Přehled medailistů - Královéhradecký kraj

Přehled medailistů - Královéhradecký kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Bischofová Terezie 4. 10. 2006 Plavání 200 M dívky ročník 2006
zlatá Cogan Mikuláš Rudolf 24. 4. 2005 Plavání 100 M chlapci ročník 2005
zlatá Cogan Mikuláš Rudolf 24. 4. 2005 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2005
zlatá Cogan Mikuláš Rudolf 24. 4. 2005 Plavání 200 M chlapci ročník 2005
zlatá Cogan Mikuláš Rudolf 24. 4. 2005 Plavání 200 VZ chlapci ročník 2005
zlatá Cogan Mikuláš Rudolf 24. 4. 2005 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2005
zlatá Cogan Mikuláš Rudolf 24. 4. 2005 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2005
zlatá Hron Antonín 12. 1. 2005 Letní biatlon sprint starší chlapci
zlatá Hron Antonín 12. 1. 2005 Letní biatlon závod s hromadným startem starší chlapci
zlatá Královéhradecký kraj I (Mladší žactvo) Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci
zlatá Polonská Eliška 25. 3. 2007 Letní biatlon závod s hromadným startem mladší dívky
stříbrná Bischofová Terezie 4. 10. 2006 Plavání 400 VZ dívky ročník 2006
stříbrná Bártová Tereza 11. 5. 2005 Stolní tenis dvouhra starší dívky
stříbrná Královéhradecký kraj (mladší dívky) Stolní tenis družstva mladší dívky
stříbrná Královéhradecký kraj A (starší) Atletika 4 x 60 m smíšená štafeta starší chlapci a dívky
stříbrná Mázl Ondřej 6. 8. 2004 Soutěžní lezení lezení na obtížnost chlapci
stříbrná Středová Kateřina 11. 2. 2002 Sportovní střelba vzduchová pistole (VzPi 40) dívky
stříbrná Zimová Sabina 12. 7. 2006 Plavání 100 Z dívky ročník 2006
stříbrná Zimová Sabina 12. 7. 2006 Plavání 200 Z dívky ročník 2006
stříbrná Šeps Daniel 22. 3. 2005 Orientační běh sprint starší chlapci
bronzová Havrdová Sheila 10. 10. 2007 Orientační běh sprint mladší dívky
bronzová Královéhradecký kraj Letní biatlon smíšená štafeta mladší dívky a chlapci
bronzová Lebeda Matyáš 27. 7. 2005 Stolní tenis dvouhra starší chlapci
bronzová Matoušová Klára 5. 6. 2004 Atletika oštěp starší dívky
bronzová Metelková Michaela 15. 2. 2005 Orientační běh sprint starší dívky
bronzová Polonská Eliška 25. 3. 2007 Letní biatlon sprint mladší dívky
bronzová Sazimová Adéla 26. 9. 2006 Stolní tenis dvouhra mladší dívky
bronzová Shorný Mikuláš 1. 8. 2008 Letní biatlon závod s hromadným startem mladší chlapci