
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Jungwirthová - Bártová
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - Pardubický kraj
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - Jihočeský kraj
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Moravskoslezský
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - Ústecký kraj
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Zlínský kraj - Plzeňský kraj
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Liberecký kraj
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Pisárová - Juchelková
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Ščibrániová - Šichanová
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Mazalová - Poláková
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Ďuláková - Sazimová
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:00 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Šíp - Hitzger
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:00 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Slaný - Hodina
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:00 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Holub - Sochor
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:00 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Nádvorník - Halabrín
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Lebeda - Fencl
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Rosu - Karel
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Košťál - Baroš
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Vondráček - Pisár
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:30 Stolní tenis dvouhra starší dívky Sommerová - Meškánová
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:30 Stolní tenis dvouhra starší dívky Handlová - Segetová
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:30 Stolní tenis dvouhra starší dívky Hanáková - Botková
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:30 Stolní tenis dvouhra starší dívky Doležalová - Bártová
QF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky