Soutěže

Zahřej se sportem a vyhraj v instagramové soutěži s Kinder!

Potřebujete se zahřát? Zasportujte si s námi během pravidelných rozcviček Kinder Warm-Up, které budou probíhat na slavnostním zahájení a medailových ceremoniálech. Rozcvičku si s vámi zacvičí i olympijský medailista a kanoista Josef Dostál a krasobruslař Tomáš Verner. Navíc natoč video nebo se nafoť, jak se zahříváš sportem. Sdílej fotku své rozcvičky, sportovních výkonů nebo třeba jen "andělíčků ve sněhu" s hashtagy #kinderwarmup a #zahrejusesportem na Instagramu a vyhraj 10 sladkých cen, co zahřejí a potěší každého sportovce! Výhry čekají na 10 nejzábavnějších rozcviček a budou předávány v rámci medailových ceremoniálů. Více informací o soutěži najdeš zde.

Zazávoďte si spolu na dřevěných lyžích pro dva a vyhrajte tužky s motivem ODM

Raz a dva, raz a dva. Podobným způsobem budete muset spolupracovat s kamarádem v závodech na dřevěných lyžích, které jsou speciálně upraveny pro dva lyžaře. Zkuste si, jaké to je projet se na lyžích, které ovládáte společně. Stačí si upevnit boty do poutek na lyžích a zkoordinovat pohyb se svým parťákem. Jakou taktiku zvolíte, už necháváme na vás J Soutěží proti sobě vždy čtyři dvojice na čtyřech lyžích. Závod na lyžích pro dva si pro vás připravily LESY ČR v biatlonovém areálu v Letohradě od pondělí 29. ledna do čtvrtka 1. února ve vybraných časech. Vyhrát můžete tužky s motivem ODM od Koh-i-noor.

Zapojte se do soutěže v táhnutí sáněk a vyhrajte tužky s motivem ODM

Ve dvou se to lépe táhne, a to doslova bude platit i v soutěži, kterou si pro vás připravil MALL.cz. Přihlaste se ve dvojicích do soutěže v tahání na sáňkách. Jeden z vás si sedne na sáňky a druhý bude kamaráda táhnout. Soutěžit se bude vždy ve čtyřech dvojicích. Zapojit se do soutěže můžete od pondělí 29. ledna do čtvrtka 1. února v biatlonovém areálu v Letohradě. Ti nejlepší dostanou tužky s motivem ODM od Koh-i-noor.

Ulovte čepice a čelenky od Čepsulky

Chcete dostat skvělou čepici nebo čelenku od společnosti ČEPS? Tak my vám prozradíme, kde je získat. Ulovit je můžete už při samotném zahájení v neděli 28. ledna v Pardubicích, kdy je bude Čepsulka rozhazovat mezi diváky. Samotní účastníci Olympiády dětí a mládeže mohou čepici nebo čelenku získat při slavnostních ceremoniálech v úterý 30. ledna v Ústí nad Orlicí a ve čtvrtek v České Třebové.

Ukažte svůj umělecký talent ve výtvarném koutku od Koh-i-noor

Rádi kreslíte? Projevte svůj talent ve výtvarném koutku od Koh-i-noor. Vaším úkolem bude nakreslit postavičku vašeho oblíbeného zimního sportu na velikost jedné krabičky pastelek tak, aby mohly kreslit i další děti. Za odměnu si můžete odnést jednu krabičku pastelek Koh-i-noor domů. Své výtvory z olympijského kreslení nám pak nasdíleje na Instagramu a označte ji hashtagy #odm2018 a #kohinoor. Těšíme se na vaše díla! Olympijské kreslení u Koh-i-noor bude probíhat na čtyřech místech – v biatlonovém areálu Letohrad, na zimním stadionu v Litomyšli a na dvou místech v atriu v Olympijském domě v Litomyšli.

Zahrajte si s Mall.cz v PlayStation koutku v Olympijském domě!

Chystáte se mezi pondělím a čtvrtkem do Olympijského domu v Litomyšli? Zahrát si můžete v našem carouselu více než 40 aktuálních her v PlayStation koutku, a to od pondělí do čtvrtka vždy od 10:00 - 18:00.