Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
24. 6. 2019
Pondělí
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Petr - volný los
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Málek - Opluštil
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Fröhlich J. - Kotrc
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Sedlář - volný los
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Svoboda - Pospíšil
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Bryol - Podrábský
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Psota - Dvořák
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Kumstát - volný los
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší dívky Slaměníková - volný los
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší dívky Svítilová - Krejčová
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Velík - volný los
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší dívky Lukešová - Roháčová
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Kusý - Vrtěna
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší dívky Kovačková - volný los
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší dívky Chrisstoffels - Michálková
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší dívky Kubíčková - Dvořáčková
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší dívky Zourková - Dobiášová
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší dívky Suchá - volný los
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší dívky Říhová - Zástěrová
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší dívky Princi - Divilová
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší dívky Linhartová - volný los
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší dívky Šimonovská - Havlová
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Vašenka - Peták
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Kalina - volný los
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Valeš - Laštovička
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Menšík - volný los
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
08:58 Tenis dvouhra mladší chlapci Mrva - volný los
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Derenin - Čepelík
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra starší chlapci Douda - Vacula
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra starší chlapci Brill - Hrazdil
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra mladší dívky Petrásová - Janíčkovičová
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra starší dívky Fuksová - Vrabcová
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra starší chlapci Leipner - Macháček
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra starší dívky Heiderová - Mičolová
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra starší chlapci Kolařík - Vintera
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra mladší dívky Pancová - Holubová
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra starší dívky Starečková - Závišková
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra starší dívky Líbalová - Paterová
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Šefčík - Košárko
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Postupa - Žahour
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Majera - Kozlovský
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra mladší dívky Soukupová - Rakoušová
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra starší dívky Tomajková - volný los
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra starší dívky Odehnalová - volný los
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra mladší dívky Žingorová - Valentová
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra starší dívky Přecechtělová - volný los
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra starší dívky Pávková - volný los
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Raštica - Škrlík
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis dvouhra starší chlapci Rouchal - Brašna
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis dvouhra starší dívky Bejlek - Jílková
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
11:45 Tenis dvouhra mladší chlapci Fröhlich M. - Grois
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
11:50 Tenis dvouhra starší chlapci Jedlička - Mojžíš
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Vilt - Drápela
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Sklenička - volný los
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis dvouhra mladší dívky Forejtková - Valdmannová
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis dvouhra mladší dívky Jiráková - Shejbalová
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis dvouhra mladší dívky Huťková - Lebrušková
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis dvouhra mladší dívky Bratršovská - Badová
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Sedlář - Pospíšil
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis dvouhra starší chlapci Vašenka - Kalina
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
12:20 Tenis dvouhra starší dívky Nováková - Kareisová
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
12:20 Tenis dvouhra mladší dívky Zourková - Suchá
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
12:40 Tenis dvouhra starší dívky Smékalová - Hrabalová
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
12:45 Tenis dvouhra mladší chlapci Chodura - Brückner
32
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
12:45 Tenis dvouhra starší dívky Valentová - Willanderová
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
12:45 Tenis dvouhra mladší chlapci Mrva - Fröhlich J.
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
13:00 Tenis dvouhra mladší dívky Princi - Linhartová
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
13:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Psota - Kumstát
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
13:00 Tenis dvouhra mladší dívky Soukupová - Janíčkovičová
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
13:05 Tenis dvouhra starší chlapci Kučera - Patyk
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
13:10 Tenis dvouhra starší chlapci Filip - Kubatko
32
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
13:20 Tenis dvouhra mladší dívky Kovačková - Chrisstoffels
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
13:25 Tenis dvouhra mladší chlapci Podrábský - Sklenička
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
13:55 Tenis dvouhra mladší dívky Slaměníková - Krejčová
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
13:55 Tenis dvouhra starší dívky Havlová - Pávková
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
14:05 Tenis dvouhra mladší dívky Pancová - Žingorová
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
14:05 Tenis dvouhra mladší chlapci Košárko - Čepelík
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
14:10 Tenis dvouhra starší chlapci Valeš - Menšík
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
14:20 Tenis dvouhra starší chlapci Petr - Opluštil
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
14:20 Tenis dvouhra mladší dívky Huťková - Badová
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
14:35 Tenis dvouhra starší dívky Odehnalová - Dvořáčková
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
14:40 Tenis dvouhra starší dívky Zástěrová - Přecechtělová
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
14:45 Tenis dvouhra mladší chlapci Žahour - Kozlovský
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
14:45 Tenis dvouhra mladší chlapci Škrlík - Drápela
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
14:55 Tenis dvouhra starší chlapci Velík - Kusý
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
15:15 Tenis dvouhra starší dívky Tomajková - Roháčová
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
15:20 Tenis dvouhra starší dívky Starečková - Líbalová
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
15:30 Tenis dvouhra mladší dívky Forejtková - Shejbalová
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
15:40 Tenis dvouhra starší chlapci Vacula - Hrazdil
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
15:55 Tenis dvouhra starší chlapci Rouchal - Kučera
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
16:00 Tenis dvouhra starší dívky Fuksová - Heiderová
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
16:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Chodura - Fröhlich M.
16
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
16:05 Tenis dvouhra starší chlapci Jedlička - Filip
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
16:20 Tenis dvouhra starší chlapci Kolářík - Macháček
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
16:40 Tenis dvouhra starší dívky Bejlek - Valentová
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
17:00 Tenis dvouhra starší dívky Kareisová - Smékalová
16
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky