Kraj Vysočina - Plavání - Dívky

Kraj Vysočina - Plavání - Dívky
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Janýrová Lucie 50 VZ dívky ročník 2003 14. 1
Piklová Tereza 50 VZ dívky ročník 2003 13. 2
Fučíková Marie 50 VZ dívky ročník 2004 25. 0
Neuerová Nikola 50 VZ dívky ročník 2004 14. 1
Jirková Eliška 50 VZ dívky ročník 2005 9. 6
Ščepánová Simona 50 VZ dívky ročník 2005 11. 4
Janýrová Lucie 100 VZ dívky ročník 2003 10. 5
Piklová Tereza 100 VZ dívky ročník 2003 16. 0
Zikmundová Kristýna 100 VZ dívky ročník 2004 28. 0
Neuerová Nikola 100 VZ dívky ročník 2004 24. 0
Jirková Eliška 100 VZ dívky ročník 2005 8. 7
Ščepánová Simona 100 VZ dívky ročník 2005 7. 8
Doležalová Sára 200 VZ dívky ročník 2003 16. 0
Janýrová Lucie 200 VZ dívky ročník 2003 6. 9
Fučíková Marie 200 VZ dívky ročník 2004 23. 0
Zikmundová Kristýna 200 VZ dívky ročník 2004 28. 0
Jirková Eliška 200 VZ dívky ročník 2005 11. 4
Ščepánová Simona 200 VZ dívky ročník 2005 10. 5
Doležalová Sára 400 VZ dívky ročník 2003 16. 0
Janýrová Lucie 400 VZ dívky ročník 2003 6. 9
Poláková Dominika 400 VZ dívky ročník 2004 12. 3
Zikmundová Kristýna 400 VZ dívky ročník 2004 28. 0
Cahová Kateřina 400 VZ dívky ročník 2005 17. 0
Ščepánová Simona 400 VZ dívky ročník 2005 11. 4
Doležalová Sára 100 M dívky ročník 2003 18. 0
Janýrová Lucie 100 M dívky ročník 2003 13. 2
Poláková Dominika 100 M dívky ročník 2004 9. 6
Zikmundová Kristýna 100 M dívky ročník 2004 23. 0
Cahová Kateřina 100 M dívky ročník 2005 6. 9
Ščepánová Simona 100 M dívky ročník 2005 16. 0
Doležalová Sára 200 M dívky ročník 2003 9. 6
Zikmundová Kristýna 200 M dívky ročník 2004 19. 0
Cahová Kateřina 200 M dívky ročník 2005 6. 9
Peřinková Veronika 100 Z dívky ročník 2003 18. 0
Piklová Tereza 100 Z dívky ročník 2003 4. 11
Neuerová Nikola 100 Z dívky ročník 2004 19. 0
Poláková Dominika 100 Z dívky ročník 2004 11. 4
Jirková Eliška 100 Z dívky ročník 2005 4. 11
Peřinková Veronika 200 Z dívky ročník 2003 16. 0
Piklová Tereza 200 Z dívky ročník 2003 5. 10
Fučíková Marie 200 Z dívky ročník 2004 26. 0
Neuerová Nikola 200 Z dívky ročník 2004 24. 0
Jirková Eliška 200 Z dívky ročník 2005 11. 4
Polívková Zina 200 Z dívky ročník 2005 15. 0
Doležalová Sára 100 P dívky ročník 2003 21. 0
Peřinková Veronika 100 P dívky ročník 2003 16. 0
Poláková Dominika 100 P dívky ročník 2004 6. 9
Fučíková Marie 100 P dívky ročník 2004 15. 0
Cahová Kateřina 100 P dívky ročník 2005 13. 2
Polívková Zina 100 P dívky ročník 2005 8. 7
Doležalová Sára 200 P dívky ročník 2003 19. 0
Peřinková Veronika 200 P dívky ročník 2003 18. 0
Poláková Dominika 200 P dívky ročník 2004 6. 9
Fučíková Marie 200 P dívky ročník 2004 13. 2
Cahová Kateřina 200 P dívky ročník 2005 11. 4
Polívková Zina 200 P dívky ročník 2005 7. 8
Janýrová Lucie 200 PZ dívky ročník 2003 14. 1
Piklová Tereza 200 PZ dívky ročník 2003 18. 0
Poláková Dominika 200 PZ dívky ročník 2004 5. 10
Fučíková Marie 200 PZ dívky ročník 2004 22. 0
Cahová Kateřina 200 PZ dívky ročník 2005 7. 8
Polívková Zina 200 PZ dívky ročník 2005 12. 3
Vysočina 4 x 50 VZ dívky 10. 5
Vysočina 4 x 50 polohová štafeta dívky 12. 3
CELKEM 211