Moravskoslezský kraj - Plavání - Dívky

Moravskoslezský kraj - Plavání - Dívky
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Hořanská Nikola 50 VZ dívky ročník 2003 11. 4
Lancová Tereza 50 VZ dívky ročník 2003 10. 5
Kulišťáková Annemarie 50 VZ dívky ročník 2004 10. 5
Říhová Barbora 50 VZ dívky ročník 2004 4. 11
Fuková Kateřina 50 VZ dívky ročník 2005 7. 8
Studénková Anna 50 VZ dívky ročník 2005 10. 5
Hořanská Nikola 100 VZ dívky ročník 2003 7. 8
Lancová Tereza 100 VZ dívky ročník 2003 6. 9
Říhová Barbora 100 VZ dívky ročník 2004 3. 13
Kulišťáková Annemarie 100 VZ dívky ročník 2004 8. 7
Fuková Kateřina 100 VZ dívky ročník 2005 6. 9
Studénková Anna 100 VZ dívky ročník 2005 9. 6
Osadníková Magdaléna 200 VZ dívky ročník 2003 7. 8
Kocianová Petra 200 VZ dívky ročník 2003 3. 13
Kulišťáková Annemarie 200 VZ dívky ročník 2004 7. 8
Říhová Barbora 200 VZ dívky ročník 2004 4. 11
Fuková Kateřina 200 VZ dívky ročník 2005 8. 7
Fusová Barbora 200 VZ dívky ročník 2005 18. 0
Kocianová Petra 400 VZ dívky ročník 2003 5. 10
Osadníková Magdaléna 400 VZ dívky ročník 2003 7. 8
Kulišťáková Annemarie 400 VZ dívky ročník 2004 6. 9
Jurečková Kateřina 400 VZ dívky ročník 2004 19. 0
Fojtíková Nikola 400 VZ dívky ročník 2005 5. 10
Fuková Kateřina 400 VZ dívky ročník 2005 12. 3
Lancová Tereza 100 M dívky ročník 2003 6. 9
Osadníková Magdaléna 100 M dívky ročník 2003 11. 4
Jalůvková Karolína 100 M dívky ročník 2004 25. 0
Říhová Barbora 100 M dívky ročník 2004 5. 10
Fojtíková Nikola 100 M dívky ročník 2005 4. 11
Fuková Kateřina 100 M dívky ročník 2005 8. 7
Kocianová Petra 200 M dívky ročník 2003 7. 8
Lancová Tereza 200 M dívky ročník 2003 8. 7
Jalůvková Karolína 200 M dívky ročník 2004 20. 0
Říhová Barbora 200 M dívky ročník 2004 4. 11
Fojtíková Nikola 200 M dívky ročník 2005 4. 11
Fuková Kateřina 200 M dívky ročník 2005 8. 7
Lancová Tereza 100 Z dívky ročník 2003 19. 0
Hořanská Nikola 100 Z dívky ročník 2003 3. 13
Jurečková Kateřina 100 Z dívky ročník 2004 24. 0
Kulišťáková Annemarie 100 Z dívky ročník 2004 13. 2
Studénková Anna 100 Z dívky ročník 2005 17. 0
Fusová Barbora 100 Z dívky ročník 2005 5. 10
Kocianová Petra 200 Z dívky ročník 2003 13. 2
Hořanská Nikola 200 Z dívky ročník 2003 2. 16
Jurečková Kateřina 200 Z dívky ročník 2004 23. 0
Kulišťáková Annemarie 200 Z dívky ročník 2004 8. 7
Fusová Barbora 200 Z dívky ročník 2005 5. 10
Studénková Anna 200 Z dívky ročník 2005 18. 0
Kocianová Petra 100 P dívky ročník 2003 14. 1
Osadníková Magdaléna 100 P dívky ročník 2003 8. 7
Jalůvková Karolína 100 P dívky ročník 2004 25. 0
Říhová Barbora 100 P dívky ročník 2004 14. 1
Fojtíková Nikola 100 P dívky ročník 2005 12. 3
Studénková Anna 100 P dívky ročník 2005 20. 0
Kocianová Petra 200 P dívky ročník 2003 14. 1
Osadníková Magdaléna 200 P dívky ročník 2003 5. 10
Jalůvková Karolína 200 P dívky ročník 2004 23. 0
Jurečková Kateřina 200 P dívky ročník 2004 24. 0
Fojtíková Nikola 200 P dívky ročník 2005 12. 3
Hořanská Nikola 200 PZ dívky ročník 2003 4. 11
Osadníková Magdaléna 200 PZ dívky ročník 2003 8. 7
Jalůvková Karolína 200 PZ dívky ročník 2004 24. 0
Jurečková Kateřina 200 PZ dívky ročník 2004 21. 0
Fojtíková Nikola 200 PZ dívky ročník 2005 8. 7
Studénková Anna 200 PZ dívky ročník 2005 18. 0
Moravskoslezský kraj 4 x 50 VZ dívky 3. 13
Moravskoslezský kraj 4 x 50 polohová štafeta dívky 6. 9
CELKEM 395