Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
24. 6. 2019
Pondělí
09:00 Florbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj x Středočeský kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Florbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj x Hlavní město Praha
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Florbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj x Středočeský kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:40 Florbal turnaj družstev dívky Zlínský kraj x Karlovarský kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:40 Florbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj x Plzeňský kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:40 Florbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj x Karlovarský kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:20 Florbal turnaj družstev dívky Královéhradecký kraj x Moravskoslezský kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:20 Florbal turnaj družstev dívky Pardubický kraj x Jihomoravský kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:20 Florbal turnaj družstev chlapci Královéhradecký kraj x Moravskoslezský kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:00 Florbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj x Zlínský kraj
hala míčovách sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:00 Florbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj x Olomoucký kraj
hala míčovách sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:00 Florbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj x Hlavní město Praha
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:40 Florbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj x Středočeský kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:40 Florbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj x Hlavní město Praha
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:48 Florbal turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj x Plzeňský kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
12:20 Florbal turnaj družstev dívky Pardubický kraj x Kraj Vysočina
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
12:28 Florbal turnaj družstev dívky Královéhradecký kraj x Jihočeský kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
12:29 Florbal turnaj družstev chlapci Pardubický kraj x Jihomoravský kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:00 Florbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj x Zlínský kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:07 Florbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj x Olomoucký kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:08 Florbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj x Zlínský kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:40 Florbal turnaj družstev chlapci Královéhradecký kraj x Jihočeský kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:43 Florbal turnaj družstev dívky Královéhradecký kraj x Ústecký kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:53 Florbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj x Hlavní město Praha
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
14:20 Florbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj x Středočeský kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
14:25 Florbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj x Jihočeský kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
14:32 Florbal turnaj družstev chlapci Pardubický kraj x Kraj Vysočina
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
15:00 Florbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj x Zlínský kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
15:02 Florbal turnaj družstev dívky Pardubický kraj x Liberecký kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
15:14 Florbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj x Olomoucký kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
15:40 Florbal turnaj družstev dívky Hlavní město Praha x kraj Vysočina
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
15:40 Florbal turnaj družstev chlapci Královéhradecký kraj x Ústecký kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
15:58 Florbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha x kraj Vysočina
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
16:20 Florbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj x Olomoucký kraj
hla míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
16:20 Florbal turnaj družstev chlapci Středočeský kraj x Jihočeský kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
16:37 Florbal turnaj družstev chlapci Pardubický kraj x Liberecký kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
17:00 Florbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj x Královéhradecký kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
17:00 Florbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj x Královéhradecký kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
17:25 Florbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj x Pardubický kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
17:40 Florbal turnaj družstev dívky Jihočeský kraj x Moravskoslezský kraj
hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
17:40 Florbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj x Moravskoslezský kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
18:05 Florbal turnaj družstev chlapci Kraj Vysočina x Jihomoravský kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
18:20 Florbal turnaj družstev dívky Kraj Vysočina x Jihomoravský kraj
hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
18:20 Florbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj x Pardubický kraj
HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky