Přehled medailistů - Moravskoslezský kraj

Přehled medailistů - Moravskoslezský kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Adamovský Adam 19. 5. 2005 Soutěžní lezení lezení na obtížnost chlapci
zlatá Czerná Andrea 9. 3. 2007 Plavání 400 VZ dívky ročník 2007
zlatá Haupt Nikolas 26. 6. 2001 Street art Street art soutěž
zlatá Hübscher Samuel 22. 1. 2007 Plavání 100 Z chlapci ročník 2007
zlatá Hübscher Samuel 22. 1. 2007 Plavání 200 PZ chlapci ročník 2007
zlatá Hübscher Samuel 22. 1. 2007 Plavání 200 Z chlapci ročník 2007
zlatá Janošová Markéta 3. 5. 2004 Soutěžní lezení lezení na obtížnost dívky
zlatá Kern Tobias 17. 4. 2005 Plavání 100 P chlapci ročník 2005
zlatá Kern Tobias 17. 4. 2005 Plavání 200 P chlapci ročník 2005
zlatá Kern Tobias 17. 4. 2005 Plavání 200 PZ chlapci ročník 2005
zlatá Krischke Jakub 15. 3. 2006 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2006
zlatá Krischke Jakub 15. 3. 2006 Plavání 100 Z chlapci ročník 2006
zlatá Krischke Jakub 15. 3. 2006 Plavání 200 VZ chlapci ročník 2006
zlatá Krischke Jakub 15. 3. 2006 Plavání 200 Z chlapci ročník 2006
zlatá Krischke Jakub 15. 3. 2006 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2006
zlatá Krischke Jakub 15. 3. 2006 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2006
zlatá Mlčáková Johana 3. 7. 2006 Plavání 100 Z dívky ročník 2006
zlatá Moravskoslezský kraj Judo turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev
zlatá Moravskoslezský kraj Sportovní střelba vzduchová pistole (mix) chlapci a dívky
zlatá Moravskoslezský kraj (starší chlapci) Stolní tenis družstva starší chlapci
zlatá Moravskoslezský kraj A (starší) Atletika 4 x 60 m smíšená štafeta starší chlapci a dívky
zlatá Moravskoslezský kraj chlapci Plavání 4 x 50 VZ chlapci
zlatá Moravskoslezský kraj chlapci Plavání 4 x 50 polohová štafeta chlapci
zlatá Vildomec Jan 24. 7. 2001 Sportovní střelba vzduchová pistole (VzPi 40) chlapci
zlatá Zach Matyáš 30. 9. 2006 Atletika 60 m překážek mladší chlapci
stříbrná CAGAŠOVÁ Anna 5. 5. 2004 Atletika 300 m starší dívky
stříbrná Cholewa Andrej 11. 4. 2006 Atletika 300 m mladší chlapci
stříbrná Gendová Karolina 17. 8. 2005 Soutěžní lezení lezení na obtížnost dívky
stříbrná Halátek Pavel 23. 1. 2004 Atletika dálka starší chlapci
stříbrná Hrachovinová Veronika 23. 5. 2007 Plavání 200 VZ dívky ročník 2007
stříbrná Hurina Alex 10. 9. 2006 Atletika výška mladší chlapci
stříbrná Hübscher Samuel 22. 1. 2007 Plavání 100 P chlapci ročník 2007
stříbrná Hübscher Samuel 22. 1. 2007 Plavání 200 P chlapci ročník 2007
stříbrná Krupa Jan 21. 10. 2007 Orientační běh sprint mladší chlapci
stříbrná Moravskoslezský kraj (Mladší žactvo) Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci
stříbrná Moravskoslezský kraj (chlapci) Florbal turnaj družstev chlapci
stříbrná Moravskoslezský kraj (dívky) Basketbal turnaj družstev dívky
stříbrná Moravskoslezský kraj (starší dívky) Stolní tenis družstva starší dívky
stříbrná Moravskoslezský kraj A (Mladší žactvo) Atletika 4 x 60 m smíšená štafeta mladší chlapci a dívky
stříbrná PETR VOJTĚCH 15. 3. 2005 Tenis dvouhra starší chlapci
stříbrná Semera Milan 15. 10. 2005 Plavání 200 Z chlapci ročník 2005
stříbrná Semera Milan 15. 10. 2005 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2005
stříbrná Stypa Vojtěch 10. 1. 2006 Atletika 60 m překážek mladší chlapci
stříbrná Vláčil Ondřej 22. 6. 2004 Atletika koule 4 kg starší chlapci
stříbrná Štěpandová Nela 24. 11. 2006 Gymnastika prostná dívky
stříbrná Štěpandová Nela 24. 11. 2006 Gymnastika víceboj jednotlivců dívky
bronzová Czerná Andrea 9. 3. 2007 Plavání 100 VZ dívky ročník 2007
bronzová Czerná Andrea 9. 3. 2007 Plavání 200 VZ dívky ročník 2007
bronzová Hájková Barbora 16. 11. 2007 Gymnastika kladina dívky
bronzová KOŠŤÁL Daniel 17. 6. 2005 Stolní tenis dvouhra starší chlapci
bronzová Moravskoslezský kraj (starší chlapci) Tenis čtyřhra starší chlapci
bronzová Moravskoslezský kraj - chlapci Volejbal turnaj družstev chlapci
bronzová Rudolf Martin 14. 5. 2006 Plavání 200 M chlapci ročník 2006
bronzová SEGETOVÁ Patricie 17. 4. 2004 Stolní tenis dvouhra starší dívky
bronzová SLANÝ Martin 19. 1. 2008 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci
bronzová Toová Klára 18. 11. 2004 Atletika výška starší dívky
bronzová Turek Vojtěch 8. 4. 2006 Atletika 800 m mladší chlapci
bronzová Turoň Jáchym 9. 5. 2005 Gymnastika bradla chlapci
bronzová Vrbancová Lenka 22. 5. 2006 Atletika oštěp mladší dívky
bronzová Václavík Denis 4. 3. 2004 Atletika 1500 m starší chlapci
bronzová Šenk Richard 15. 4. 2004 Atletika 100 m překážek starší chlapci
bronzová ŠČIBRANIOVÁ Magdalená 26. 12. 2007 Stolní tenis dvouhra mladší dívky