Zlínský kraj - Plavání - Dívky

Zlínský kraj - Plavání - Dívky
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Urbanová Michaela 50 VZ dívky ročník 2003 22. 0
Galušková Andrea 50 VZ dívky ročník 2003 21. 0
Sobotíková Lucie 50 VZ dívky ročník 2004 11. 4
Večeřová Tereza 50 VZ dívky ročník 2004 17. 0
Šnajdarová Anna 50 VZ dívky ročník 2005 19. 0
Přibylová Jana 50 VZ dívky ročník 2005 5. 10
Michalčíková Štěpánka 100 VZ dívky ročník 2003 17. 0
Galušková Andrea 100 VZ dívky ročník 2003 19. 0
Sobotíková Lucie 100 VZ dívky ročník 2004 15. 0
Tomšů Izabela 100 VZ dívky ročník 2004 25. 0
Přibylová Jana 100 VZ dívky ročník 2005 4. 11
Miklišová Aneta 100 VZ dívky ročník 2005 20. 0
Galušková Andrea 200 VZ dívky ročník 2003 23. 0
Hrbáčková Aneta 200 VZ dívky ročník 2003 19. 0
Tomšů Izabela 200 VZ dívky ročník 2004 20. 0
Svozilová Aneta 200 VZ dívky ročník 2004 29. 0
Miklišová Aneta 200 VZ dívky ročník 2005 15. 0
Šnajdarová Anna 200 VZ dívky ročník 2005 22. 0
Michalčíková Štěpánka 400 VZ dívky ročník 2003 17. 0
Hrbáčková Aneta 400 VZ dívky ročník 2003 21. 0
Večeřová Tereza 400 VZ dívky ročník 2004 24. 0
Tomšů Izabela 400 VZ dívky ročník 2004 25. 0
Šnajdarová Anna 400 VZ dívky ročník 2005 19. 0
Miklišová Aneta 400 VZ dívky ročník 2005 20. 0
Hrbáčková Aneta 100 M dívky ročník 2003 22. 0
Tomšů Izabela 100 M dívky ročník 2004 21. 0
Svozilová Aneta 100 M dívky ročník 2004 26. 0
Janůšková Anika 100 M dívky ročník 2005 21. 0
Michalčíková Štěpánka 200 M dívky ročník 2003 12. 3
Sobotíková Lucie 200 M dívky ročník 2004 11. 4
Tomšů Izabela 200 M dívky ročník 2004 14. 1
Janůšková Anika 200 M dívky ročník 2005 19. 0
Šnajdarová Anna 200 M dívky ročník 2005 20. 0
Urbanová Michaela 100 Z dívky ročník 2003 21. 0
Hrbáčková Aneta 100 Z dívky ročník 2003 23. 0
Sobotíková Lucie 100 Z dívky ročník 2004 21. 0
Večeřová Tereza 100 Z dívky ročník 2004 20. 0
Miklišová Aneta 100 Z dívky ročník 2005 20. 0
Urbanová Michaela 200 Z dívky ročník 2003 12. 3
Hrbáčková Aneta 200 Z dívky ročník 2003 17. 0
Sobotíková Lucie 200 Z dívky ročník 2004 17. 0
Večeřová Tereza 200 Z dívky ročník 2004 18. 0
Miklišová Aneta 200 Z dívky ročník 2005 20. 0
Šnajdarová Anna 200 Z dívky ročník 2005 22. 0
Michalčíková Štěpánka 100 P dívky ročník 2003 4. 11
Galušková Andrea 100 P dívky ročník 2003 5. 10
Sobotíková Lucie 100 P dívky ročník 2004 18. 0
Svozilová Aneta 100 P dívky ročník 2004 19. 0
Přibylová Jana 100 P dívky ročník 2005 1. 20
Michalčíková Štěpánka 200 P dívky ročník 2003 4. 11
Galušková Andrea 200 P dívky ročník 2003 9. 6
Večeřová Tereza 200 P dívky ročník 2004 21. 0
Svozilová Aneta 200 P dívky ročník 2004 19. 0
Přibylová Jana 200 P dívky ročník 2005 1. 20
Michalčíková Štěpánka 200 PZ dívky ročník 2003 10. 5
Galušková Andrea 200 PZ dívky ročník 2003 19. 0
Večeřová Tereza 200 PZ dívky ročník 2004 18. 0
Svozilová Aneta 200 PZ dívky ročník 2004 25. 0
Přibylová Jana 200 PZ dívky ročník 2005 3. 13
Janůšková Anika 200 PZ dívky ročník 2005 25. 0
Zlínský kraj 4 x 50 VZ dívky 12. 3
Zlínský kraj 4 x 50 polohová štafeta dívky 11. 4
CELKEM 139