Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
24. 6. 2019
Pondělí
09:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Zlínský kraj x Liberecký kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
09:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Středočeský kraj : Jihočeský kraj Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
09:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Královéhradecký kraj x Karlovarský kraj Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina , Výsledky
09:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Jihomoravský kraj x Plzeňský kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:20 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Olomoucký kraj x Kraj Vysočina Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina , Výsledky
10:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Moravskoslezský kraj x Jihomoravský kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
10:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 hlavní město Praha : Královehradecký kraj Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
10:30 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Ústecký kraj x Pardubický kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:45 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Středočeský kraj x Jihočeský kraj Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina , Výsledky
12:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Plzeňský kraj x Ústecký kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
12:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Karlovarský kraj : Olomoucký kraj Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
12:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Zlínský kraj x Liberecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:05 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Hlavní město Praha x Královéhradecký kraj Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina , Výsledky
13:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Pardubický kraj x Zlínský kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
13:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Středočeský kraj : kraj Vysočina Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
13:30 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Moravskoslezský kraj x Jihomoravský kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
14:45 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Karlovarský kraj x Olomoucký kraj Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina , Výsledky
15:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Liberecký kraj x Moravskoslezský kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
15:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Jihočeský kraj : hlavní město Praha Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
15:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Plzeňský kraj x Ústecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
16:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Kraj Vysočina x Středočeský kraj Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina , Výsledky
16:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Jihomoravský kraj x Plzeňský kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
16:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Královehradecký kraj : Karlovarský kraj Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
16:30 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Pardubický kraj x Zlínský kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
17:25 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Jihočeský kraj x Hlavní město Praha Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina , Výsledky
18:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Ústecký kraj x Pardubický kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
18:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Olomoucký kraj : kraj Vysočina Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
18:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Liberecký kraj x Moravskoslezský kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky