Přehled medailistů - Zlínský kraj

Přehled medailistů - Zlínský kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Bursa Kryštof 20. 1. 2006 Plavání 100 P chlapci ročník 2006
zlatá Bursa Kryštof 20. 1. 2006 Plavání 200 P chlapci ročník 2006
zlatá Dittrichová Lucie 12. 6. 2005 Orientační běh sprint starší dívky
zlatá Hanáková Adéla 29. 11. 2006 Atletika dálka mladší dívky
zlatá Hlatká Natálie 26. 10. 2006 Plavání 100 P dívky ročník 2006
zlatá Lieblová Tereza 9. 7. 2006 Atletika oštěp mladší dívky
zlatá Mitanová Karolína 15. 11. 2004 Atletika 300 m starší dívky
zlatá Přibylová Jana 26. 7. 2005 Plavání 100 P dívky ročník 2005
zlatá Zlínský kraj Beachvolejbal turnaj dvojic dívky
zlatá Zlínský kraj Letní biatlon smíšená štafeta mladší dívky a chlapci
zlatá Zlínský kraj (chlapci) Skoky na trampolíně soutěž synchronních dvojic chlapci
zlatá Zlínský kraj (starší chlapci) Tenis čtyřhra starší chlapci
zlatá Zlínský kraj (starší dívky) Stolní tenis družstva starší dívky
stříbrná Brandtner Roman 4. 8. 2004 Atletika oštěp starší chlapci
stříbrná Bursa Kryštof 20. 1. 2006 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2006
stříbrná Hlatká Natálie 26. 10. 2006 Plavání 200 P dívky ročník 2006
stříbrná Mitanová Karolína 15. 11. 2004 Atletika 60 m starší dívky
stříbrná Pernická Adéla 14. 10. 2005 Cyklistika MTB XCO starší dívky
stříbrná Petrošová Tereza 3. 3. 2007 Letní biatlon závod s hromadným startem mladší dívky
stříbrná Zlínský kraj Letní biatlon smíšená štafeta starší dívky a chlapci
stříbrná Zlínský kraj chlapci Plavání 4 x 50 VZ chlapci
stříbrná Zlínský kraj chlapci Plavání 4 x 50 polohová štafeta chlapci
bronzová Batani Valentina 21. 1. 2005 Orientační běh sprint starší dívky
bronzová Bursa Kryštof 20. 1. 2006 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2006
bronzová Bursa Kryštof 20. 1. 2006 Plavání 200 PZ chlapci ročník 2006
bronzová Daněk Jonáš 13. 6. 2006 Gymnastika kůň na šíř chlapci
bronzová Dittrichová Lucie 12. 6. 2005 Orientační běh krátká trať starší dívky
bronzová Hanáková Adéla 29. 11. 2006 Atletika 60 m překážek mladší dívky
bronzová Hanáková Nela 6. 10. 2004 Stolní tenis dvouhra starší dívky
bronzová Kalašová Tamara 24. 2. 2004 Gymnastika bradla dívky
bronzová Karasová Denisa 18. 10. 2006 Plavání 100 M dívky ročník 2006
bronzová Knedla Miroslav 18. 7. 2005 Plavání 200 M chlapci ročník 2005
bronzová Meindlschmid Petr 15. 1. 2006 Atletika výška mladší chlapci
bronzová Pernická Adéla 14. 10. 2005 Cyklistika silnice - závod jednotlivců starší dívky
bronzová Přibylová Jana 26. 7. 2005 Plavání 200 PZ dívky ročník 2005
bronzová Přibylová Jana 26. 7. 2005 Plavání 50 VZ dívky ročník 2005
bronzová Sedlář Petr 21. 2. 2004 Atletika dálka starší chlapci
bronzová Svozil Jan 31. 12. 2004 Atletika koule 4 kg starší chlapci
bronzová Tykal Kryštof 13. 3. 2007 Plavání 100 P chlapci ročník 2007
bronzová Tykal Kryštof 13. 3. 2007 Plavání 200 P chlapci ročník 2007
bronzová Vydrová Marie 3. 1. 2006 Plavání 100 Z dívky ročník 2006
bronzová ZLK Zlínský kraj (mladší) Orientační běh sprint smíšené štafety mladší dívky a chlapci
bronzová Zlínský kraj (CH) Gymnastika víceboj družstev chlapci
bronzová Zlínský kraj (dívky) Plavání 4 x 50 polohová štafeta dívky
bronzová Zlínský kraj (mladší dívky) Stolní tenis družstva mladší dívky
bronzová Štěrba František 28. 6. 2005 Letní biatlon sprint starší chlapci