Snowboarding snowboardcross – rozpis akcí

snowboardcross – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
31.1.2018
Středa
14:00 Mladší dívky Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
14:00 Mladší chlapci Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
14:00 Starší dívky Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
14:00 Starší chlapci Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
14:20 Mladší dívky Trénink Lyžařský areál U Slona
14:20 Mladší chlapci Trénink Lyžařský areál U Slona
14:20 Starší dívky Trénink Lyžařský areál U Slona
14:20 Starší chlapci Trénink Lyžařský areál U Slona
1.2.2018
Čtvrtek
09:00 Starší dívky Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
09:00 Starší chlapci Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
09:00 Mladší dívky Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
09:00 Mladší chlapci Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
09:20 Mladší dívky Trénink Lyžařský areál U Slona
09:20 Mladší chlapci Trénink Lyžařský areál U Slona
09:20 Starší dívky Trénink Lyžařský areál U Slona
09:20 Starší chlapci Trénink Lyžařský areál U Slona
10:50 Mladší dívky Halašová- Bendová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
10:52 Mladší dívky Závorková- Puci- Vašicová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
10:54 Mladší dívky Drápalová- Krčálová- Bařinková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
10:56 Mladší dívky Výtvarová- Sušická- Keclíková B. Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
10:58 Mladší dívky Tichá- Vepřeková- Zemanová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:00 Mladší dívky Kleinová- Hessingová- Sekyrová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:02 Mladší dívky Benešová- Doležalová- Šantrochová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:04 Mladší dívky Zvířecí- Keclíková A. Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:05 Mladší chlapci Štefka- Oliver Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:07 Mladší chlapci Dvořák- Zimek- Riedel Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:09 Mladší chlapci Trojan- Hroneš- Turínský Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:11 Mladší chlapci Šmíd- Mach Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:13 Mladší chlapci Lizna- Tůma Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:15 Mladší chlapci Bílý- Petráněk- Bogdalík Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:17 Mladší chlapci Biegel- Staněk- Krupa Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:19 Mladší chlapci Peterka- Hanko Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:20 Starší dívky Strnadová- Horáčková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:21 Starší dívky Kolesová- Mondlová- Všetečková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:22 Starší dívky Šottová- Krajná- Králová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:23 Starší dívky Dobrá- Dostalíková- Šonková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:24 Starší dívky Krobová- Durdilová- Kodýdková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:25 Starší dívky Bártová- Kaplanová- Beranová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:26 Starší dívky Pospíšilová- Furstová-Kreisingerová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:28 Starší chlapci Tatarko-Kytlica- Exnar Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:29 Starší chlapci Kalenda- Vaněk- Rychetský Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:30 Starší chlapci Vodrážka- Tesařík- Bartůšek Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:31 Starší chlapci Šmerák- Dressler- Viznar Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:32 Starší chlapci Makovec- Jaša- Sušický Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:33 Starší chlapci Žežulka- Mladý- Heřman Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:34 Starší chlapci Martínek- Škůrek- Rataj Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:35 Starší chlapci Kunčar- Kosnar- Choleva Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:40 Mladší dívky Halašová- Puci- Bendová- Vašicová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:41 Mladší dívky Výtvarová- Krčálová- Sušická- Bařinková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:42 Mladší dívky Tichá- Kleinová- Hessingová- Zemanová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:43 Mladší dívky Zvířecí- Benešová- Keclíková A.- Šantrochová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
11:55 Starší dívky Trojanová- Furstová- Maděrová- Kreisingerová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:08 Mladší chlapci Štefka- Dvořák- Oliver- Riedel Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:09 Mladší chlapci Turínský- Šmíd- Hroneš- Mach Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:10 Mladší chlapci Lizna- Bílý- Petráněk- Tůma Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:12 Mladší chlapci Peterka- Staněk- Hanko- Krupa Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:20 Starší dívky Strnadová- Kolesová- Mondlová- Horáčková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:21 Starší dívky Dobrá- Šottová- Krajná- Šonková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:22 Starší dívky Krobová- Bártová- Kaplanová- Kodýdková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:23 Starší dívky Trojanová- Maděrová- Kučerová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:30 Starší chlapci Tatarko- Kalenda- Exnar- Rychetský Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:31 Starší chlapci Šmerák- Vodrážka- Dressler- Bartůšek Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:32 Starší chlapci Makovec- Mladý- Sušický- Heřman Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
12:33 Starší chlapci Kunčar- Martínek- Choleva- Rataj Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:00 Mladší dívky Halašová- Výtvarová- Krčálová- Vašicová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:02 Mladší dívky Zvířecí- Tichá- Keclíková A.- Zemanová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:06 Mladší chlapci Turínský- Štefka- Dvořák- Hroneš Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:08 Mladší chlapci Peterka- Bílý- Tůma- Krupa Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:13 Starší dívky Strnadová- Dobrá- Horáčková- Šonková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:15 Starší dívky Krobová- Bártová- Maděrová- Kreisingerová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:25 Starší chlapci Tatarko- Šmerák- Vodrážka- Kalenda Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:27 Starší chlapci Kunčar- Makovec- Choleva- Sušický Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:50 Mladší dívky Výtvarová- Krčálová- Keclíková A.- Zemanová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:52 Mladší dívky Halašová- Zvířecí- Tichá- Vašicová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:54 Mladší chlapci Bílý- Dvořák- Hroneš- Krupa Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
13:58 Mladší chlapci Štefka- Peterka- Tůma- Turínský Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
14:03 Starší dívky Krobová- Bártová- Horáčková- Šonková Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
14:05 Starší dívky Strnadová- Dobrá- Maděrová- Kreisingerová Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
14:08 Starší chlapci Kunčar- Vodrážka- Kalenda- Sušický Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky
14:10 Starší chlapci Tatarko- Makovec- Šmerák- Choleva Lyžařský areál U Slona Startovní listina
Výsledky