Olomoucký kraj - Plavání - Dívky

Olomoucký kraj - Plavání - Dívky
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Andrlová Anna 50 VZ dívky ročník 2003 5. 10
Neoralová Tereza 50 VZ dívky ročník 2003 7. 8
Martinková Anna 50 VZ dívky ročník 2004 6. 9
Mádrová Věra 50 VZ dívky ročník 2005 13. 2
Nekoksová Julie 50 VZ dívky ročník 2005 21. 0
Neoralová Tereza 100 VZ dívky ročník 2003 4. 11
Martinková Anna 100 VZ dívky ročník 2004 6. 9
Krejčířová Kamila 100 VZ dívky ročník 2004 18. 0
Mádrová Věra 100 VZ dívky ročník 2005 16. 0
Neoralová Tereza 200 VZ dívky ročník 2003 2. 16
Krejčířová Kamila 200 VZ dívky ročník 2004 12. 3
Martinková Anna 200 VZ dívky ročník 2004 14. 1
Nekoksová Julie 200 VZ dívky ročník 2005 24. 0
Neoralová Tereza 400 VZ dívky ročník 2003 1. 20
Andrlová Anna 400 VZ dívky ročník 2003 3. 13
Krejčířová Kamila 400 VZ dívky ročník 2004 18. 0
Sedláčková Kateřina 400 VZ dívky ročník 2004 17. 0
Andrlová Anna 100 M dívky ročník 2003 1. 20
Fusková Barbora 100 M dívky ročník 2003 8. 7
Sedláčková Kateřina 100 M dívky ročník 2004 15. 0
Andrlová Anna 200 M dívky ročník 2003 1. 20
Fusková Barbora 200 M dívky ročník 2003 4. 11
Sedláčková Kateřina 200 M dívky ročník 2004 8. 7
Adolfová Sofie 100 Z dívky ročník 2003 10. 5
Krejčířová Kamila 100 Z dívky ročník 2004 6. 9
Sedláčková Kateřina 100 Z dívky ročník 2004 23. 0
Nekoksová Julie 100 Z dívky ročník 2005 24. 0
Mádrová Věra 100 Z dívky ročník 2005 19. 0
Adolfová Sofie 200 Z dívky ročník 2003 9. 6
Krejčířová Kamila 200 Z dívky ročník 2004 9. 6
Nekoksová Julie 200 Z dívky ročník 2005 24. 0
Přikrylová Adéla 100 P dívky ročník 2004 10. 5
Vašková Stefanie 100 P dívky ročník 2005 16. 0
Přikrylová Adéla 200 P dívky ročník 2004 9. 6
Vašková Stefanie 200 P dívky ročník 2005 13. 2
Andrlová Anna 200 PZ dívky ročník 2003 2. 16
Přikrylová Adéla 200 PZ dívky ročník 2004 16. 0
Mádrová Věra 200 PZ dívky ročník 2005 21. 0
Vašková Stefanie 200 PZ dívky ročník 2005 24. 0
Olomoucký kraj 4 x 50 VZ dívky 6. 9
Olomoucký kraj 4 x 50 polohová štafeta dívky 9. 6
Dvořáková Debora synchronizované plavání - figury dívky 4. 11
Jurečková Veronika synchronizované plavání - figury dívky 14. 1
Krečmerová Kateřina synchronizované plavání - figury dívky 7. 8
Pospíšilová Monika synchronizované plavání - figury dívky 15. 0
Dvořáková Debora synchronizované plavání - sólo dívky 3. 13
Olomoucký kraj 1 synchronizované plavání - duo dívky 2. 16
Olomoucký kraj 2 synchronizované plavání - duo dívky 5. 10
CELKEM 296