Zlínský kraj - Plavání - Chlapci

Zlínský kraj - Plavání - Chlapci
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Konečný Matěj 50 VZ chlapci ročník 2003 14. 1
Urbánek Petr 50 VZ chlapci ročník 2003 4. 11
Klusal David 50 VZ chlapci ročník 2004 16. 0
Tomaštík Jan 50 VZ chlapci ročník 2004 20. 0
Knedla Miroslav 50 VZ chlapci ročník 2005 7. 8
Kůstka Lukáš 50 VZ chlapci ročník 2005 11. 4
Pluhař David 100 VZ chlapci ročník 2003 23. 0
Urbánek Petr 100 VZ chlapci ročník 2003 4. 11
Klusal David 100 VZ chlapci ročník 2004 17. 0
Hýžák Pavel 100 VZ chlapci ročník 2004 25. 0
Jakeš Václav 100 VZ chlapci ročník 2005 23. 0
Kůstka Lukáš 100 VZ chlapci ročník 2005 11. 4
Pluhař David 200 VZ chlapci ročník 2003 20. 0
Urbánek Petr 200 VZ chlapci ročník 2003 13. 2
Hýžák Pavel 200 VZ chlapci ročník 2004 25. 0
Kůstka Lukáš 200 VZ chlapci ročník 2005 13. 2
Jiříkovský Adam 200 VZ chlapci ročník 2005 11. 4
Pluhař David 400 VZ chlapci ročník 2003 22. 0
Klusal David 400 VZ chlapci ročník 2004 21. 0
Hýžák Pavel 400 VZ chlapci ročník 2004 25. 0
Jiříkovský Adam 400 VZ chlapci ročník 2005 20. 0
Jakeš Václav 400 VZ chlapci ročník 2005 17. 0
Pluhař David 100 M chlapci ročník 2003 19. 0
Konečný Matěj 100 M chlapci ročník 2003 25. 0
Klusal David 100 M chlapci ročník 2004 7. 8
Knedla Miroslav 100 M chlapci ročník 2005 13. 2
Jakeš Václav 100 M chlapci ročník 2005 22. 0
Klusal David 200 M chlapci ročník 2004 16. 0
Tomaštík Jan 200 M chlapci ročník 2004 21. 0
Knedla Miroslav 200 M chlapci ročník 2005 6. 9
Kůstka Lukáš 200 M chlapci ročník 2005 9. 6
Konečný Matěj 100 Z chlapci ročník 2003 20. 0
Urbánek Petr 100 Z chlapci ročník 2003 18. 0
Hýžák Pavel 100 Z chlapci ročník 2004 22. 0
Jiříkovský Adam 100 Z chlapci ročník 2005 13. 2
Hýžák Pavel 200 Z chlapci ročník 2004 22. 0
Knedla Miroslav 200 Z chlapci ročník 2005 6. 9
Jiříkovský Adam 200 Z chlapci ročník 2005 13. 2
Konečný Matěj 100 P chlapci ročník 2003 16. 0
Spáčil Filip 100 P chlapci ročník 2003 23. 0
Tomaštík Jan 100 P chlapci ročník 2004 7. 8
Prusenovský Jakub 100 P chlapci ročník 2004 11. 4
Knedla Miroslav 100 P chlapci ročník 2005 8. 7
Jiříkovský Adam 100 P chlapci ročník 2005 23. 0
Konečný Matěj 200 P chlapci ročník 2003 21. 0
Spáčil Filip 200 P chlapci ročník 2003 23. 0
Tomaštík Jan 200 P chlapci ročník 2004 7. 8
Prusenovský Jakub 200 P chlapci ročník 2004 9. 6
Kůstka Lukáš 200 P chlapci ročník 2005 19. 0
Pluhař David 200 PZ chlapci ročník 2003 21. 0
Konečný Matěj 200 PZ chlapci ročník 2003 26. 0
Klusal David 200 PZ chlapci ročník 2004 13. 2
Tomaštík Jan 200 PZ chlapci ročník 2004 20. 0
Knedla Miroslav 200 PZ chlapci ročník 2005 5. 10
Jakeš Václav 200 PZ chlapci ročník 2005 22. 0
Zlínský kraj 4 x 50 VZ chlapci 11. 4
Zlínský kraj 4 x 50 polohová štafeta chlapci 10. 5
CELKEM 139