Šachy turnaj – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Tabulky

turnaj – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
29.1.2018
Pondělí
09:00 Dívky Třasáková Adéla - Němcová Karin Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
09:00 Dívky Voříšková Anna - Richterová Julie Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
09:00 Nejmladší chlapci Brožka Karel - Werner Hong Dan Quan Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:00 Nejmladší chlapci Fizer Marek - Hladký Tadeáš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:00 Dívky Gřesová Zuzana - Lorencová Michaela Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1/2:1/2
Online
09:00 Nejmladší chlapci Šmolík Jáchym - Winter Ondřej Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:00 Nejmladší chlapci Dolenský Filip - Mohapl Tomáš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1/2:1/2
Online
09:00 Dívky Vilímová Julie - Beranová Karin Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:00 Nejmladší chlapci Janouš Marek - Lang Šimon Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:00 Dívky Hušková Agáta - Gregůrková Nikola Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
09:00 Nejmladší chlapci Šimůnek Jakub Šimon - Kodet Jaromír Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:00 Dívky Semová Lada - Všetulová Viktorie Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:00 Dívky Marešová Michaela - Pejřimovská Viola Ruby Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
09:00 Nejmladší chlapci Šimek Viktor - Nguyen Thai Dang Vi Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:00 Starší chlapci Skalský Alexandr - Eret Matouš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
09:00 Starší chlapci Nehyba Martin - Petr Jakub Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1/2:1/2
Online
09:00 Starší chlapci Buločkin Martin - Kureš Michael Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:00 Starší chlapci Szotkowski David - Špreňar Petr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1/2:1/2
Online
09:00 Starší chlapci Polanský Adam Luboš - Mládek Richard Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1/2:1/2
Online
09:00 Starší chlapci Sýkora Marek - Švanda Ondřej Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
09:00 Starší chlapci Stinka Jakub - Brož Petr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:00 Mladší chlapci Vojta Jakub - Babula Vlastimil Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:00 Mladší chlapci Rokoš Filip - Flajšman Petr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1/2:1/2
Online
09:00 Mladší chlapci Gnojek Petr - Kůsa Jakub Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1/2:1/2
Online
09:00 Mladší chlapci Kolář Jan - Nguyen Thai Dai Vinh Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
09:00 Mladší chlapci Jareš Michal - Jun Rudolf Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
09:00 Mladší chlapci Hofman Kryštof - Keprt Tomáš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1/2:1/2
Online
09:00 Mladší chlapci Šťastný Jakub - Hák David Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Dívky Němcová Karin - Gregůrková Nikola Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Nejmladší chlapci Brožka Karel - Šimek Viktor Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Nejmladší chlapci Šmolík Jáchym - Šimůnek Jakub Šimon Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Dívky Richterová Julie - Pejřimovská Viola Ruby Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Nejmladší chlapci Fizer Marek - Janouš Marek Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
14:00 Dívky Vilímová Julie - Semová Lada Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Nejmladší chlapci Dolenský Filip - Hladký Tadeáš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Dívky Gřesová Zuzana - Všetulová Viktorie Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Nejmladší chlapci Mohapl Tomáš - Werner Hong Dan Quan Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
14:00 Dívky Třasáková Adéla - Lorencová Michaela Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Nejmladší chlapci Winter Ondřej - Nguyen Thai Dang Vi Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Dívky Hušková Agáta - Voříšková Anna Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Nejmladší chlapci Kodet Jaromír - Lang Šimon Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Dívky Beranová Karin - Marešová Michaela Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
14:00 Starší chlapci Švanda Ondřej - Eret Matouš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
14:00 Mladší chlapci Vojta Jakub - Nguyen Thai Dai Vinh Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Mladší chlapci Šťastný Jakub - Jun Rudolf Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
14:00 Mladší chlapci Hofman Kryštof - Gnojek Petr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
14:00 Starší chlapci Buločkin Martin - Stinka Jakub Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
14:00 Mladší chlapci Rokoš Filip - Keprt Tomáš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Starší chlapci Szotkowski David - Petr Jakub Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
14:00 Mladší chlapci Kůsa Jakub - Flajšman Petr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Mladší chlapci Jareš Michal - Hák David Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Mladší chlapci Kolář Jan - Babula Vlastimil Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
14:00 Starší chlapci Mládek Richard - Špreňar Petr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Starší chlapci Polanský Adam Luboš - Nehyba Martin Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
14:00 Starší chlapci Sýkora Marek - Skalský Alexandr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Starší chlapci Kureš Michael - Brož Petr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
30.1.2018
Úterý
09:30 Starší chlapci Eret Matouš - Stinka Jakub Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Starší chlapci Mládek Richard - Petr Jakub Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Starší chlapci Švanda Ondřej - Nehyba Martin Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Starší chlapci Buločkin Martin - Sýkora Marek Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Starší chlapci Brož Petr - Špreňar Petr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Starší chlapci Kureš Michael - Szotkowski David Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Starší chlapci Skalský Alexandr - Polanský Adam Luboš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Mladší chlapci Vojta Jakub - Jun Rudolf Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Mladší chlapci Gnojek Petr - Keprt Tomáš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Mladší chlapci Nguyen Thai Dai Vinh - Kůsa Jakub Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Mladší chlapci Jareš Michal - Rokoš Filip Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Mladší chlapci Šťastný Jakub - Babula Vlastimil Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Mladší chlapci Hofman Kryštof - Flajšman Petr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Mladší chlapci Hák David - Kolář Jan Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Nejmladší chlapci Brožka Karel - Šmolík Jáchym Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Nejmladší chlapci Janouš Marek - Dolenský Filip Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
09:30 Nejmladší chlapci Šimek Viktor - Kodet Jaromír Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Nejmladší chlapci Werner Hong Dan Quan - Šimůnek Jakub Šimon Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Nejmladší chlapci Fizer Marek - Mohapl Tomáš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Nejmladší chlapci Winter Ondřej - Hladký Tadeáš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Nejmladší chlapci Lang Šimon - Nguyen Thai Dang Vi Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Dívky Němcová Karin - Richterová Julie Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Dívky Vilímová Julie - Gřesová Zuzana Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Dívky Gregůrková Nikola - Semová Lada Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Dívky Lorencová Michaela - Pejřimovská Viola Ruby Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Dívky Voříšková Anna - Marešová Michaela Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Dívky Třasáková Adéla - Hušková Agáta Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Dívky Beranová Karin - Všetulová Viktorie Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Starší chlapci Mládek Richard - Eret Matouš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Mladší chlapci Gnojek Petr - Vojta Jakub Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Starší chlapci Švanda Ondřej - Stinka Jakub Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Mladší chlapci Nguyen Thai Dai Vinh - Jun Rudolf Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Starší chlapci Petr Jakub - Kureš Michael Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Mladší chlapci Jareš Michal - Šťastný Jakub Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Mladší chlapci Kůsa Jakub - Babula Vlastimil Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Starší chlapci Buločkin Martin - Brož Petr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Mladší chlapci Keprt Tomáš - Flajšman Petr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Mladší chlapci Hák David - Rokoš Filip Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Starší chlapci Sýkora Marek - Nehyba Martin Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Mladší chlapci Hofman Kryštof - Kolář Jan Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Starší chlapci Skalský Alexandr - Špreňar Petr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Starší chlapci Polanský Adam Luboš - Szotkowski David Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Nejmladší chlapci Brožka Karel - Dolenský Filip Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Nejmladší chlapci Fizer Marek - Šmolík Jáchym Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Dívky Vilímová Julie - Němcová Karin Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Dívky Lorencová Michaela - Gregůrková Nikola Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Nejmladší chlapci Šimek Viktor - Janouš Marek Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Dívky Richterová Julie - Gřesová Zuzana Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Dívky Voříšková Anna - Třasáková Adéla Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Dívky Pejřimovská Viola Ruby - Beranová Karin Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Nejmladší chlapci Winter Ondřej - Werner Hong Dan Quan Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Dívky Marešová Michaela - Semová Lada Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Dívky Hušková Agáta - Všetulová Viktorie Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Nejmladší chlapci Šimůnek Jakub Šimon - Lang Šimon Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Nejmladší chlapci Nguyen Thai Dang Vi - Kodet Jaromír Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Nejmladší chlapci Hladký Tadeáš - Mohapl Tomáš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
31.1.2018
Středa
09:30 Nejmladší chlapci Brožka Karel - Fizer Marek Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Nejmladší chlapci Winter Ondřej - Šimek Viktor Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Nejmladší chlapci Šmolík Jáchym - Janouš Marek Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Nejmladší chlapci Dolenský Filip - Werner Hong Dan Quan Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Dívky Němcová Karin - Lorencová Michaela Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Nejmladší chlapci Šimůnek Jakub Šimon - Nguyen Thai Dang Vi Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Dívky Vilímová Julie - Richterová Julie Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Dívky Gřesová Zuzana - Třasáková Adéla Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Nejmladší chlapci Hladký Tadeáš - Lang Šimon Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Dívky Gregůrková Nikola - Marešová Michaela Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Nejmladší chlapci Mohapl Tomáš - Kodet Jaromír Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Dívky Pejřimovská Viola Ruby - Hušková Agáta Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Dívky Voříšková Anna - Všetulová Viktorie Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Dívky Beranová Karin - Semová Lada Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Starší chlapci Mládek Richard - Stinka Jakub Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Starší chlapci Sýkora Marek - Eret Matouš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Starší chlapci Petr Jakub - Švanda Ondřej Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Mladší chlapci Gnojek Petr - Jareš