Přehled medailistů - Olomoucký kraj

Přehled medailistů - Olomoucký kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Jakub Menšík 1. 9. 2005 Tenis dvouhra starší chlapci
zlatá Lambertucci Ayrton 3. 2. 2006 Atletika 300 m mladší chlapci
zlatá Marghold František 8. 1. 2004 Gymnastika bradla chlapci
zlatá Marghold František 8. 1. 2004 Gymnastika kruhy chlapci
zlatá Marghold František 8. 1. 2004 Gymnastika prostná chlapci
zlatá Marghold František 8. 1. 2004 Gymnastika víceboj jednotlivců chlapci
zlatá Mazurová Martina 18. 3. 2005 Atletika koule 3 kg starší dívky
zlatá Mrva Maxim 2. 8. 2007 Tenis dvouhra mladší chlapci
zlatá Olomoucký kraj (CH) Gymnastika víceboj družstev chlapci
zlatá Olomoucký kraj (mladší chlapci) Tenis čtyřhra mladší chlapci
zlatá Olomoucký kraj (mladší dívky) Tenis čtyřhra mladší dívky
zlatá Olomoucký kraj (starší dívky) Tenis čtyřhra starší dívky
stříbrná Bártová Gabriela 13. 2. 2003 Cyklistika silnice - časovka jednotlivců kadetky
stříbrná Háp Matěj 21. 10. 2004 Atletika výška starší chlapci
stříbrná Jan Kumstát 2. 1. 2007 Tenis dvouhra mladší chlapci
stříbrná Kasparová Kateřina 25. 4. 2006 Atletika oštěp mladší dívky
stříbrná Kristýna Tomajková 28. 3. 2005 Tenis dvouhra starší dívky
stříbrná Marghold František 8. 1. 2004 Gymnastika hrazda chlapci
stříbrná Marghold František 8. 1. 2004 Gymnastika kůň na šíř chlapci
stříbrná Mráz Daniel 22. 3. 2004 Cyklistika silnice - závod jednotlivců kadeti
stříbrná Műllerová Anděla 18. 10. 2007 Plavání 100 Z dívky ročník 2007
stříbrná Olomoucký kraj (dívky) Florbal turnaj družstev dívky
stříbrná Olomoucký kraj (starší chlapci) Tenis čtyřhra starší chlapci
stříbrná Paulíčková Tereza 7. 10. 2007 Orientační běh krátká trať mladší dívky
stříbrná Paulíčková Tereza 7. 10. 2007 Orientační běh sprint mladší dívky
bronzová Darina Přecechtělová 29. 7. 2005 Tenis dvouhra starší dívky
bronzová Homoláčová Darina 2. 9. 2006 Atletika dálka mladší dívky
bronzová Klimentová Ema 6. 1. 2005 Atletika 800 m starší dívky
bronzová Marie Slaměníková 13. 8. 2007 Tenis dvouhra mladší dívky
bronzová Műllerová Anděla 18. 10. 2007 Plavání 200 PZ dívky ročník 2007
bronzová Olomoucký kraj Judo turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev
bronzová Olomoucký kraj (chlapci) Skoky na trampolíně soutěž synchronních dvojic chlapci
bronzová Vachutka Jan 8. 9. 2005 Gymnastika přeskok chlapci
bronzová Šikulová Hana 5. 1. 2005 Soutěžní lezení lezení na obtížnost dívky