Akrobatické lyžování skicross – rozpis akcí

skicross – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
30.1.2018
Úterý
11:00 Mladší dívky Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
11:00 Starší dívky Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
11:00 Mladší chlapci Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
11:00 Starší chlapci Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
11:20 Mladší dívky Trénink Lyžařský areál U Slona
11:20 Starší dívky Trénink Lyžařský areál U Slona
11:20 Mladší chlapci Trénink Lyžařský areál U Slona
11:20 Starší chlapci Trénink Lyžařský areál U Slona
31.1.2018
Středa
09:00 Mladší dívky Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
09:00 Mladší chlapci Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
09:00 Starší dívky Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
09:00 Starší chlapci Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
09:30 Mladší dívky Trénink Lyžařský areál U Slona
09:30 Mladší chlapci Trénink Lyžařský areál U Slona
09:30 Starší dívky Trénink Lyžařský areál U Slona
09:30 Starší chlapci Trénink Lyžařský areál U Slona
10:45 Mladší dívky Hnyková- Worková- Šimonková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
10:45 Starší chlapci Jelínek- Kozma- Ruml Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
10:48 Mladší dívky Stračárová- Kysnarová- Kumpanová-Altmannová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
10:48 Starší chlapci Beneš- Fischer- Dressler- Svoboda Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
10:51 Mladší dívky Dynková -Kepáková-Drhová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
10:51 Starší chlapci Krejčíř- Hlubocký- Seitz Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
10:53 Mladší dívky Miškovská- Vanišová- Malarzová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
10:54 Starší chlapci Vlček- Mazák- Marek Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
10:55 Mladší dívky Balejová- Gleister- Prachařová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
10:57 Starší chlapci Šebesta- Doležal- Loeffelmann Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:00 Starší chlapci Petřek- Pajer- Koryťák Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:01 Mladší dívky Česáková- Mošnová- Pešavová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:03 Starší chlapci Andrýs- Jirkovský- Hájek Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:04 Mladší dívky Špačková- Tesaříková- Vaňková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:07 Mladší dívky Harvey- Kotoučková- Geislerová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:07 Starší chlapci Raška- Skopal- Šitina Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:30 Mladší chlapci Pivnička- Karlík- Glatt Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:33 Mladší chlapci Szmaragowski- Bednář- Hlavsa Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:36 Mladší chlapci Faltus- Hrubý- Vokáč Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:39 Mladší chlapci Hlavoň- Veselý- Fejfar Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:42 Mladší chlapci Raška- Stevens- Turčin Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:45 Mladší chlapci Horák- Loos- Mikyska Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:48 Mladší chlapci Skrušný- Gajdečka- Vondřáček Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:51 Mladší chlapci Bíbr- Mráka- Hladík Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:00 Starší chlapci Jelínek- Fischer- Kozma- Svoboda Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:03 Starší chlapci Vlček- Krejčíř- Hlubocký- Mazák Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:05 Mladší dívky Hnyková- Stračárová- Šimonková- Altmanová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:06 Starší chlapci Šebesta- Petřek- Pajer- Doležal Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:08 Mladší dívky Miškovská- Dynková- Kepáková- Malarzová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:09 Starší chlapci Raška- Andrýs- Skopal- Hájek Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:11 Mladší dívky Balejová- Česáková- Mošnová- Gleister Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:15 Mladší dívky Harvey- Špačková- Tesaříková- Kotoučková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:18 Mladší chlapci Pivnička- Szmaragowski- Bednář- Glatt Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:21 Mladší chlapci Hlavoň- Faltus- Hrubý- Veselý Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:24 Mladší chlapci Raška- Horák- Loos- Stevens Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:27 Mladší chlapci Bíbr- Skrušný- Gajdečka- Hladík Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:32 Starší dívky Cholenská- Dědková- Knížová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:35 Starší dívky Gajdečková- Kestlová- Kadlecová-Jedličková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:38 Starší dívky Pešáková- Sommerová- Hajžmanová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:41 Starší dívky Ivanyiová- Roubalová- Kolbe Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:44 Starší dívky Krčálová- Jansová- Ševčíková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:47 Starší dívky Lipavská- Šamánková- Turčinová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:50 Starší dívky Řezbová- Rašovská- Dostálová- Ševčíková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:53 Starší dívky Marcinková- Nováková- Rúžková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:00 Starší dívky Cholenská- Gajdečková- Dědková- Jedličková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:00 Mladší dívky Hnyková- Kepáková- Šimonková- Malarzová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:03 Starší dívky Pešáková- Sommerová- Roubalová- Kolbe Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:03 Mladší dívky Harvey- Balejová- Česáková- Špačková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:06 Starší dívky Krčálová- Lipavská- Jansová- Turčinová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:09 Starší dívky Marcinková- Rašovská- Nováková- Dostálová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:28 Mladší chlapci Pivnička- Raška- Hrubý- Stevens Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
14:00 Mladší dívky Česáková- Špačková- Šimonková- Malarzová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
14:03 Mladší dívky Hnyková- Harvey- Balejová- Kepáková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
14:03 Mladší chlapci Pivnička- Hrubý- Veselý- Glatt Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
14:06 Mladší chlapci Raška- Skrušný- Stevens- Hladík Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
14:15 Starší dívky Cholenská- Pešáková- Sommerová- Dědková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
14:18 Starší dívky Marcinková- Krčálová- Jansová- Nováková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
14:20 Starší chlapci Jelínek- Vlček- Krejčíř- Kozma Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
14:22 Starší chlapci Raška- Šebesta- Petřek- Skopal Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
14:25 Mladší chlapci Skrušný- Veselý- Glatt- Hladík Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
14:31 Starší dívky Pešáková- Jansová- Nováková- Dědková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
14:33 Starší chlapci Šebesta- Vlček- Krejčíř- Skopal Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
14:34 Starší dívky Cholenská- Marcinková- Krčálová- Sommerová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
14:35 Starší chlapci Jelínek- Raška- Petřek- Kozma Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky