Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
27. 6. 2019
Čtvrtek
08:00 Florbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj - Hlavní město Praha
o 3. místo, HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev dívky Jihočeský kraj - Kraj Vysočina
hřiště 3
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev dívky SMF Zlínský kraj - Moravskoslezský kraj
hřiště 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev dívky SMF Středočeský kraj - Jihomoravský kraj
hřiště 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Pardubický kraj - Zlínský kraj (chlapci)
hřiště 1
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha - Královéhradecký kraj (chlapci)
hřiště 3
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Zlínský kraj x Karlovarský kraj
o 13. místo
Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina , Výsledky
09:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Jihomoravský kraj x Jihočeský kraj
o 11. místo
Fotbalové hřiště - Letka Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Karlovarský kraj x Plzeňský kraj
o 13. místo
Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
09:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Královéhradecký kraj x Ústecký kraj
o 11. místo
Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj x Olomoucký kraj
o 13. místo
TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj x Liberecký kraj
o 11. místo
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj x Hlavní město Praha
o 3. místo
Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Pospíšil - Sklenička
o 3. místo
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra mladší dívky Slaměníková - Huťková
o 3. místo
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší chlapci Velík - Rouchal
zápas o 3.místo
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Líbalová - Přecechtělová
zápas o 3. místo
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:00 Sportovní střelba vzduchová puška (mix) chlapci a dívky nástup - směna I Krajský úřad Libereckého kraje
09:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Mrva - Kumstát
finále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Tomajková - Bejlek
finále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší chlapci Petr - Menšík
finále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra mladší dívky Kovačková - Forejtková
finále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
09:00 Florbal turnaj družstev dívky Zlínský kraj - Pardubický kraj
Play-out D7, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Beachvolejbal turnaj dvojic dívky Zlínský kraj x Jihomoravský kraj
o postup do finále
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev dívky Pardubický kraj x Karlovarský kraj
o 9. místo
Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
09:05 Sportovní střelba vzduchová puška (mix) chlapci a dívky nástřel - směna I Krajský úřad Libereckého kraje
09:10 Florbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj - Středočeský kraj
o 3. místo, HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:15 Sportovní střelba vzduchová puška (mix) chlapci a dívky začátek závodu - směna I Krajský úřad Libereckého kraje Startovní listina , Výsledky
09:40 Florbal turnaj družstev dívky Kraj Vysočina - Karlovarský kraj
Play-out D8, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:00 Orientační běh sprint smíšené štafety mladší dívky a chlapci závod
finále
Rekreační a sportovní areál Vesec Startovní listina , Výsledky
10:00 Beachvolejbal turnaj dvojic chlapci Středočeský kraj x Jihomoravský kraj
o postup do finále
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj x Ústecký kraj
o 3. místo
Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Kraj Vysočina x Královéhradecký kraj
o 9. místo
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj x Královéhradecký kraj
o 7.místo
Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj x Olomoucký kraj
o 13. místo
TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
10:20 Florbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj - Olomoucký kraj
finále, HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:20 Florbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj - Jihočeský kraj
Play-out D9, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev dívky SMF Královéhradecký kraj - Hlavní město Praha
hřiště 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev dívky SMF Pardubický kraj - Liberecký kraj
hřiště 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj - Středočeský kraj (chlapci)
hřiště 1
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj (chlapci)
hřiště 3
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
10:30 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Královéhradecký kraj x Moravskoslezský kraj
o 7. místo
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Hlavní město Praha x Liberecký kraj
o 9. místo
Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
10:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Olomoucký kraj x Zlínský kraj
o 7. místo
Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
10:30 Sportovní střelba vzduchová puška (mix) chlapci a dívky nástup - směna II Krajský úřad Libereckého kraje
10:30 Skoky na trampolíně soutěž synchronních dvojic chlapci oficiální trénink Areál Střelnice
10:30 Skoky na trampolíně soutěž synchronních dvojic dívky oficiální trénink Areál Střelnice
10:35 Sportovní střelba vzduchová puška (mix) chlapci a dívky nástřel - směna II Krajský úřad Libereckého kraje
10:45 Sportovní střelba vzduchová puška (mix) chlapci a dívky začátek závodu - směna II Krajský úřad Libereckého kraje Startovní listina , Výsledky
11:00 Orientační běh sprint smíšené štafety starší dívky a chlapci závod
finále
Rekreační a sportovní areál Vesec Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Karlovarský kraj - Liberecký kraj
o 3.místo
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Zlínský kraj - Plzeňský kraj
o 3.místo
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
11:00 Florbal turnaj družstev dívky Královéhradecký kraj - Ústecký kraj
o 7. místo, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Olomoucký kraj - Hlavní město Praha
finále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
11:00 Beachvolejbal turnaj dvojic dívky Hlavní město Praha x Zlínský kraj
Finále
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Olomoucký kraj - Středočeský kraj
finále
Liberecký tenisový klub Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Pardubický kraj x Středočeský kraj
o 7. místo
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj x Jihomoravský kraj
o 1. místo
Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj x Jihočeský kraj
o 5.místo
Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky Kraj Vysočina x Zlínský kraj
o 11. místo
TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
11:32 Florbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha
finále, HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
12:00 Skoky na trampolíně soutěž synchronních dvojic dívky kvalifikace Areál Střelnice Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev dívky Kraj Vysočina - Ústecký kraj
hřiště 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj - Jihočeský kraj
hřiště 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj - Olomoucký kraj
hřiště 3
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj - Liberecký kraj (chlapci)
hřiště 1
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj - Plzeňský kraj (chlapci)
hřiště 2
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Kraj Vysočina - Karlovarský kraj (chlapci)
hřiště 3
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
12:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Plzeňský kraj x Hlavní město Praha
o 3. místo
Fotbalové hřiště - Střelnice Startovní listina , Výsledky
12:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Jihočeský kraj x Pardubický kraj
o 5. místo
Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší dívky Pardubický - Středočeský
zápas o 3.místo
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
12:00 Beachvolejbal turnaj dvojic chlapci Hlavní město Praha x Středočeský kraj
Finále
Beach Liberec Startovní listina , Výsledky
12:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Ústecký kraj x Kraj Vysočina
o 5.místo
Fotbalové hřiště - Vratislavice nad Nisou Startovní listina , Výsledky
12:10 Florbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj - Pardubický kraj
Play-out K7, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
12:35 Skoky na trampolíně soutěž synchronních dvojic chlapci kvalifikace Areál Střelnice Startovní listina , Výsledky
12:35 Basketbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj x Jihočeský kraj
o 5. místo
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
12:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj x Hlavní město Praha
o 1. místo
Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:50 Sportovní střelba vzduchová puška (mix) chlapci a dívky finále - směna I Krajský úřad Libereckého kraje Startovní listina , Výsledky
12:50 Florbal turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj - Jihočeský kraj
Play-out K8, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Kraj Vysočina x Moravskoslezský kraj
o 3. místo
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Jihomoravský - Moravskoslezský
zápas o 3.místo
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
13:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Zlínský kraj - Olomoucký kraj
finále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
13:10 Skoky na trampolíně soutěž synchronních dvojic dívky finále Areál Střelnice Startovní listina , Výsledky
13:20 Skoky na trampolíně soutěž synchronních dvojic chlapci finále Areál Střelnice Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj (o 5. místo)
hřiště 3
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha - Pardubický kraj (chlapci)
o 5. místo
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev chlapci Královehradecký kraj - Zlínský kraj (chlapci)
o 7. místo
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
13:30 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Středočeský kraj x Pardubický kraj
finále
Fotbalové hřiště - Střelnice Startovní listina , Výsledky
13:30 Tenis čtyřhra starší dívky Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj
finále
ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina , Výsledky
13:30 Florbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj - Královéhradecký kraj
Play-out K9, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj - Zlínský kraj (o 7. místo)
hřiště 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
14:10 Florbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj - Karlovarský kraj
Zápas o 5. místo, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
14:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Jihomoravský kraj x Středočeský kraj
finále
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
14:45 Volejbal turnaj družstev chlapci Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj (chlapci)
o 3. místo
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
15:20 Florbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj - Moravskoslezský kraj
o 5. místo, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
15:30 Volejbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj - Královéhradecký kraj (o 3. místo)
hřiště 3
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:20 Volejbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj (chlapci)
o 1. místo
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
16:20 Florbal turnaj družstev chlapci Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj
o 7. místo, Hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
16:45 Volejbal turnaj družstev dívky Pardubický kraj - Hlavní město Praha (o 1. místo)
hřiště 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky