Přehled medailistů - Liberecký kraj

Přehled medailistů - Liberecký kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Cholenská Diana 7. 10. 2003 Akrobatické lyžování skicross Starší dívky
zlatá Hnyková Zuzana 9. 9. 2004 Akrobatické lyžování skicross Mladší dívky
zlatá Křížová Valerie 6. 6. 2006 Běžecké disciplíny 2 km klasicky Mladší dívky
zlatá LBC 1 Lyžařský orientační běh Štafeta Štafeta MIX starší
zlatá Liberecký kraj Běžecké disciplíny štafeta 3 x 1km + 3 x 1km klasickou technikou štafeta MIX
zlatá Maděrová Zuzana 20. 9. 2003 Snowboarding snowboardcross Starší dívky
zlatá Pávek Matyáš 22. 10. 2004 Běžecké disciplíny 3 km volně Starší chlapci
zlatá Půbalová Nela 1. 3. 2004 Běžecké disciplíny 3 km volně Starší dívky
zlatá Salaba Jakub 12. 9. 2006 Běžecké disciplíny 2 km klasicky Mladší chlapci
zlatá Salaba Jakub 12. 9. 2006 Běžecké disciplíny 2 km volně Mladší chlapci
zlatá Trejbalová Linda 26. 11. 2003 Alpské disciplíny slalom Starší dívky
zlatá Trejbalová Linda 26. 11. 2003 Alpské disciplíny vyřazovací závod Starší dívky
zlatá Tuž Jiří 23. 11. 2004 Běžecké disciplíny 3 km klasicky Starší chlapci
zlatá Štefanová Markéta 15. 2. 2005 Běžecké disciplíny 2 km klasicky Starší dívky
stříbrná Jelínek Jáchym 17. 7. 2003 Akrobatické lyžování skicross Starší chlapci
stříbrná Křížová Valerie 6. 6. 2006 Běžecké disciplíny 2 km volně Mladší dívky
stříbrná Maděrová Zuzana 20. 9. 2003 Snowboarding paralelní obří slalom Starší dívky
stříbrná Marcinková Kateřina 29. 7. 2002 Akrobatické lyžování skicross Starší dívky
stříbrná Patočková Anna 26. 12. 2004 Alpské disciplíny obří slalom Mladší dívky
stříbrná Patočková Anna 26. 12. 2004 Alpské disciplíny slalom Mladší dívky
stříbrná Plosová Tereza 5. 7. 2006 Rychlobruslení 111 m - super sprint Mladší dívky
stříbrná Plosová Tereza 5. 7. 2006 Rychlobruslení 333 m Mladší dívky
stříbrná Plosová Tereza 5. 7. 2006 Rychlobruslení 500 m Mladší dívky
stříbrná Půbalová Nela 1. 3. 2004 Běžecké disciplíny 2 km klasicky Starší dívky
stříbrná SÝKOROVÁ KAROLÍNA 18. 6. 2003 Rychlobruslení 333 m Starší dívky
stříbrná SÝKOROVÁ KAROLÍNA 18. 6. 2003 Rychlobruslení 500 m Starší dívky
stříbrná Tuž Jiří 23. 11. 2004 Běžecké disciplíny 3 km volně Starší chlapci
stříbrná Řezáč Aleš 12. 4. 2007 Běžecké disciplíny 2 km klasicky Mladší chlapci
stříbrná Štefanová Markéta 15. 2. 2005 Běžecké disciplíny 3 km volně Starší dívky
bronzová Buštová Linda 20. 5. 2005 Biatlon závod s hromadným startem 4 km klasicky Mladší dívky
bronzová Chrástová Tereza 1. 5. 2002 Lyžařský orientační běh Sprint Starší dívky
bronzová LBC 2 Lyžařský orientační běh Štafeta Štafeta MIX starší
bronzová Novotná Dora 14. 5. 2002 Alpské disciplíny slalom Starší dívky
bronzová Raška Tadeáš 29. 12. 2004 Akrobatické lyžování skicross Mladší chlapci
bronzová Sýkora Marek 12. 2. 2002 Šachy turnaj Starší chlapci
bronzová Tichá Adéla 31. 1. 2004 Snowboarding snowboardcross Mladší dívky
bronzová Tkáč Matěj 28. 4. 2004 Lyžařský orientační běh Sprint Mladší chlapci
bronzová Volek Jindřich 30. 1. 2002 Alpské disciplíny slalom Starší chlapci
bronzová Štefan Jan 15. 2. 2005 Lyžařský orientační běh Medium Mladší chlapci