Moravskoslezský kraj - Plavání - Chlapci

Moravskoslezský kraj - Plavání - Chlapci
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Knesl Matěj 50 VZ chlapci ročník 2003 5. 10
Koutný David 50 VZ chlapci ročník 2003 18. 0
Vavřín Šimon 50 VZ chlapci ročník 2004 10. 5
Slavík David 50 VZ chlapci ročník 2004 5. 10
Bruger Štěpán 50 VZ chlapci ročník 2005 13. 2
Kern Tobias 50 VZ chlapci ročník 2005 12. 3
Knesl Matěj 100 VZ chlapci ročník 2003 11. 4
Kukrecht Ondřej 100 VZ chlapci ročník 2003 22. 0
Babicz Karel 100 VZ chlapci ročník 2004 16. 0
Slavík David 100 VZ chlapci ročník 2004 7. 8
Bruger Štěpán 100 VZ chlapci ročník 2005 12. 3
Dendis Michael 100 VZ chlapci ročník 2005 14. 1
Knesl Matěj 200 VZ chlapci ročník 2003 10. 5
Koutný David 200 VZ chlapci ročník 2003 9. 6
Slavík David 200 VZ chlapci ročník 2004 4. 11
Surma Štěpán 200 VZ chlapci ročník 2004 18. 0
Dendis Michael 200 VZ chlapci ročník 2005 10. 5
Semera Milan 200 VZ chlapci ročník 2005 19. 0
Knesl Matěj 400 VZ chlapci ročník 2003 13. 2
Koutný David 400 VZ chlapci ročník 2003 4. 11
Babicz Karel 400 VZ chlapci ročník 2004 9. 6
Slavík David 400 VZ chlapci ročník 2004 8. 7
Dendis Michael 400 VZ chlapci ročník 2005 12. 3
Semera Milan 400 VZ chlapci ročník 2005 21. 0
Kocian Martin 100 M chlapci ročník 2003 9. 6
Koutný David 100 M chlapci ročník 2003 10. 5
Slavík David 100 M chlapci ročník 2004 19. 0
Vavřín Šimon 100 M chlapci ročník 2004 5. 10
Kern Tobias 100 M chlapci ročník 2005 4. 11
Semera Milan 100 M chlapci ročník 2005 27. 0
Koutný David 200 M chlapci ročník 2003 9. 6
Kocian Martin 200 M chlapci ročník 2003 8. 7
Babicz Karel 200 M chlapci ročník 2004 10. 5
Vavřín Šimon 200 M chlapci ročník 2004 6. 9
Bruger Štěpán 200 M chlapci ročník 2005 15. 0
Kern Tobias 200 M chlapci ročník 2005 3. 13
Knesl Matěj 100 Z chlapci ročník 2003 7. 8
Kukrecht Ondřej 100 Z chlapci ročník 2003 14. 1
Babicz Karel 100 Z chlapci ročník 2004 12. 3
Slavík David 100 Z chlapci ročník 2004 11. 4
Semera Milan 100 Z chlapci ročník 2005 14. 1
Bruger Štěpán 100 Z chlapci ročník 2005 16. 0
Koutný David 200 Z chlapci ročník 2003 6. 9
Knesl Matěj 200 Z chlapci ročník 2003 9. 6
Babicz Karel 200 Z chlapci ročník 2004 10. 5
Surma Štěpán 200 Z chlapci ročník 2004 16. 0
Semera Milan 200 Z chlapci ročník 2005 11. 4
Kocian Martin 100 P chlapci ročník 2003 17. 0
Kukrecht Ondřej 100 P chlapci ročník 2003 1. 20
Surma Štěpán 100 P chlapci ročník 2004 24. 0
Vavřín Šimon 100 P chlapci ročník 2004 3. 13
Bruger Štěpán 100 P chlapci ročník 2005 10. 5
Dendis Michael 100 P chlapci ročník 2005 4. 11
Kocian Martin 200 P chlapci ročník 2003 12. 3
Kukrecht Ondřej 200 P chlapci ročník 2003 2. 16
Surma Štěpán 200 P chlapci ročník 2004 23. 0
Vavřín Šimon 200 P chlapci ročník 2004 3. 13
Dendis Michael 200 P chlapci ročník 2005 4. 11
Bruger Štěpán 200 P chlapci ročník 2005 11. 4
Kocian Martin 200 PZ chlapci ročník 2003 9. 6
Kukrecht Ondřej 200 PZ chlapci ročník 2003 12. 3
Surma Štěpán 200 PZ chlapci ročník 2004 18. 0
Vavřín Šimon 200 PZ chlapci ročník 2004 9. 6
Dendis Michael 200 PZ chlapci ročník 2005 9. 6
Kern Tobias 200 PZ chlapci ročník 2005 6. 9
Moravskoslezský kraj 4 x 50 VZ chlapci 3. 13
Moravskoslezský kraj 4 x 50 polohová štafeta chlapci 2. 16
CELKEM 370