Michal Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Mladší chlapci Vojta Jakub - Kůsa Jakub Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Mladší chlapci Jun Rudolf - Hofman Kryštof Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Starší chlapci Buločkin Martin - Polanský Adam Luboš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Mladší chlapci Nguyen Thai Dai Vinh - Babula Vlastimil Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Mladší chlapci Keprt Tomáš - Hák David Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Starší chlapci Skalský Alexandr - Brož Petr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Mladší chlapci Šťastný Jakub - Flajšman Petr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Mladší chlapci Kolář Jan - Rokoš Filip Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Starší chlapci Špreňar Petr - Kureš Michael Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Starší chlapci Nehyba Martin - Szotkowski David Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Mladší chlapci Gnojek Petr - Jun Rudolf Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
14:00 Mladší chlapci Vojta Jakub - Jareš Michal Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Mladší chlapci Nguyen Thai Dai Vinh - Keprt Tomáš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Mladší chlapci Kůsa Jakub - Hák David Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Mladší chlapci Hofman Kryštof - Babula Vlastimil Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Mladší chlapci Flajšman Petr - Kolář Jan Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Mladší chlapci Šťastný Jakub - Rokoš Filip Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Dívky Lorencová Michaela - Vilímová Julie Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Dívky Němcová Karin - Voříšková Anna Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Dívky Richterová Julie - Gregůrková Nikola Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Nejmladší chlapci Brožka Karel - Winter Ondřej Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Dívky Gřesová Zuzana - Pejřimovská Viola Ruby Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Dívky Beranová Karin - Třasáková Adéla Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Nejmladší chlapci Fizer Marek - Šimek Viktor Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Dívky Marešová Michaela - Všetulová Viktorie Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Nejmladší chlapci Dolenský Filip - Šimůnek Jakub Šimon Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Dívky Hušková Agáta - Semová Lada Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Nejmladší chlapci Hladký Tadeáš - Šmolík Jáchym Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Nejmladší chlapci Nguyen Thai Dang Vi - Janouš Marek Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Nejmladší chlapci Werner Hong Dan Quan - Kodet Jaromír Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Nejmladší chlapci Lang Šimon - Mohapl Tomáš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Starší chlapci Mládek Richard - Sýkora Marek Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Starší chlapci Eret Matouš - Petr Jakub Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Starší chlapci Nehyba Martin - Buločkin Martin Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Starší chlapci Švanda Ondřej - Skalský Alexandr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Starší chlapci Stinka Jakub - Špreňar Petr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:00 Starší chlapci Polanský Adam Luboš - Kureš Michael Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
14:00 Starší chlapci Brož Petr - Szotkowski David Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
1.2.2018
Čtvrtek
09:30 Mladší chlapci Jun Rudolf - Kůsa Jakub Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Mladší chlapci Gnojek Petr - Nguyen Thai Dai Vinh Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Mladší chlapci Vojta Jakub - Šťastný Jakub Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Mladší chlapci Jareš Michal - Flajšman Petr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
09:30 Mladší chlapci Kolář Jan - Keprt Tomáš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Mladší chlapci Babula Vlastimil - Hák David Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Mladší chlapci Hofman Kryštof - Rokoš Filip Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
09:30 Dívky Němcová Karin - Gřesová Zuzana Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Dívky Richterová Julie - Lorencová Michaela Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Dívky Vilímová Julie - Gregůrková Nikola Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Dívky Beranová Karin - Voříšková Anna Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Dívky Marešová Michaela - Hušková Agáta Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Dívky Pejřimovská Viola Ruby - Všetulová Viktorie Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Dívky Třasáková Adéla - Semová Lada Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0:1
Online
09:30 Starší chlapci Mládek Richard - Nehyba Martin Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Starší chlapci Eret Matouš - Polanský Adam Luboš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Starší chlapci Sýkora Marek - Petr Jakub Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Starší chlapci Švanda Ondřej - Brož Petr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Starší chlapci Stinka Jakub - Szotkowski David Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Starší chlapci Skalský Alexandr - Kureš Michael Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Starší chlapci Buločkin Martin - Špreňar Petr Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Nejmladší chlapci Brožka Karel - Hladký Tadeáš Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 Nejmladší chlapci Fizer Marek - Dolenský Filip Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Nejmladší chlapci Winter Ondřej - Šimůnek Jakub Šimon Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Nejmladší chlapci Werner Hong Dan Quan - Šimek Viktor Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Nejmladší chlapci Šmolík Jáchym - Lang Šimon Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Nejmladší chlapci Mohapl Tomáš - Nguyen Thai Dang Vi Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online
09:30 Nejmladší chlapci Janouš Marek - Kodet Jaromír Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina
1:0
Online