Jihomoravský kraj - Plavání - Dívky

Jihomoravský kraj - Plavání - Dívky
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Marciánová Hana 50 VZ dívky ročník 2003 3. 13
Urbanová Tereza 50 VZ dívky ročník 2003 9. 6
Juřicová Tereza 50 VZ dívky ročník 2004 13. 2
Čížková Dominika 50 VZ dívky ročník 2004 27. 0
Obermannová Julie 50 VZ dívky ročník 2005 6. 9
Držmíšková Adéla 50 VZ dívky ročník 2005 4. 11
Marciánová Hana 100 VZ dívky ročník 2003 3. 13
Urbanová Tereza 100 VZ dívky ročník 2003 9. 6
Varmužová Lucie 100 VZ dívky ročník 2004 17. 0
Čížková Dominika 100 VZ dívky ročník 2004 22. 0
Obermannová Julie 100 VZ dívky ročník 2005 3. 13
Držmíšková Adéla 100 VZ dívky ročník 2005 2. 16
Urbanová Tereza 200 VZ dívky ročník 2003 4. 11
Marciánová Hana 200 VZ dívky ročník 2003 8. 7
Varmužová Lucie 200 VZ dívky ročník 2004 10. 5
Čížková Dominika 200 VZ dívky ročník 2004 18. 0
Obermannová Julie 200 VZ dívky ročník 2005 3. 13
Držmíšková Adéla 200 VZ dívky ročník 2005 2. 16
Hrušková Kristýna 400 VZ dívky ročník 2003 10. 5
Urbanová Tereza 400 VZ dívky ročník 2003 4. 11
Varmužová Lucie 400 VZ dívky ročník 2004 11. 4
Čížková Dominika 400 VZ dívky ročník 2004 22. 0
Držmíšková Adéla 400 VZ dívky ročník 2005 1. 20
Obermannová Julie 400 VZ dívky ročník 2005 4. 11
Sedlecká Petra 100 M dívky ročník 2003 2. 16
Urbanová Tereza 100 M dívky ročník 2003 5. 10
Juřicová Tereza 100 M dívky ročník 2004 4. 11
Čížková Dominika 100 M dívky ročník 2004 11. 4
Držmíšková Adéla 100 M dívky ročník 2005 2. 16
Obermannová Julie 100 M dívky ročník 2005 9. 6
Sedlecká Petra 200 M dívky ročník 2003 3. 13
Urbanová Tereza 200 M dívky ročník 2003 2. 16
Juřicová Tereza 200 M dívky ročník 2004 5. 10
Čížková Dominika 200 M dívky ročník 2004 17. 0
Držmíšková Adéla 200 M dívky ročník 2005 1. 20
Fraňková Clementina 200 M dívky ročník 2005 2. 16
Hrušková Kristýna 100 Z dívky ročník 2003 5. 10
Marciánová Hana 100 Z dívky ročník 2003 8. 7
Blažková Anna 100 Z dívky ročník 2004 12. 3
Juřicová Tereza 100 Z dívky ročník 2004 3. 13
Obermannová Julie 100 Z dívky ročník 2005 6. 9
Fölklová Markéta 100 Z dívky ročník 2005 16. 0
Hrušková Kristýna 200 Z dívky ročník 2003 3. 13
Marciánová Hana 200 Z dívky ročník 2003 15. 0
Blažková Anna 200 Z dívky ročník 2004 12. 3
Juřicová Tereza 200 Z dívky ročník 2004 4. 11
Fölklová Markéta 200 Z dívky ročník 2005 16. 0
Hrušková Kristýna 100 P dívky ročník 2003 19. 0
Sedlecká Petra 100 P dívky ročník 2003 13. 2
Varmužová Lucie 100 P dívky ročník 2004 16. 0
Blažková Anna 100 P dívky ročník 2004 23. 0
Fraňková Clementina 100 P dívky ročník 2005 3. 13
Fölklová Markéta 100 P dívky ročník 2005 24. 0
Hrušková Kristýna 200 P dívky ročník 2003 13. 2
Sedlecká Petra 200 P dívky ročník 2003 12. 3
Varmužová Lucie 200 P dívky ročník 2004 15. 0
Blažková Anna 200 P dívky ročník 2004 18. 0
Fraňková Clementina 200 P dívky ročník 2005 2. 16
Fölklová Markéta 200 P dívky ročník 2005 20. 0
Hrušková Kristýna 200 PZ dívky ročník 2003 7. 8
Sedlecká Petra 200 PZ dívky ročník 2003 11. 4
Blažková Anna 200 PZ dívky ročník 2004 17. 0
Varmužová Lucie 200 PZ dívky ročník 2004 8. 7
Fraňková Clementina 200 PZ dívky ročník 2005 2. 16
Fölklová Markéta 200 PZ dívky ročník 2005 19. 0
Jihomoravský kraj 4 x 50 VZ dívky 1. 20
Jihomoravský kraj 4 x 50 polohová štafeta dívky 5. 10
Dvořáková Martina synchronizované plavání - figury dívky 3. 13
Eisenbergerová Táňa synchronizované plavání - figury dívky 11. 4
Ivičičová Anna synchronizované plavání - figury dívky 19. 0
Klusková Karolína synchronizované plavání - figury dívky 1. 20
Eisenbergerová Táňa synchronizované plavání - sólo dívky 5. 10
Klusková Karolína synchronizované plavání - sólo dívky 1. 20
Jihomoravský kraj 2 synchronizované plavání - duo dívky 1. 20
Jihomoravský kraj 1 synchronizované plavání - duo dívky 7. 8
CELKEM 595