Přehled medailistů - Ústecký kraj

Přehled medailistů - Ústecký kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Chýlová Karolína 10. 4. 2005 Atletika výška starší dívky
zlatá Makovičková Patricie 4. 2. 2007 Gymnastika přeskok dívky
zlatá Makovičková Patricie 4. 2. 2007 Gymnastika víceboj jednotlivců dívky
zlatá Ryšánek Matyáš 14. 1. 2007 Plavání 100 P chlapci ročník 2007
zlatá Ryšánek Matyáš 14. 1. 2007 Plavání 200 P chlapci ročník 2007
zlatá Ryšánek Matyáš 14. 1. 2007 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2007
zlatá Seeman Adam 19. 3. 2004 Cyklistika silnice - závod jednotlivců kadeti
zlatá Ústecký kraj (dívky) Skoky na trampolíně soutěž synchronních dvojic dívky
zlatá Čondlová Clarissa 5. 12. 2004 Gymnastika bradla dívky
stříbrná Adamec Petr 1. 4. 2007 Plavání 200 VZ chlapci ročník 2007
stříbrná Fišerová Markéta 10. 3. 2005 Plavání 200 P dívky ročník 2005
stříbrná Jindřich Pavel 12. 7. 2003 Cyklistika MTB XCO kadeti
stříbrná Majer Tomáš 15. 1. 2004 Atletika 300 m starší chlapci
stříbrná Moravec Tomáš 9. 10. 2005 Plavání 100 P chlapci ročník 2005
stříbrná Mráčková Karla 20. 7. 2004 Atletika koule 3 kg starší dívky
stříbrná Seeman Adam 19. 3. 2004 Cyklistika silnice - časovka jednotlivců kadeti
stříbrná Strýhalová Agáta 3. 8. 2006 Gymnastika kladina dívky
stříbrná Ústecký kraj Skoky na trampolíně soutěž družstev dívky
stříbrná Ústecký kraj Sportovní střelba vzduchová pistole (mix) chlapci a dívky
stříbrná Ústecký kraj (dívky) Gymnastika víceboj družstev dívky
bronzová Chalupová Adéla 15. 10. 2006 Plavání 200 Z dívky ročník 2006
bronzová Chalupová Adéla 15. 10. 2006 Plavání 400 VZ dívky ročník 2006
bronzová Doksanská Anežka 27. 4. 2007 Plavání 200 Z dívky ročník 2007
bronzová Dvořáková Valentina 15. 5. 2004 Atletika koule 3 kg starší dívky
bronzová Fišerová Markéta 10. 3. 2005 Plavání 100 P dívky ročník 2005
bronzová Holka Matěj 24. 2. 2006 Plavání 100 P chlapci ročník 2006
bronzová Kopřiva Petr 18. 2. 2002 Sportovní střelba vzduchová pistole (VzPi 40) chlapci
bronzová Makovičková Patricie 4. 2. 2007 Gymnastika kladina dívky
bronzová Moravec Tomáš 9. 10. 2005 Plavání 100 Z chlapci ročník 2005
bronzová Moravec Tomáš 9. 10. 2005 Plavání 200 P chlapci ročník 2005
bronzová Ryšánek Matyáš 14. 1. 2007 Plavání 200 PZ chlapci ročník 2007
bronzová Vavroušková Michaela 10. 5. 2002 Sportovní střelba vzduchová pistole (VzPi 40) dívky
bronzová Ústecký kraj (chlapci) Basketbal turnaj družstev chlapci
bronzová Ústecký kraj (starší chlapci) Stolní tenis družstva starší chlapci
bronzová Ústecký kraj I (Starší žactvo) Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci
bronzová Švábíková Apolena 14. 5. 2006 Skoky na trampolíně soutěž jednotlivců dívky