Plzeňský kraj - Plavání - Dívky

Plzeňský kraj - Plavání - Dívky
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Heltová Alexandra 50 VZ dívky ročník 2003 25. 0
Řezníčková Alena 50 VZ dívky ročník 2003 18. 0
Novosádová Júlie 50 VZ dívky ročník 2004 21. 0
Šímová Markéta 50 VZ dívky ročník 2004 9. 6
Vaňková Barbora 50 VZ dívky ročník 2005 25. 0
Chocholatá Kateřina 50 VZ dívky ročník 2005 16. 0
Heltová Alexandra 100 VZ dívky ročník 2003 21. 0
Řezníčková Alena 100 VZ dívky ročník 2003 11. 4
Novosádová Júlie 100 VZ dívky ročník 2004 19. 0
Šímová Markéta 100 VZ dívky ročník 2004 13. 2
Vaňková Barbora 100 VZ dívky ročník 2005 23. 0
Chocholatá Kateřina 100 VZ dívky ročník 2005 19. 0
Řezníčková Alena 200 VZ dívky ročník 2003 5. 10
Voračková Eliška 200 VZ dívky ročník 2003 20. 0
Šímová Markéta 200 VZ dívky ročník 2004 17. 0
Novosádová Júlie 200 VZ dívky ročník 2004 21. 0
Vaňková Barbora 200 VZ dívky ročník 2005 17. 0
Vacková Natálie 200 VZ dívky ročník 2005 13. 2
Heltová Alexandra 400 VZ dívky ročník 2003 12. 3
Řezníčková Alena 400 VZ dívky ročník 2003 9. 6
Horvátová Anna 400 VZ dívky ročník 2004 20. 0
Vítovcová Adéla 400 VZ dívky ročník 2004 16. 0
Vacková Natálie 400 VZ dívky ročník 2005 15. 0
Vaňková Barbora 400 VZ dívky ročník 2005 21. 0
Maříková Michaela 100 M dívky ročník 2003 20. 0
Voračková Eliška 100 M dívky ročník 2003 17. 0
Horvátová Anna 100 M dívky ročník 2004 22. 0
Vítovcová Adéla 100 M dívky ročník 2004 11. 4
Bartoňová Adéla 100 M dívky ročník 2005 15. 0
Vacková Natálie 100 M dívky ročník 2005 14. 1
Voračková Eliška 200 M dívky ročník 2003 13. 2
Horvátová Anna 200 M dívky ročník 2004 13. 2
Vítovcová Adéla 200 M dívky ročník 2004 7. 8
Chocholatá Kateřina 200 M dívky ročník 2005 14. 1
Heltová Alexandra 100 Z dívky ročník 2003 12. 3
Řezníčková Alena 100 Z dívky ročník 2003 20. 0
Horvátová Anna 100 Z dívky ročník 2004 25. 0
Novosádová Júlie 100 Z dívky ročník 2004 10. 5
Vaňková Barbora 100 Z dívky ročník 2005 21. 0
Vacková Natálie 100 Z dívky ročník 2005 7. 8
Heltová Alexandra 200 Z dívky ročník 2003 7. 8
Řezníčková Alena 200 Z dívky ročník 2003 14. 1
Horvátová Anna 200 Z dívky ročník 2004 19. 0
Novosádová Júlie 200 Z dívky ročník 2004 10. 5
Vaňková Barbora 200 Z dívky ročník 2005 23. 0
Vacková Natálie 200 Z dívky ročník 2005 4. 11
Maříková Michaela 100 P dívky ročník 2003 10. 5
Voračková Eliška 100 P dívky ročník 2003 25. 0
Šímová Markéta 100 P dívky ročník 2004 2. 16
Vítovcová Adéla 100 P dívky ročník 2004 20. 0
Chocholatá Kateřina 100 P dívky ročník 2005 4. 11
Vacková Natálie 100 P dívky ročník 2005 10. 5
Maříková Michaela 200 P dívky ročník 2003 11. 4
Voračková Eliška 200 P dívky ročník 2003 24. 0
Šímová Markéta 200 P dívky ročník 2004 5. 10
Vítovcová Adéla 200 P dívky ročník 2004 16. 0
Chocholatá Kateřina 200 P dívky ročník 2005 6. 9
Heltová Alexandra 200 PZ dívky ročník 2003 12. 3
Maříková Michaela 200 PZ dívky ročník 2003 22. 0
Šímová Markéta 200 PZ dívky ročník 2004 10. 5
Vítovcová Adéla 200 PZ dívky ročník 2004 14. 1
Chocholatá Kateřina 200 PZ dívky ročník 2005 17. 0
Plzeňský kraj 4 x 50 VZ dívky 11. 4
Plzeňský kraj 4 x 50 polohová štafeta dívky 8. 7
Němečková Aneta synchronizované plavání - figury dívky 12. 3
Kadlecová Adéla synchronizované plavání - figury dívky 18. 0
Burešová Jana synchronizované plavání - figury dívky 25. 0
Špísová Ester synchronizované plavání - figury dívky 28. 0
Burešová Jana synchronizované plavání - sólo dívky 7. 8
Plzeňský kraj 1 synchronizované plavání - duo dívky 14. 1
Plzeňský kraj 2 synchronizované plavání - duo dívky 10. 5
CELKEM 189