Přehled medailistů - Středočeský kraj

Přehled medailistů - Středočeský kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Dlasková Vanda 21. 4. 2005 Cyklistika silnice - závod jednotlivců starší dívky
zlatá Dlasková Vanda 21. 4. 2005 Cyklistika silnice - časovka jednotlivců starší dívky
zlatá Dvořák Tomáš 30. 4. 2004 Atletika 100 m překážek starší chlapci
zlatá Dědová Alžběta 29. 8. 2002 Sportovní střelba vzduchová pistole (VzPi 40) dívky
zlatá Jelínek František 25. 1. 2007 Letní biatlon sprint mladší chlapci
zlatá Jelínek František 25. 1. 2007 Letní biatlon závod s hromadným startem mladší chlapci
zlatá Jílková Pavla 29. 3. 2005 Plavání 400 VZ dívky ročník 2005
zlatá Kobr Richard 24. 3. 2005 Cyklistika silnice - závod jednotlivců starší chlapci
zlatá Kovačková Alena 13. 6. 2008 Tenis dvouhra mladší dívky
zlatá Křížová Zuzana 21. 1. 2007 Plavání 100 M dívky ročník 2007
zlatá Křížová Zuzana 21. 1. 2007 Plavání 200 M dívky ročník 2007
zlatá Křížová Zuzana 21. 1. 2007 Plavání 200 VZ dívky ročník 2007
zlatá Křížová Zuzana 21. 1. 2007 Plavání 50 VZ dívky ročník 2007
zlatá Mikolášová Heda 17. 2. 2006 Letní biatlon závod s hromadným startem starší dívky
zlatá Motl Eliáš 12. 1. 2007 Atletika oštěp mladší chlapci
zlatá Pisár Jan 21. 12. 2004 Stolní tenis dvouhra starší chlapci
zlatá Pisárová Kateřina 13. 10. 2006 Stolní tenis dvouhra mladší dívky
zlatá Středočeský kraj (CH) Fotbal turnaj družstev chlapci U14
zlatá Středočeský kraj (dívky) Florbal turnaj družstev dívky
zlatá Středočeský kraj (mladší dívky) Stolní tenis družstva mladší dívky
zlatá Středočeský kraj dívky Plavání 4 x 50 VZ dívky
zlatá Tužilová Natálie 3. 2. 2005 Plavání 100 M dívky ročník 2005
zlatá Tužilová Natálie 3. 2. 2005 Plavání 100 VZ dívky ročník 2005
zlatá Tužilová Natálie 3. 2. 2005 Plavání 100 Z dívky ročník 2005
zlatá Tužilová Natálie 3. 2. 2005 Plavání 200 PZ dívky ročník 2005
zlatá Tužilová Natálie 3. 2. 2005 Plavání 50 VZ dívky ročník 2005
zlatá Zídková Magdaléna 13. 8. 2006 Atletika výška mladší dívky
zlatá Šolc Matěj 24. 9. 2004 Atletika 1500 m starší chlapci
stříbrná Dvořák Tomáš 30. 4. 2004 Atletika 60 m starší chlapci
stříbrná Ježek Václav 8. 3. 2005 Cyklistika MTB XCO starší chlapci
stříbrná Jílková Pavla 29. 3. 2005 Plavání 200 VZ dívky ročník 2005
stříbrná Křížová Zuzana 21. 1. 2007 Plavání 400 VZ dívky ročník 2007
stříbrná Mikolášová Heda 17. 2. 2006 Letní biatlon sprint starší dívky
stříbrná Mittner Jakub 22. 9. 2006 Plavání 200 Z chlapci ročník 2006
stříbrná Míková Barbora 17. 2. 2007 Plavání 100 VZ dívky ročník 2007
stříbrná Míková Barbora 17. 2. 2007 Plavání 50 VZ dívky ročník 2007
stříbrná Novotná Aneta 29. 6. 2003 Cyklistika MTB XCO kadetky
