Plzeňský kraj - Plavání - Chlapci

Plzeňský kraj - Plavání - Chlapci
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Cingroš Marek 50 VZ chlapci ročník 2003 21. 0
Kuželka Tomáš 50 VZ chlapci ročník 2003 19. 0
Desort Antonín 50 VZ chlapci ročník 2004 22. 0
Hlaváč Jan 50 VZ chlapci ročník 2004 17. 0
Fait Martin 50 VZ chlapci ročník 2005 3. 13
Sladký Matěj 50 VZ chlapci ročník 2005 2. 16
Luhový Jan 100 VZ chlapci ročník 2003 27. 0
Cingroš Marek 100 VZ chlapci ročník 2003 18. 0
Chocholatý Tomáš 100 VZ chlapci ročník 2004 5. 10
Desort Antonín 100 VZ chlapci ročník 2004 20. 0
Sladký Matěj 100 VZ chlapci ročník 2005 3. 13
Fait Martin 100 VZ chlapci ročník 2005 2. 16
Luhový Jan 200 VZ chlapci ročník 2003 25. 0
Gruber Tomáš 200 VZ chlapci ročník 2003 16. 0
Chocholatý Tomáš 200 VZ chlapci ročník 2004 2. 16
Desort Antonín 200 VZ chlapci ročník 2004 20. 0
Filip Tomáš 200 VZ chlapci ročník 2005 25. 0
Stříbrný Vojtěch 200 VZ chlapci ročník 2005 23. 0
Gruber Tomáš 400 VZ chlapci ročník 2003 16. 0
Cingroš Marek 400 VZ chlapci ročník 2003 19. 0
Chocholatý Tomáš 400 VZ chlapci ročník 2004 2. 16
Drahoš Jan 400 VZ chlapci ročník 2004 19. 0
Fait Martin 400 VZ chlapci ročník 2005 2. 16
Stříbrný Vojtěch 400 VZ chlapci ročník 2005 26. 0
Gruber Tomáš 100 M chlapci ročník 2003 20. 0
Kuželka Tomáš 100 M chlapci ročník 2003 15. 0
Drahoš Jan 100 M chlapci ročník 2004 18. 0
Hlaváč Jan 100 M chlapci ročník 2004 1. 20
Sladký Matěj 100 M chlapci ročník 2005 3. 13
Filip Tomáš 100 M chlapci ročník 2005 18. 0
Gruber Tomáš 200 M chlapci ročník 2003 17. 0
Kuželka Tomáš 200 M chlapci ročník 2003 11. 4
Drahoš Jan 200 M chlapci ročník 2004 13. 2
Hlaváč Jan 200 M chlapci ročník 2004 8. 7
Filip Tomáš 200 M chlapci ročník 2005 16. 0
Sladký Matěj 200 M chlapci ročník 2005 5. 10
Cingroš Marek 100 Z chlapci ročník 2003 6. 9
Luhový Jan 100 Z chlapci ročník 2003 22. 0
Drahoš Jan 100 Z chlapci ročník 2004 13. 2
Hlaváč Jan 100 Z chlapci ročník 2004 2. 16
Fait Martin 100 Z chlapci ročník 2005 1. 20
Stříbrný Vojtěch 100 Z chlapci ročník 2005 20. 0
Cingroš Marek 200 Z chlapci ročník 2003 4. 11
Gruber Tomáš 200 Z chlapci ročník 2003 11. 4
Drahoš Jan 200 Z chlapci ročník 2004 7. 8
Hlaváč Jan 200 Z chlapci ročník 2004 5. 10
Fait Martin 200 Z chlapci ročník 2005 1. 20
Stříbrný Vojtěch 200 Z chlapci ročník 2005 24. 0
Luhový Jan 100 P chlapci ročník 2003 19. 0
Kuželka Tomáš 100 P chlapci ročník 2003 11. 4
Chocholatý Tomáš 100 P chlapci ročník 2004 1. 20
Desort Antonín 100 P chlapci ročník 2004 19. 0
Stříbrný Vojtěch 100 P chlapci ročník 2005 17. 0
Filip Tomáš 100 P chlapci ročník 2005 2. 16
Luhový Jan 200 P chlapci ročník 2003 14. 1
Kuželka Tomáš 200 P chlapci ročník 2003 13. 2
Chocholatý Tomáš 200 P chlapci ročník 2004 1. 20
Desort Antonín 200 P chlapci ročník 2004 20. 0
Stříbrný Vojtěch 200 P chlapci ročník 2005 14. 1
Cingroš Marek 200 PZ chlapci ročník 2003 14. 1
Kuželka Tomáš 200 PZ chlapci ročník 2003 15. 0
Chocholatý Tomáš 200 PZ chlapci ročník 2004 1. 20
Desort Antonín 200 PZ chlapci ročník 2004 23. 0
Fait Martin 200 PZ chlapci ročník 2005 1. 20
Sladký Matěj 200 PZ chlapci ročník 2005 2. 16
Plzeňský kraj 4 x 50 VZ chlapci 10. 5
Plzeňský kraj 4 x 50 polohová štafeta chlapci 5. 10
CELKEM 408