Přehled medailistů - Hlavní město Praha

Přehled medailistů - Hlavní město Praha
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Bolehovský Daniel 17. 8. 2005 Orientační běh krátká trať starší chlapci
zlatá Bolehovský Daniel 17. 8. 2005 Orientační běh sprint starší chlapci
zlatá Bouzek Pavel 16. 6. 2006 Plavání 200 M chlapci ročník 2006
zlatá Elbadri Jakub 25. 3. 2005 Cyklistika MTB XCO starší chlapci
zlatá Hlavní město Praha Beachvolejbal turnaj dvojic chlapci
zlatá Hlavní město Praha (chlapci) Florbal turnaj družstev chlapci
zlatá Hlavní město Praha (dívky) Gymnastika víceboj družstev dívky
zlatá Hlavní město Praha (mladší chlapci) Stolní tenis družstva mladší chlapci
zlatá Hálová Daniela 21. 2. 2005 Gymnastika prostná dívky
zlatá Kaplan Daniel David 12. 6. 2004 Gymnastika kůň na šíř chlapci
zlatá Kaplan Daniel David 12. 6. 2004 Gymnastika přeskok chlapci
zlatá Kaplanová Nela Tereza 31. 7. 2006 Gymnastika přeskok dívky
zlatá Kubík Lukáš 1. 8. 2007 Skoky na trampolíně soutěž jednotlivců chlapci
zlatá Kříž Ondřej 15. 1. 2004 Atletika oštěp starší chlapci
zlatá Praha (CH) Skoky na trampolíně soutěž družstev chlapci
zlatá Praha (Ž) Volejbal turnaj družstev dívky
zlatá Růžičková Anna 14. 5. 2004 Cyklistika silnice - závod jednotlivců kadetky
zlatá Stránský Matěj 25. 8. 2003 Cyklistika MTB XCO kadeti
zlatá Sýkorová Tereza Anna 4. 3. 2006 Plavání 200 P dívky ročník 2006
zlatá Sýkorová Tereza Anna 4. 3. 2006 Plavání 400 VZ dívky ročník 2006
zlatá Závadová Petra 30. 4. 2006 Plavání 100 VZ dívky ročník 2006
zlatá Závadová Petra 30. 4. 2006 Plavání 200 PZ dívky ročník 2006
zlatá Závadová Petra 30. 4. 2006 Plavání 200 VZ dívky ročník 2006
zlatá Závadová Petra 30. 4. 2006 Plavání 200 Z dívky ročník 2006
zlatá Závadová Petra 30. 4. 2006 Plavání 50 VZ dívky ročník 2006
zlatá Šilhavý Ondřej 25. 3. 2005 Cyklistika silnice - časovka jednotlivců starší chlapci
zlatá Šíp Martin 31. 3. 2006 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci
stříbrná Bartošová Denisa 8. 4. 2005 Plavání 400 VZ dívky ročník 2005
stříbrná Bittner Jiří 10. 2. 2005 Plavání 200 P chlapci ročník 2005
stříbrná Bouzek Pavel 16. 6. 2006 Plavání 200 VZ chlapci ročník 2006
stříbrná Bouzek Pavel 16. 6. 2006 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2006
stříbrná Brodský Jonáš 9. 1. 2004 Skoky na trampolíně soutěž jednotlivců chlapci
stříbrná Dubská Barbora 9. 8. 2004 Sportovní střelba vzduchová puška (VzPu 40) dívky
stříbrná Elbadri Jakub 25. 3. 2005 Cyklistika silnice - časovka jednotlivců starší chlapci
stříbrná Hlavní město Praha Beachvolejbal turnaj dvojic dívky
stříbrná Hlavní město Praha Judo turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev
stříbrná Hlavní město Praha (chlapci) Basketbal turnaj družstev chlapci
stříbrná Hlavní město Praha (mladší chlapci) Tenis čtyřhra mladší chlapci
stříbrná Kaplan Daniel David 12. 6. 2004 Gymnastika víceboj jednotlivců chlapci
stříbrná Marková Adéla 16. 9. 2005 Cyklistika silnice - závod jednotlivců starší dívky
stříbrná Marková Adéla 16. 9. 2005 Cyklistika silnice - časovka jednotlivců starší dívky
stříbrná Marusynets Alina 3. 11. 2004 Gymnastika bradla dívky
stříbrná PHA Hlavní město Praha (starší) Orientační běh sprint smíšené štafety starší dívky a chlapci
