Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
24. 6. 2019
Pondělí
08:52 Basketbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj x Jihočeský kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj x Karlovarský kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj x Královéhradecký kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev dívky Jihočeský kraj x Zlínský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Pardubický kraj x Liberecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj x Olomoucký kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev dívky kraj Vysočina x Moravskoslezský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:25 Basketbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj x Olomoucký kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj x Středočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky Pardubický kraj x Středočeský kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj x Hlavní město Praha Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:37 Basketbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha x Královéhradecký kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
12:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj x Zlínský kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
12:45 Basketbal turnaj družstev dívky Královéhradecký kraj x Plzeňský kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
12:45 Basketbal turnaj družstev dívky Zlínský kraj x Ústecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:52 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj x kraj Vysočina TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
14:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj x Jihomoravský kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
14:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj x Moravskoslezský kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
14:00 Basketbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj x Karlovarský kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
14:00 Basketbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj x Jihočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Středočeský kraj x Pardubický kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
15:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Královéhradecký kraj x Plzeňský kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
15:15 Basketbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj x Jihomoravský kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
15:35 Basketbal turnaj družstev dívky Hlavní město Praha x kraj Vysočina Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj x Ústecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
16:30 Basketbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj x Pardubický kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
16:45 Basketbal turnaj družstev chlapci kraj Vysočina x Hlavní město Praha TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
16:54 Basketbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj x Liberecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
17:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj x Karlovarský kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
17:45 Basketbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj x Královéhradecký kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
18:05 Basketbal turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj x Jihočeský kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
18:13 Basketbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj x Zlínský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky