Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
1. 2. 2018
Čtvrtek
07:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj ODM Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj
Semifinále 1
Zimní stadion Česká Třebová Startovní listina , Výsledky ODM TV
07:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj ODM Kraj Vysočina - Královehradecký kraj
Semifinále 2
Zimní stadion Choceň Startovní listina , Výsledky Online
09:00 Snowboarding snowboardcross Starší dívky Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
09:00 Snowboarding snowboardcross Starší chlapci Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
09:00 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
09:00 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci Prohlídka trati Lyžařský areál U Slona
09:20 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky Trénink Lyžařský areál U Slona
09:20 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci Trénink Lyžařský areál U Slona
09:20 Snowboarding snowboardcross Starší dívky Trénink Lyžařský areál U Slona
09:20 Snowboarding snowboardcross Starší chlapci Trénink Lyžařský areál U Slona
09:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj ODM Olomoucký kraj - Hlavní město Praha
Zápas o 5. místo
Zimní stadion Choceň Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
09:30 Šachy turnaj Mladší chlapci Jun Rudolf - Kůsa Jakub
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Mladší chlapci Nguyen Thai Dai Vinh - Gnojek Petr
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Mladší chlapci Vojta Jakub - Šťastný Jakub
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Mladší chlapci Jareš Michal - Flajšman Petr
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Mladší chlapci Kolář Jan - Keprt Tomáš
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Mladší chlapci Babula Vlastimil - Hák David
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Mladší chlapci Rokoš Filip - Hofman Kryštof
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Dívky Gřesová Zuzana - Němcová Karin
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Dívky Richterová Julie - Lorencová Michaela
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Dívky Gregůrková Nikola - Vilímová Julie
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Dívky Voříšková Anna - Beranová Karin
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Dívky Hušková Agáta - Marešová Michaela
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Dívky Pejřimovská Viola Ruby - Všetulová Viktorie
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Dívky Třasáková Adéla - Semová Lada
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Starší chlapci Mládek Richard - Nehyba Martin
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Starší chlapci Eret Matouš - Polanský Adam Luboš
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Starší chlapci Sýkora Marek - Petr Jakub
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Starší chlapci Brož Petr - Švanda Ondřej
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Starší chlapci Stinka Jakub - Szotkowski David
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Starší chlapci Kureš Michael - Skalský Alexandr
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Starší chlapci Bulokčin Martin - Špreňar Petr
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Nejmladší chlapci Brožka Karel - Hladký Tadeáš
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Nejmladší chlapci Dolenský Filip - Fizer Marek
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Nejmladší chlapci Winter Ondřej - Šimůnek Jakub Šimon
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Nejmladší chlapci Šimek Viktor - Werner Hong Quan Dan
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Nejmladší chlapci Šmolík Jáchym - Lang Šimon
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Nejmladší chlapci Mohapl Tomáš - Nguyen Thai Dang Vi
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj Nejmladší chlapci Kodet Jaromír - Janouš Marek
7. kolo
Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Běžecké disciplíny štafeta 3 x 1km + 3 x 1km klasickou technikou štafeta MIX štafeta MIX
3 x 1km + 3 x 1km
Šedivský lom KB Letohrad Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Rychlobruslení 333 m Mladší dívky Rozjížďky 1 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:00 Rychlobruslení 333 m Mladší dívky Rozjížďky 2 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:00 Rychlobruslení 333 m Mladší dívky Rozjížďky 3 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:00 Rychlobruslení 333 m Mladší dívky Rozjížďky 4 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:00 Rychlobruslení 333 m Mladší dívky Rozjížďky 5 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:00 Rychlobruslení 333 m Mladší dívky Rozjížďky 6 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:15 Rychlobruslení 333 m Mladší chlapci Rozjížďky 1 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:15 Rychlobruslení 333 m Mladší chlapci Rozjížďky 2 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:15 Rychlobruslení 333 m Mladší chlapci Rozjížďky 3 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:15 Rychlobruslení 333 m Mladší chlapci Rozjížďky 4 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:15 Rychlobruslení 333 m Mladší chlapci Rozjížďky 5 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:15 Rychlobruslení 333 m Mladší chlapci Rozjížďky 6 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:30 Lyžařský orientační běh Medium Mladší dívky medium Čenkovice LOB Startovní listina , Výsledky
10:30 Lyžařský orientační běh Medium Mladší chlapci medium Čenkovice LOB Startovní listina , Výsledky Online
10:30 Lyžařský orientační běh Medium Starší dívky medium Čenkovice LOB Startovní listina , Výsledky Online
10:30 Lyžařský orientační běh Medium Starší chlapci medium Čenkovice LOB Startovní listina , Výsledky Online
10:30 Rychlobruslení 333 m Starší dívky Rozjížďky 1 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:30 Rychlobruslení 333 m Starší dívky Rozjížďky 2 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:30 Rychlobruslení 333 m Starší dívky Rozjížďky 3 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:30 Rychlobruslení 333 m Starší dívky Rozjížďky 4 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:30 Rychlobruslení 333 m Starší dívky Rozjížďky 5 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:30 Rychlobruslení 333 m Starší dívky Rozjížďky 6 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:45 Rychlobruslení 333 m Starší chlapci Rozjížďky 1 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:45 Rychlobruslení 333 m Starší chlapci Rozjížďky 2 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:45 Rychlobruslení 333 m Starší chlapci Rozjížďky 3 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:45 Rychlobruslení 333 m Starší chlapci Rozjížďky 4 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:45 Rychlobruslení 333 m Starší chlapci Rozjížďky 5 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:45 Rychlobruslení 333 m Starší chlapci Rozjížďky 6 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
10:50 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky Halašová- Bendová
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
10:52 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky Závorková- Puci- Vašicová
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
10:54 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky Drápalová- Krčálová- Bařinková
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
10:56 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky Výtvarová- Sušická- Keclíková B.
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
10:58 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky Tichá- Vepřeková- Zemanová
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:00 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky Kleinová- Hessingová- Sekyrová
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:02 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky Benešová- Doležalová- Šantrochová
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:04 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky Zvířecí- Keclíková A.
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:05 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci Štefka- Oliver
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:07 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci Dvořák- Zimek- Riedel
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:09 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci Trojan- Hroneš- Turínský
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:11 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci Šmíd- Mach
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:13 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci Lizna- Tůma
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:15 Rychlobruslení 333 m Mladší dívky Semifinále 1 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
11:15 Rychlobruslení 333 m Mladší dívky Semifinále 2 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
11:15 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci Bílý- Petráněk- Bogdalík
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:17 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci Biegel- Staněk- Krupa
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:19 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci Peterka- Hanko
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:20 Snowboarding snowboardcross Starší dívky Strnadová- Horáčková
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:21 Snowboarding snowboardcross Starší dívky Kolesová- Mondlová- Všetečková
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:22 Snowboarding snowboardcross Starší dívky Šottová- Krajná- Králová
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:23 Snowboarding snowboardcross Starší dívky Dobrá- Dostalíková- Šonková
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:24 Snowboarding snowboardcross Starší dívky Krobová- Durdilová- Kodýdková
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:25 Rychlobruslení 333 m Mladší chlapci Semifinále 1 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
11:25 Rychlobruslení 333 m Mladší chlapci Semifinále 2 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
11:25 Snowboarding snowboardcross Starší dívky Bártová- Kaplanová- Beranová
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:26 Snowboarding snowboardcross Starší dívky Pospíšilová- Furstová-Kreisingerová
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:28 Snowboarding snowboardcross Starší chlapci Tatarko-Kytlica- Exnar
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:29 Snowboarding snowboardcross Starší chlapci Kalenda- Vaněk- Rychetský
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:30 Snowboarding snowboardcross Starší chlapci Vodrážka- Tesařík- Bartůšek
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:31 Snowboarding snowboardcross Starší chlapci Šmerák- Dressler- Viznar
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:32 Snowboarding snowboardcross Starší chlapci Makovec- Jaša- Sušický
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:33 Snowboarding snowboardcross Starší chlapci Žežulka- Mladý- Heřman
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:34 Snowboarding snowboardcross Starší chlapci Martínek- Škůrek- Rataj
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:35 Snowboarding snowboardcross Starší chlapci Kunčar- Kosnar- Choleva
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:35 Rychlobruslení 333 m Starší dívky Semifinále 1 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
11:35 Rychlobruslení 333 m Starší dívky Semifinále 2 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
11:40 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky Halašová- Puci- Bendová- Vašicová
čtvrtfinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:41 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky Výtvarová- Krčálová- Sušická- Bařinková
čtvrtfinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:42 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky Tichá- Kleinová- Hessingová- Zemanová
čtvrtfinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:43 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky Zvířecí- Benešová- Keclíková A.- Šantrochová
čtvrtfinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
11:45 Biatlon štafeta 3 x 3km volně Chlapci Nástřel Šedivský lom KB Letohrad
11:45 Biatlon štafeta 3 x 3km volně Dívky Nástřel Šedivský lom KB Letohrad
11:45 Rychlobruslení 333 m Starší chlapci Semifinále 1 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
11:45 Rychlobruslení 333 m Starší chlapci Semifinále 2 Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
11:50 Rychlobruslení 333 m Mladší dívky Finále A Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
11:50 Rychlobruslení 333 m Mladší dívky Finále B Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
11:50 Rychlobruslení 333 m Mladší dívky Finále C Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
11:50 Rychlobruslení 333 m Mladší dívky Finále D Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
11:50 Rychlobruslení 333 m Mladší dívky Finále E Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
11:55 Snowboarding snowboardcross Starší dívky Trojanová- Furstová- Maděrová- Kreisingerová
čtvrtfinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
12:00 Lední hokej turnaj chlapci turnaj ODM Zápas o 3. místo
Plzeňský kraj - Královéhradecký kraj
Zimní stadion Choceň Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
12:00 Šachy soutěž družstev Družstva Družstva Evropské školící centrum Litomyšl Startovní listina , Výsledky
12:05 Rychlobruslení 333 m Mladší chlapci Finále A Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
12:05 Rychlobruslení 333 m Mladší chlapci Finále B Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
12:05 Rychlobruslení 333 m Mladší chlapci Finále C Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
12:05 Rychlobruslení 333 m Mladší chlapci Finále D Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
12:05 Rychlobruslení 333 m Mladší chlapci Finále E Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
12:08 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci Štefka- Dvořák- Oliver- Riedel
čtvrtfinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
12:09 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci Turínský- Šmíd- Hroneš- Mach
čtvrtfinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
12:10 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci Lizna- Bílý- Petráněk- Tůma
čtvrtfinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
12:12 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci Peterka- Staněk- Hanko- Krupa
čtvrtfinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
12:20 Rychlobruslení 333 m Starší dívky Finále A Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
12:20 Rychlobruslení 333 m Starší dívky Finále B Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
12:20 Rychlobruslení 333 m Starší dívky Finále C Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
12:20 Rychlobruslení 333 m Starší dívky Finále D Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
12:20 Rychlobruslení 333 m Starší dívky Finále E Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
12:20 Snowboarding snowboardcross Starší dívky Strnadová- Kolesová- Mondlová- Horáčková
čtvrtfinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
12:21 Snowboarding snowboardcross Starší dívky Dobrá- Šottová- Krajná- Šonková
čtvrtfinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
12:22 Snowboarding snowboardcross Starší dívky Krobová- Bártová- Kaplanová- Kodýdková
čtvrtfinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
12:23 Snowboarding snowboardcross Starší dívky Trojanová- Maděrová- Kučerová
Kvalifikace
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
12:30 Snowboarding snowboardcross Starší chlapci Tatarko- Kalenda- Exnar- Rychetský
čtvrtfinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
12:31 Snowboarding snowboardcross Starší chlapci Šmerák- Vodrážka- Dressler- Bartůšek
čtvrtfinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
12:32 Snowboarding snowboardcross Starší chlapci Makovec- Mladý- Sušický- Heřman
čtvrtfinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
12:33 Snowboarding snowboardcross Starší chlapci Kunčar- Martínek- Choleva- Rataj
čtvrtfinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
12:35 Rychlobruslení 333 m Starší chlapci Finále A Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
12:35 Rychlobruslení 333 m Starší chlapci Finále B Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
12:35 Rychlobruslení 333 m Starší chlapci Finále C Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
12:35 Rychlobruslení 333 m Starší chlapci Finále D Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
12:35 Rychlobruslení 333 m Starší chlapci Finále E Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
12:45 Biatlon štafeta 3 x 3km volně Dívky Štafeta dívky 3 x 3km Šedivský lom KB Letohrad Startovní listina , Výsledky Online
13:00 Rychlobruslení štafeta 16 kol Dívky Štafeta dívky
mladší + starší
Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
13:00 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky Halašová- Výtvarová- Krčálová- Vašicová
semifinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
13:02 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky Zvířecí- Tichá- Keclíková A.- Zemanová
semifinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
13:06 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci Turínský- Štefka- Dvořák- Hroneš
semifinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
13:08 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci Peterka- Bílý- Tůma- Krupa
semifinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
13:13 Snowboarding snowboardcross Starší dívky Strnadová- Dobrá- Horáčková- Šonková
semifinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
13:15 Snowboarding snowboardcross Starší dívky Krobová- Bártová- Maděrová- Kreisingerová
semifinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
13:25 Snowboarding snowboardcross Starší chlapci Tatarko- Šmerák- Vodrážka- Kalenda
semifinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
13:27 Snowboarding snowboardcross Starší chlapci Kunčar- Makovec- Choleva- Sušický
semifinále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
13:50 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky Výtvarová- Krčálová- Keclíková A.- Zemanová
Malé finále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
13:52 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky Halašová- Zvířecí- Tichá- Vašicová
Velké finále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
13:54 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci Bílý- Dvořák- Hroneš- Krupa
Malé finále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
13:58 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci Štefka- Peterka- Tůma- Turínský
Velké finále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
14:00 Biatlon štafeta 3 x 3km volně Chlapci Štafeta chlapci 3 x 3km Šedivský lom KB Letohrad Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Rychlobruslení štafeta 16 kol Chlapci Štafeta chlapci
mladší + starší
Zimní stadion Litomyšl Startovní listina , Výsledky
14:03 Snowboarding snowboardcross Starší dívky Krobová- Bártová- Horáčková- Šonková
Malé finále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
14:05 Snowboarding snowboardcross Starší dívky Strnadová- Dobrá- Maděrová- Kreisingerová
Velké finále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
14:08 Snowboarding snowboardcross Starší chlapci Kunčar- Vodrážka- Kalenda- Sušický
Malé finále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
14:10 Snowboarding snowboardcross Starší chlapci Tatarko- Makovec- Šmerák- Choleva
Velké finále
Lyžařský areál U Slona Startovní listina , Výsledky
14:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj ODM Finále
Moravskoslezský kraj - Kraj Vysočina
Zimní stadion Choceň Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online