stříbrná Olivová Viktorie 7. 4. 2005 Plavání 50 VZ dívky ročník 2005
stříbrná Palata Štěpán 9. 1. 2005 Plavání 100 M chlapci ročník 2005
stříbrná Poluha Oskar 15. 6. 2008 Letní biatlon sprint mladší chlapci
stříbrná Poláková Veronika 22. 8. 2008 Stolní tenis dvouhra mladší dívky
stříbrná Radikovská Anna 5. 1. 2004 Atletika oštěp starší dívky
stříbrná Středočeský kraj Beachvolejbal turnaj dvojic chlapci
stříbrná Středočeský kraj (D) Fotbal turnaj družstev dívky U14
stříbrná Středočeský kraj (dívky) Plavání 4 x 50 polohová štafeta dívky
stříbrná Středočeský kraj (dívky) Skoky na trampolíně soutěž synchronních dvojic dívky
stříbrná Středočeský kraj (mladší dívky) Tenis čtyřhra mladší dívky
stříbrná Středočeský kraj (zactvo) Triatlon štafeta mix 2+1 žákovské štafety
stříbrná Tyllerová Anna 24. 4. 2004 Skoky na trampolíně soutěž jednotlivců dívky
stříbrná Valečka Jan 8. 7. 2005 Plavání 200 M chlapci ročník 2005
stříbrná Verner David 27. 3. 2007 Plavání 200 M chlapci ročník 2007
stříbrná Švásta Michael 2. 7. 2007 Plavání 200 Z chlapci ročník 2007
bronzová Bedrníková Karolína 21. 4. 2003 Cyklistika silnice - závod jednotlivců kadetky
bronzová Bedrníková Karolína 21. 4. 2003 Cyklistika silnice - časovka jednotlivců kadetky
bronzová Böhmová Tereza 5. 6. 2006 Plavání 100 VZ dívky ročník 2006
bronzová Böhmová Tereza 5. 6. 2006 Plavání 50 VZ dívky ročník 2006
bronzová Dlasková Vanda 21. 4. 2005 Cyklistika MTB XCO starší dívky
bronzová Fraňková Natálie 3. 7. 2004 Triatlon závod jednotlivců starší žákyně
bronzová Heteš Daniel 24. 1. 2006 Skoky na trampolíně soutěž jednotlivců chlapci
bronzová Kobr Richard 24. 3. 2005 Cyklistika silnice - časovka jednotlivců starší chlapci
bronzová Olivová Viktorie 7. 4. 2005 Plavání 100 VZ dívky ročník 2005
bronzová Olivová Viktorie 7. 4. 2005 Plavání 100 Z dívky ročník 2005
bronzová Olivová Viktorie 7. 4. 2005 Plavání 400 VZ dívky ročník 2005
bronzová Palata Štěpán 9. 1. 2005 Plavání 200 PZ chlapci ročník 2005
bronzová Pavlíček Filip 6. 2. 2007 Plavání 100 M chlapci ročník 2007
bronzová Středočeský kraj Sportovní střelba vzduchová pistole (mix) chlapci a dívky
bronzová Středočeský kraj (CH) Skoky na trampolíně soutěž družstev chlapci
bronzová Středočeský kraj (chlapci) Florbal turnaj družstev chlapci
bronzová Středočeský kraj (starší dívky) Tenis čtyřhra starší dívky
bronzová Středočeský kraj I (Mladší žactvo) Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci
bronzová Středočeský kraj chlapci Plavání 4 x 50 VZ chlapci
bronzová Ullman Jan 20. 2. 2004 Atletika 300 m starší chlapci
bronzová Velík Lukáš 17. 6. 2005 Tenis dvouhra starší chlapci
bronzová Vlková Tereza 13. 5. 2004 Atletika dálka starší dívky
bronzová Švásta Michael 2. 7. 2007 Plavání 100 Z chlapci ročník 2007