Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
24. 6. 2019
Pondělí
09:00 Beachvolejbal turnaj dvojic dívky Zlínský kraj x Plzeňský kraj
kurt 1
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Beachvolejbal turnaj dvojic dívky Liberecký kraj x Jihočeský kraj
kurt 2
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Beachvolejbal turnaj dvojic dívky Hlavní město Praha x Pardubický kraj
kurt 4
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Beachvolejbal turnaj dvojic chlapci Moravskoslezský kraj x Královéhradecký kraj Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Beachvolejbal turnaj dvojic chlapci Ústecký kraj x Jihomoravský kraj Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Beachvolejbal turnaj dvojic chlapci Hlavní město Praha x Pardubický kraj Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
09:50 Beachvolejbal turnaj dvojic dívky Karlovarský kraj x Středočeský kraj
kurt 1
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
09:50 Beachvolejbal turnaj dvojic dívky Moravskoslezský kraj x Královéhradecký kraj
kurt 2
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
09:50 Beachvolejbal turnaj dvojic dívky Ústecký kraj x Jihomoravský kraj
kurt 4
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
09:50 Beachvolejbal turnaj dvojic chlapci Zlínský kraj x Plzeňský kraj Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
09:50 Beachvolejbal turnaj dvojic chlapci Liberecký kraj x Jihočeský kraj Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
09:50 Beachvolejbal turnaj dvojic chlapci Karlovarský kraj x Středočeský kraj Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
10:40 Beachvolejbal turnaj dvojic dívky Olomoucký kraj x Liberecký kraj
kurt 1
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
10:40 Beachvolejbal turnaj dvojic dívky Hlavní město Praha x Středočeský kraj
kurt 2
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
10:40 Beachvolejbal turnaj dvojic dívky Jihočeský kraj x Plzeňský kraj
kurt 4
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
10:40 Beachvolejbal turnaj dvojic chlapci Kraj Vysočina x Ústecký kraj Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
10:40 Beachvolejbal turnaj dvojic chlapci Jihomoravský kraj x Královéhradecký kraj Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
10:40 Beachvolejbal turnaj dvojic chlapci Hlavní město Praha x Středočeský kraj Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
11:30 Beachvolejbal turnaj dvojic dívky Kraj Vysočina x Ústecký kraj
kurt 1
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
11:30 Beachvolejbal turnaj dvojic dívky Jihomoravský kraj x Královéhradecký kraj
kurt 2
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
11:30 Beachvolejbal turnaj dvojic dívky Karlovarský kraj x Pardubický kraj
kurt 4
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
11:30 Beachvolejbal turnaj dvojic chlapci Liberecký kraj x Plzeňský kraj Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
11:30 Beachvolejbal turnaj dvojic chlapci Zlínský kraj x Jihočeský kraj Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
11:40 Beachvolejbal turnaj dvojic chlapci Karlovarský kraj x Pardubický kraj Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
12:20 Beachvolejbal turnaj dvojic dívky Zlínský kraj x Jihočeský kraj
kurt 2
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
12:20 Beachvolejbal turnaj dvojic dívky Olomoucký kraj x Plzeňský kraj
kurt 4
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
12:20 Beachvolejbal turnaj dvojic chlapci Moravskoslezský kraj x Jihomoravský kraj Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
12:20 Beachvolejbal turnaj dvojic chlapci Kraj Vysočina x Královéhradecký kraj Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
13:10 Beachvolejbal turnaj dvojic dívky Moravskoslezský kraj x Jihomoravský kraj
kurt 1
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
13:10 Beachvolejbal turnaj dvojic dívky Kraj Vysočina x Královéhradecký kraj
kurt 2
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky