Přehled medailistů - Pardubický kraj

Přehled medailistů - Pardubický kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Jandíková Natálie 24. 7. 2005 Plavání 200 P dívky ročník 2005
zlatá Novotný Adam 19. 2. 2007 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2007
zlatá Novotný Adam 19. 2. 2007 Plavání 200 VZ chlapci ročník 2007
zlatá Pardubický kraj Sportovní střelba vzduchová puška (mix) chlapci a dívky
zlatá Pardubický kraj A (Mladší žactvo) Atletika 4 x 60 m smíšená štafeta mladší chlapci a dívky
zlatá Socha František 8. 8. 2006 Atletika dálka mladší chlapci
zlatá Urbanová Karolína 15. 4. 2006 Atletika 60 m mladší dívky
zlatá Winkler Jiří 11. 1. 2006 Atletika výška mladší chlapci
zlatá Zrůstová Adéla 14. 12. 2003 Sportovní střelba vzduchová puška (VzPu 40) dívky
zlatá Červená Eliška 17. 3. 2004 Atletika 100 m překážek starší dívky
zlatá Červená Eliška 17. 3. 2004 Atletika dálka starší dívky
stříbrná Boháč Pankrác 25. 5. 2006 Atletika oštěp mladší chlapci
stříbrná Burešová Markéta 29. 5. 2004 Atletika dálka starší dívky
stříbrná Houf Dominik 17. 6. 2005 Plavání 100 Z chlapci ročník 2005
stříbrná Hýblová Nela 1. 6. 2005 Plavání 200 M dívky ročník 2005
stříbrná Jandíková Natálie 24. 7. 2005 Plavání 100 P dívky ročník 2005
stříbrná Koletová Eliška 20. 3. 2006 Atletika 800 m mladší dívky
stříbrná Línková Tereza 5. 5. 2006 Plavání 200 M dívky ročník 2006
stříbrná Maixner Patrik 23. 11. 2001 Street art Street art soutěž
stříbrná Novotný Adam 19. 2. 2007 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2007
stříbrná Pardubický kraj (CH) Fotbal turnaj družstev chlapci U14
stříbrná Pardubický kraj (Ž) Volejbal turnaj družstev dívky
stříbrná Serbousková Sára Viktorie 8. 5. 2004 Atletika 800 m starší dívky
stříbrná Targošová Anna-Marie 6. 1. 2005 Plavání 200 Z dívky ročník 2005
bronzová Hojka František 26. 5. 2005 Cyklistika MTB XCO starší chlapci
bronzová Hýblová Nela 1. 6. 2005 Plavání 100 M dívky ročník 2005
bronzová Kopáčová Marie 6. 8. 2005 Plavání 200 M dívky ročník 2005
bronzová Kopáčová Marie 6. 8. 2005 Plavání 200 VZ dívky ročník 2005
bronzová Kopáčová Marie 6. 8. 2005 Plavání 200 Z dívky ročník 2005
bronzová Mikula Vilém 27. 8. 2006 Plavání 100 M chlapci ročník 2006
bronzová Mikula Vilém 27. 8. 2006 Plavání 100 Z chlapci ročník 2006
bronzová Novotný Adam 19. 2. 2007 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2007
bronzová Socha František 8. 8. 2006 Atletika 60 m překážek mladší chlapci