Kraj Vysočina - Plavání - Chlapci

Kraj Vysočina - Plavání - Chlapci
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Janýr Ondřej 50 VZ chlapci ročník 2003 13. 2
Kourek Patrik 50 VZ chlapci ročník 2003 3. 13
Cakl Matyáš 50 VZ chlapci ročník 2004 13. 2
Caha Adam 50 VZ chlapci ročník 2005 25. 0
Nagy Michal 50 VZ chlapci ročník 2005 21. 0
Janýr Ondřej 100 VZ chlapci ročník 2003 13. 2
Kourek Patrik 100 VZ chlapci ročník 2003 3. 13
Cakl Matyáš 100 VZ chlapci ročník 2004 12. 3
Caha Adam 100 VZ chlapci ročník 2005 20. 0
Tomek Tadeáš 100 VZ chlapci ročník 2005 26. 0
Janýr Ondřej 200 VZ chlapci ročník 2003 17. 0
Kourek Patrik 200 VZ chlapci ročník 2003 4. 11
Beneš Roman 200 VZ chlapci ročník 2004 21. 0
Caha Adam 200 VZ chlapci ročník 2005 21. 0
Nagy Michal 200 VZ chlapci ročník 2005 14. 1
Černý Adam 400 VZ chlapci ročník 2003 23. 0
Matula Vojtěch 400 VZ chlapci ročník 2003 10. 5
Cakl Matyáš 400 VZ chlapci ročník 2004 14. 1
Caha Adam 400 VZ chlapci ročník 2005 24. 0
Nagy Michal 400 VZ chlapci ročník 2005 13. 2
Černý Adam 100 M chlapci ročník 2003 18. 0
Kourek Patrik 100 M chlapci ročník 2003 2. 16
Caha Adam 100 M chlapci ročník 2005 25. 0
Nagy Michal 100 M chlapci ročník 2005 16. 0
Janýr Ondřej 200 M chlapci ročník 2003 14. 1
Tomek Tadeáš 200 M chlapci ročník 2005 14. 1
Caha Adam 200 M chlapci ročník 2005 17. 0
Kourek Patrik 100 Z chlapci ročník 2003 3. 13
Matula Vojtěch 100 Z chlapci ročník 2003 2. 16
Cakl Matyáš 100 Z chlapci ročník 2004 18. 0
Havránek Pavel 100 Z chlapci ročník 2004 24. 0
Bydžovský Adam 100 Z chlapci ročník 2005 17. 0
Nagy Michal 100 Z chlapci ročník 2005 3. 13
Janýr Ondřej 200 Z chlapci ročník 2003 17. 0
Matula Vojtěch 200 Z chlapci ročník 2003 2. 16
Cakl Matyáš 200 Z chlapci ročník 2004 8. 7
Havránek Pavel 200 Z chlapci ročník 2004 24. 0
Bydžovský Adam 200 Z chlapci ročník 2005 20. 0
Nagy Michal 200 Z chlapci ročník 2005 5. 10
Kourek Patrik 100 P chlapci ročník 2003 10. 5
Matula Vojtěch 100 P chlapci ročník 2003 4. 11
Havránek Pavel 100 P chlapci ročník 2004 22. 0
Bydžovský Adam 100 P chlapci ročník 2005 21. 0
Tomek Tadeáš 100 P chlapci ročník 2005 26. 0
Černý Adam 200 P chlapci ročník 2003 16. 0
Matula Vojtěch 200 P chlapci ročník 2003 4. 11
Beneš Roman 200 P chlapci ročník 2004 11. 4
Havránek Pavel 200 P chlapci ročník 2004 21. 0
Bydžovský Adam 200 P chlapci ročník 2005 20. 0
Tomek Tadeáš 200 P chlapci ročník 2005 22. 0
Černý Adam 200 PZ chlapci ročník 2003 17. 0
Matula Vojtěch 200 PZ chlapci ročník 2003 2. 16
Beneš Roman 200 PZ chlapci ročník 2004 22. 0
Tomek Tadeáš 200 PZ chlapci ročník 2005 24. 0
Vysočina 4 x 50 VZ chlapci 4. 11
Vysočina 4 x 50 polohová štafeta chlapci 4. 11
CELKEM 217