Ústecký kraj - Plavání - Dívky

Ústecký kraj - Plavání - Dívky
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Suchomanová Jessica 50 VZ dívky ročník 2003 17. 0
Doksanská Eliška 50 VZ dívky ročník 2003 23. 0
Bešíková Lenka 50 VZ dívky ročník 2004 1. 20
Javorková Kamila 50 VZ dívky ročník 2004 3. 13
Fišerová Markéta 50 VZ dívky ročník 2005 15. 0
Hrbková Julie 50 VZ dívky ročník 2005 23. 0
Vepřeková Karolína 100 VZ dívky ročník 2003 25. 0
Doksanská Eliška 100 VZ dívky ročník 2003 22. 0
Javorková Kamila 100 VZ dívky ročník 2004 1. 20
Bešíková Lenka 100 VZ dívky ročník 2004 2. 16
Fišerová Markéta 100 VZ dívky ročník 2005 12. 3
Haaseová Markéta 100 VZ dívky ročník 2005 24. 0
Doksanská Eliška 200 VZ dívky ročník 2003 18. 0
Suchomanová Jessica 200 VZ dívky ročník 2003 21. 0
Barcalová Valerie 200 VZ dívky ročník 2004 16. 0
Javorková Kamila 200 VZ dívky ročník 2004 1. 20
Haaseová Markéta 200 VZ dívky ročník 2005 23. 0
Svobodová Zuzana 200 VZ dívky ročník 2005 20. 0
Doksanská Eliška 400 VZ dívky ročník 2003 18. 0
Letalíková Alexandra 400 VZ dívky ročník 2003 22. 0
Javorková Kamila 400 VZ dívky ročník 2004 1. 20
Barcalová Valerie 400 VZ dívky ročník 2004 21. 0
Hrbková Julie 400 VZ dívky ročník 2005 18. 0
Haaseová Markéta 400 VZ dívky ročník 2005 24. 0
Letalíková Alexandra 100 M dívky ročník 2003 19. 0
Suchomanová Jessica 100 M dívky ročník 2003 21. 0
Javorková Kamila 100 M dívky ročník 2004 1. 20
Barcalová Valerie 100 M dívky ročník 2004 17. 0
Hrbková Julie 100 M dívky ročník 2005 13. 2
Svobodová Zuzana 100 M dívky ročník 2005 11. 4
Letalíková Alexandra 200 M dívky ročník 2003 18. 0
Láníčková Barbora 200 M dívky ročník 2004 21. 0
Hrbková Julie 200 M dívky ročník 2005 11. 4
Doksanská Eliška 100 Z dívky ročník 2003 24. 0
Suchomanová Jessica 100 Z dívky ročník 2003 16. 0
Bešíková Lenka 100 Z dívky ročník 2004 2. 16
Barcalová Valerie 100 Z dívky ročník 2004 14. 1
Haaseová Markéta 100 Z dívky ročník 2005 10. 5
Fišerová Markéta 100 Z dívky ročník 2005 8. 7
Doksanská Eliška 200 Z dívky ročník 2003 23. 0
Suchomanová Jessica 200 Z dívky ročník 2003 19. 0
Bešíková Lenka 200 Z dívky ročník 2004 2. 16
Láníčková Barbora 200 Z dívky ročník 2004 25. 0
Haaseová Markéta 200 Z dívky ročník 2005 17. 0
Fišerová Markéta 200 Z dívky ročník 2005 12. 3
Letalíková Alexandra 100 P dívky ročník 2003 9. 6
Vepřeková Karolína 100 P dívky ročník 2003 17. 0
Barcalová Valerie 100 P dívky ročník 2004 9. 6
Láníčková Barbora 100 P dívky ročník 2004 17. 0
Svobodová Zuzana 100 P dívky ročník 2005 11. 4
Fišerová Markéta 100 P dívky ročník 2005 5. 10
Letalíková Alexandra 200 P dívky ročník 2003 7. 8
Vepřeková Karolína 200 P dívky ročník 2003 17. 0
Barcalová Valerie 200 P dívky ročník 2004 12. 3
Láníčková Barbora 200 P dívky ročník 2004 17. 0
Svobodová Zuzana 200 P dívky ročník 2005 9. 6
Hrbková Julie 200 P dívky ročník 2005 17. 0
Vepřeková Karolína 200 PZ dívky ročník 2003 24. 0
Letalíková Alexandra 200 PZ dívky ročník 2003 15. 0
Javorková Kamila 200 PZ dívky ročník 2004 1. 20
Bešíková Lenka 200 PZ dívky ročník 2004 11. 4
Svobodová Zuzana 200 PZ dívky ročník 2005 15. 0
Fišerová Markéta 200 PZ dívky ročník 2005 4. 11
Ústecký kraj 4 x 50 VZ dívky 4. 11
Ústecký kraj 4 x 50 polohová štafeta dívky 4. 11
CELKEM 290