Jihomoravský kraj - Plavání - Chlapci

Jihomoravský kraj - Plavání - Chlapci
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Peringer Marek 50 VZ chlapci ročník 2003 8. 7
Kučera Milan 50 VZ chlapci ročník 2003 1. 20
Máša Matěj 50 VZ chlapci ročník 2004 11. 4
Čajka Filip 50 VZ chlapci ročník 2004 6. 9
Buček Ondřej 50 VZ chlapci ročník 2005 10. 5
Švestka Jan 50 VZ chlapci ročník 2005 18. 0
Kučera Milan 100 VZ chlapci ročník 2003 2. 16
Peringer Marek 100 VZ chlapci ročník 2003 7. 8
Čajka Filip 100 VZ chlapci ročník 2004 1. 20
Gögh Daniel 100 VZ chlapci ročník 2004 24. 0
Buček Ondřej 100 VZ chlapci ročník 2005 5. 10
Richter David 100 VZ chlapci ročník 2005 19. 0
Peringer Marek 200 VZ chlapci ročník 2003 2. 16
Kučera Milan 200 VZ chlapci ročník 2003 3. 13
Čajka Filip 200 VZ chlapci ročník 2004 1. 20
Gögh Daniel 200 VZ chlapci ročník 2004 17. 0
Buček Ondřej 200 VZ chlapci ročník 2005 6. 9
Richter David 200 VZ chlapci ročník 2005 15. 0
Peringer Marek 400 VZ chlapci ročník 2003 1. 20
Kučera Milan 400 VZ chlapci ročník 2003 5. 10
Čajka Filip 400 VZ chlapci ročník 2004 1. 20
Máša Matěj 400 VZ chlapci ročník 2004 11. 4
Richter David 400 VZ chlapci ročník 2005 18. 0
Navrkal Antonín 400 VZ chlapci ročník 2005 10. 5
Kučera Milan 100 M chlapci ročník 2003 1. 20
Peringer Marek 100 M chlapci ročník 2003 7. 8
Valačev Alexander 100 M chlapci ročník 2004 17. 0
Máša Matěj 100 M chlapci ročník 2004 10. 5
Navrkal Antonín 100 M chlapci ročník 2005 9. 6
Richter David 100 M chlapci ročník 2005 21. 0
Kučera Milan 200 M chlapci ročník 2003 2. 16
Peringer Marek 200 M chlapci ročník 2003 3. 13
Valačev Alexander 200 M chlapci ročník 2004 17. 0
Máša Matěj 200 M chlapci ročník 2004 14. 1
Richter David 200 M chlapci ročník 2005 19. 0
Navrkal Antonín 200 M chlapci ročník 2005 8. 7
Prokeš Adam 100 Z chlapci ročník 2003 16. 0
Hána Karel 100 Z chlapci ročník 2003 4. 11
Čajka Filip 100 Z chlapci ročník 2004 1. 20
Máša Matěj 100 Z chlapci ročník 2004 7. 8
Švestka Jan 100 Z chlapci ročník 2005 15. 0
Buček Ondřej 100 Z chlapci ročník 2005 7. 8
Prokeš Adam 200 Z chlapci ročník 2003 12. 3
Hána Karel 200 Z chlapci ročník 2003 5. 10
Čajka Filip 200 Z chlapci ročník 2004 1. 20
Máša Matěj 200 Z chlapci ročník 2004 11. 4
Švestka Jan 200 Z chlapci ročník 2005 15. 0
Buček Ondřej 200 Z chlapci ročník 2005 16. 0
Prokeš Adam 100 P chlapci ročník 2003 5. 10
Hána Karel 100 P chlapci ročník 2003 12. 3
Gögh Daniel 100 P chlapci ročník 2004 4. 11
Valačev Alexander 100 P chlapci ročník 2004 20. 0
Navrkal Antonín 100 P chlapci ročník 2005 5. 10
Buček Ondřej 100 P chlapci ročník 2005 19. 0
Prokeš Adam 200 P chlapci ročník 2003 5. 10
Hána Karel 200 P chlapci ročník 2003 8. 7
Gögh Daniel 200 P chlapci ročník 2004 6. 9
Valačev Alexander 200 P chlapci ročník 2004 22. 0
Navrkal Antonín 200 P chlapci ročník 2005 2. 16
Švestka Jan 200 P chlapci ročník 2005 13. 2
Prokeš Adam 200 PZ chlapci ročník 2003 4. 11
Hána Karel 200 PZ chlapci ročník 2003 5. 10
Valačev Alexander 200 PZ chlapci ročník 2004 12. 3
Gögh Daniel 200 PZ chlapci ročník 2004 11. 4
Navrkal Antonín 200 PZ chlapci ročník 2005 7. 8
Švestka Jan 200 PZ chlapci ročník 2005 14. 1
Jihomoravský kraj 4 x 50 VZ chlapci 1. 20
Jihomoravský kraj 4 x 50 polohová štafeta chlapci 1. 20
CELKEM 531