Královéhradecký kraj - Plavání - Chlapci

Královéhradecký kraj - Plavání - Chlapci
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Kaupa Tomáš 50 VZ chlapci ročník 2003 10. 5
Klaban Matyáš 50 VZ chlapci ročník 2003 19. 0
Jerman Michal 50 VZ chlapci ročník 2004 3. 13
Gracík Daniel 50 VZ chlapci ročník 2004 18. 0
Cogan Mikuláš Rudolf 50 VZ chlapci ročník 2005 1. 20
Cogan Ondřej 50 VZ chlapci ročník 2005 6. 9
Kaupa Tomáš 100 VZ chlapci ročník 2003 6. 9
Jerman Michal 100 VZ chlapci ročník 2004 3. 13
Havlena Maxim 100 VZ chlapci ročník 2004 15. 0
Cogan Mikuláš Rudolf 100 VZ chlapci ročník 2005 1. 20
Cogan Ondřej 100 VZ chlapci ročník 2005 10. 5
Klaban Matyáš 200 VZ chlapci ročník 2003 11. 4
Pásler Jakub 200 VZ chlapci ročník 2003 22. 0
Jerman Michal 200 VZ chlapci ročník 2004 5. 10
Drahorád Pavel 200 VZ chlapci ročník 2004 10. 5
Cogan Mikuláš Rudolf 200 VZ chlapci ročník 2005 1. 20
Cogan Ondřej 200 VZ chlapci ročník 2005 22. 0
Klaban Matyáš 400 VZ chlapci ročník 2003 11. 4
Pásler Jakub 400 VZ chlapci ročník 2003 18. 0
Jerman Michal 400 VZ chlapci ročník 2004 7. 8
Drahorád Pavel 400 VZ chlapci ročník 2004 15. 0
Cogan Mikuláš Rudolf 400 VZ chlapci ročník 2005 1. 20
Vrzáček Matěj 400 VZ chlapci ročník 2005 15. 0
Kaupa Tomáš 100 M chlapci ročník 2003 3. 13
Pásler Jakub 100 M chlapci ročník 2003 11. 4
Drahorád Pavel 100 M chlapci ročník 2004 2. 16
Gracík Daniel 100 M chlapci ročník 2004 8. 7
Cogan Mikuláš Rudolf 100 M chlapci ročník 2005 2. 16
Nýdrle Filip 100 M chlapci ročník 2005 24. 0
Pásler Jakub 200 M chlapci ročník 2003 4. 11
Kaupa Tomáš 200 M chlapci ročník 2003 6. 9
Drahorád Pavel 200 M chlapci ročník 2004 2. 16
Havlena Maxim 200 M chlapci ročník 2004 4. 11
Cogan Mikuláš Rudolf 200 M chlapci ročník 2005 1. 20
Nýdrle Filip 200 M chlapci ročník 2005 18. 0
Klaban Matyáš 100 Z chlapci ročník 2003 5. 10
Vlček Filip 100 Z chlapci ročník 2003 24. 0
Jerman Michal 100 Z chlapci ročník 2004 17. 0
Gracík Daniel 100 Z chlapci ročník 2004 4. 11
Vrzáček Matěj 100 Z chlapci ročník 2005 6. 9
Cogan Ondřej 100 Z chlapci ročník 2005 4. 11
Klaban Matyáš 200 Z chlapci ročník 2003 3. 13
Pásler Jakub 200 Z chlapci ročník 2003 13. 2
Jerman Michal 200 Z chlapci ročník 2004 14. 1
Gracík Daniel 200 Z chlapci ročník 2004 6. 9
Vrzáček Matěj 200 Z chlapci ročník 2005 3. 13
Cogan Ondřej 200 Z chlapci ročník 2005 10. 5
Vlček Filip 100 P chlapci ročník 2003 9. 6
Kaupa Tomáš 100 P chlapci ročník 2003 17. 0
Drahorád Pavel 100 P chlapci ročník 2004 5. 10
Havlena Maxim 100 P chlapci ročník 2004 2. 16
Nýdrle Filip 100 P chlapci ročník 2005 13. 2
Vrzáček Matěj 100 P chlapci ročník 2005 25. 0
Vlček Filip 200 P chlapci ročník 2003 10. 5
Drahorád Pavel 200 P chlapci ročník 2004 5. 10
Havlena Maxim 200 P chlapci ročník 2004 2. 16
Nýdrle Filip 200 P chlapci ročník 2005 8. 7
Kaupa Tomáš 200 PZ chlapci ročník 2003 8. 7
Havlena Maxim 200 PZ chlapci ročník 2004 2. 16
Gracík Daniel 200 PZ chlapci ročník 2004 15. 0
Nýdrle Filip 200 PZ chlapci ročník 2005 17. 0
Vrzáček Matěj 200 PZ chlapci ročník 2005 16. 0
Královéhradecký kraj 4 x 50 VZ chlapci 5. 10
Královéhradecký kraj 4 x 50 polohová štafeta chlapci 7. 8
CELKEM 485