stříbrná Paliwal Adam 24. 2. 2005 Plavání 200 Z chlapci ročník 2005
stříbrná Přikrylová Dana 20. 4. 2003 Triatlon závod jednotlivců dorostenky
stříbrná Ryba Ondřej 19. 3. 2005 Plavání 200 PZ chlapci ročník 2005
stříbrná Sochor David 20. 2. 2007 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci
stříbrná Sulejmani Denis 26. 9. 2004 Atletika 1500 m starší chlapci
stříbrná Sýkorová Tereza Anna 4. 3. 2006 Plavání 100 P dívky ročník 2006
stříbrná Sýkorová Tereza Anna 4. 3. 2006 Plavání 200 PZ dívky ročník 2006
stříbrná Sýkorová Tereza Anna 4. 3. 2006 Plavání 200 VZ dívky ročník 2006
stříbrná Táborská Terezie 11. 2. 2006 Atletika 300 m mladší dívky
stříbrná Šebrlová Kateřina 30. 1. 2006 Atletika 60 m překážek mladší dívky
stříbrná Šilhavý Ondřej 25. 3. 2005 Cyklistika silnice - závod jednotlivců starší chlapci
stříbrná Štrait Vilém 21. 1. 2007 Orientační běh krátká trať mladší chlapci
bronzová Baldriánová Eva 25. 5. 2007 Orientační běh krátká trať mladší dívky
bronzová Bouzková Vanesa 16. 6. 2006 Plavání 200 M dívky ročník 2006
bronzová Brož Adam 21. 7. 2003 Street art Street art soutěž
bronzová Elbadri Jakub 25. 3. 2005 Cyklistika silnice - závod jednotlivců starší chlapci
bronzová Hlavní město Praha Skoky na trampolíně soutěž družstev dívky
bronzová Hlavní město Praha (dívky) Basketbal turnaj družstev dívky
bronzová Hlavní město Praha (dívky) Florbal turnaj družstev dívky
bronzová Hlavní město Praha (dívky) Skoky na trampolíně soutěž synchronních dvojic dívky
bronzová Hlavní město Praha (starší dívky) Stolní tenis družstva starší dívky
bronzová Hlavní město Praha A (starší) Atletika 4 x 60 m smíšená štafeta starší chlapci a dívky
bronzová Hálová Daniela 21. 2. 2005 Gymnastika přeskok dívky
bronzová Jarošová Karolína 20. 3. 2006 Atletika 800 m mladší dívky
bronzová Kadlec Šimon 15. 7. 2006 Plavání 200 P chlapci ročník 2006
bronzová Kaplan Daniel David 12. 6. 2004 Gymnastika hrazda chlapci
bronzová Kaplan Daniel David 12. 6. 2004 Gymnastika kruhy chlapci
bronzová Kaplan Daniel David 12. 6. 2004 Gymnastika prostná chlapci
bronzová Kaplanová Nela Tereza 31. 7. 2006 Gymnastika prostná dívky
bronzová Kaplanová Nela Tereza 31. 7. 2006 Gymnastika víceboj jednotlivců dívky
bronzová Kratochvílová Monika 19. 6. 2007 Plavání 100 P dívky ročník 2007
bronzová Kratochvílová Monika 19. 6. 2007 Plavání 200 P dívky ročník 2007
bronzová Lukeš Matyáš 4. 2. 2006 Atletika dálka mladší chlapci
bronzová Morávek Petr 9. 1. 2007 Plavání 200 VZ chlapci ročník 2007
bronzová Petrík Mikuláš 21. 8. 2004 Soutěžní lezení lezení na obtížnost chlapci
bronzová Praha chlapci Plavání 4 x 50 polohová štafeta chlapci
bronzová Ryba Ondřej 19. 3. 2005 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2005
bronzová Sklenička Štěpán 25. 7. 2007 Tenis dvouhra mladší chlapci
bronzová Stránský Matěj 25. 8. 2003 Cyklistika silnice - časovka jednotlivců kadeti
bronzová Táborská Terezie 11. 2. 2006 Atletika 60 m mladší dívky
bronzová Tůma Ondřej 30. 3. 2006 Atletika 300 m mladší chlapci
bronzová Zlesák Petr 18. 9. 2006 Atletika 60 m mladší chlapci
bronzová Čermáková Tereza 11. 1. 2007 Plavání 100 M dívky ročník 2007
bronzová Čermáková Tereza 11. 1. 2007 Plavání 400 VZ dívky ročník 2007
bronzová Štrait Vilém 21. 1. 2007 Orientační běh sprint mladší chlapci