Přehled medailistů - Liberecký kraj

Přehled medailistů - Liberecký kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Heczko Erik 25. 7. 2008 Orientační běh krátká trať mladší chlapci
zlatá Hrudová Aneta 29. 7. 2005 Skoky na trampolíně soutěž jednotlivců dívky
zlatá Kumstátová Pavla 25. 5. 2005 Atletika 800 m starší dívky
zlatá LBK Liberecký kraj (mladší) Orientační běh sprint smíšené štafety mladší dívky a chlapci
zlatá Liberecký kraj Skoky na trampolíně soutěž družstev dívky
zlatá Liberecký kraj (Starší žactvo) Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci
zlatá Liberecký kraj (zactvo) Triatlon štafeta mix 2+1 žákovské štafety
zlatá Martanová Lea 2. 11. 2005 Orientační běh krátká trať starší dívky
zlatá Čihula Samuel 21. 9. 2005 Plavání 100 Z chlapci ročník 2005
zlatá Čihula Samuel 21. 9. 2005 Plavání 200 Z chlapci ročník 2005
zlatá Šafář Jakub 27. 1. 2004 Atletika dálka starší chlapci
stříbrná Hadravová Kateřina 6. 3. 2005 Triatlon závod jednotlivců starší žákyně
stříbrná Hoetzel Hugo 27. 2. 2005 Orientační běh krátká trať starší chlapci
stříbrná Horna Lukáš 22. 3. 2006 Atletika 60 m mladší chlapci
stříbrná Horna Lukáš 22. 3. 2006 Atletika dálka mladší chlapci
stříbrná Jurčík Jan 18. 11. 2007 Plavání 100 M chlapci ročník 2007
stříbrná Knejzlík Tomáš 10. 3. 2005 Triatlon závod jednotlivců starší žáci
stříbrná Liberecký kraj (CH) Skoky na trampolíně soutěž družstev chlapci
stříbrná Liberecký kraj (chlapci) Skoky na trampolíně soutěž synchronních dvojic chlapci
stříbrná Liberecký kraj (starší chlapci) Stolní tenis družstva starší chlapci
stříbrná Lorenzová Amálie 22. 8. 2006 Atletika výška mladší dívky
stříbrná Martanová Lea 2. 11. 2005 Orientační běh sprint starší dívky
stříbrná Matyášová Kristýna 21. 3. 2005 Orientační běh krátká trať starší dívky
stříbrná Rosu Alexandru Robert 14. 2. 2005 Stolní tenis dvouhra starší chlapci
stříbrná Vaníčková Nela 15. 9. 2004 Atletika 100 m překážek starší dívky
stříbrná Čihula Samuel 21. 9. 2005 Plavání 200 VZ chlapci ročník 2005
stříbrná Šafář Jakub 27. 1. 2004 Atletika 100 m překážek starší chlapci
bronzová Bílek Ondřej 4. 7. 2003 Sportovní střelba vzduchová puška (VzPu 40) chlapci
bronzová Dlabová Natálie 6. 1. 2006 Letní biatlon sprint starší dívky
bronzová Dlabová Natálie 6. 1. 2006 Letní biatlon závod s hromadným startem starší dívky
bronzová Grus Ondřej 19. 1. 2006 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2006
bronzová Jurčík Jan 18. 11. 2007 Plavání 200 M chlapci ročník 2007
bronzová Jurčík Jan 18. 11. 2007 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2007
bronzová Kučerová Barbora 13. 4. 2005 Atletika 100 m překážek starší dívky
bronzová LBK Liberecký kraj (starší) Orientační běh sprint smíšené štafety starší dívky a chlapci
bronzová Liberecký kraj (mladší chlapci) Tenis čtyřhra mladší chlapci
bronzová Liberecký kraj (Ž) Volejbal turnaj družstev dívky