Přehled medailistů - Kraj Vysočina

Přehled medailistů - Kraj Vysočina
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Bačkovský Michael 20. 3. 2004 Rychlobruslení 500 m Starší chlapci
zlatá Crháková Lucie 11. 4. 2006 Běžecké disciplíny 2 km volně Mladší dívky
zlatá Doležal Jakub 5. 7. 2005 Rychlobruslení 111 m - super sprint Mladší chlapci
zlatá Doležal Jakub 5. 7. 2005 Rychlobruslení 500 m Mladší chlapci
zlatá Kraj Vysočina Lední hokej turnaj chlapci turnaj ODM
zlatá Kraj Vysočina 1 Biatlon štafeta 3 x 3km volně Chlapci
zlatá Nepokojová Nikol 5. 1. 2003 Rychlobruslení 111 m - super sprint Starší dívky
zlatá Nepokojová Nikol 5. 1. 2003 Rychlobruslení 333 m Starší dívky
zlatá Nepokojová Nikol 5. 1. 2003 Rychlobruslení 500 m Starší dívky
zlatá VYS - chlapci Rychlobruslení štafeta 16 kol Chlapci
zlatá Zaoral Michal 8. 6. 2003 Biatlon rychlostní závod 4 km volně Starší chlapci
stříbrná Crháková Lucie 11. 4. 2006 Běžecké disciplíny 2 km klasicky Mladší dívky
stříbrná Dubová Adriana 8. 2. 2004 Rychlobruslení 111 m - super sprint Starší dívky
stříbrná Harvey Dana 1. 7. 2005 Akrobatické lyžování skicross Mladší dívky
stříbrná Mareček Šimon 19. 2. 2002 Lyžařský orientační běh Medium Starší chlapci
stříbrná Ryška Daniel 26. 5. 2004 Alpské disciplíny vyřazovací závod Mladší chlapci
stříbrná Tůma Tomáš 15. 4. 2004 Snowboarding snowboardcross Mladší chlapci
stříbrná VYS - dívky Rychlobruslení štafeta 16 kol Dívky
bronzová Balejová Karolína 30. 8. 2005 Akrobatické lyžování skicross Mladší dívky
bronzová Dubová Adriana 8. 2. 2004 Rychlobruslení 333 m Starší dívky
bronzová Dubová Adriana 8. 2. 2004 Rychlobruslení 500 m Starší dívky
bronzová Jun Rudolf 14. 9. 2005 Šachy turnaj Mladší chlapci
bronzová Kocmánek Vladimír 12. 3. 2005 Biatlon rychlostní závod 3 km volně Mladší chlapci
bronzová Kocmánek Vladimír 12. 3. 2005 Biatlon závod s hromadným startem 4 km klasicky Mladší chlapci
bronzová Krčálová Hanka 5. 10. 2002 Akrobatické lyžování skicross Starší dívky
bronzová Srnská Patricie 4. 3. 2004 Běžecké disciplíny 2 km klasicky Starší dívky
bronzová Stoklasová Zuzana 27. 1. 2004 Lyžařský orientační běh Medium Mladší dívky
bronzová Strnadová Sára 30. 9. 2002 Snowboarding snowboardcross Starší dívky
bronzová Tůma Tomáš 15. 4. 2004 Snowboarding paralelní obří slalom Mladší chlapci
bronzová Zaoral Michal 8. 6. 2003 Biatlon závod s hromadným startem 5 km klasicky Starší chlapci