Středočeský kraj - Plavání - Chlapci

Středočeský kraj - Plavání - Chlapci
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Neliba Tadeáš 50 VZ chlapci ročník 2003 17. 0
Lizec Jan 50 VZ chlapci ročník 2003 7. 8
Prošek Jakub 50 VZ chlapci ročník 2004 21. 0
Zelenka Vincent 50 VZ chlapci ročník 2004 1. 20
Palata Štěpán 50 VZ chlapci ročník 2005 5. 10
Borovka Denis 50 VZ chlapci ročník 2005 15. 0
Lizec Jan 100 VZ chlapci ročník 2003 8. 7
Neliba Tadeáš 100 VZ chlapci ročník 2003 12. 3
Prošek Jakub 100 VZ chlapci ročník 2004 21. 0
Zelenka Vincent 100 VZ chlapci ročník 2004 4. 11
Kameš Kristián 100 VZ chlapci ročník 2005 17. 0
Borovka Denis 100 VZ chlapci ročník 2005 9. 6
Hájek Michal 200 VZ chlapci ročník 2003 12. 3
Lizec Jan 200 VZ chlapci ročník 2003 8. 7
Prošek Jakub 200 VZ chlapci ročník 2004 16. 0
Zelenka Vincent 200 VZ chlapci ročník 2004 8. 7
Kameš Kristián 200 VZ chlapci ročník 2005 18. 0
Palata Štěpán 200 VZ chlapci ročník 2005 2. 16
Míka Tomáš 400 VZ chlapci ročník 2003 14. 1
Neliba Tadeáš 400 VZ chlapci ročník 2003 6. 9
Prošek Jakub 400 VZ chlapci ročník 2004 16. 0
Bálek David 400 VZ chlapci ročník 2004 18. 0
Valečka Jan 400 VZ chlapci ročník 2005 6. 9
Borovka Denis 400 VZ chlapci ročník 2005 7. 8
Lizec Jan 100 M chlapci ročník 2003 14. 1
Neliba Tadeáš 100 M chlapci ročník 2003 6. 9
Sabo Jiří 100 M chlapci ročník 2004 13. 2
Bálek David 100 M chlapci ročník 2004 21. 0
Valečka Jan 100 M chlapci ročník 2005 5. 10
Palata Štěpán 100 M chlapci ročník 2005 1. 20
Míka Tomáš 200 M chlapci ročník 2003 7. 8
Neliba Tadeáš 200 M chlapci ročník 2003 1. 20
Sabo Jiří 200 M chlapci ročník 2004 7. 8
Bálek David 200 M chlapci ročník 2004 20. 0
Valečka Jan 200 M chlapci ročník 2005 2. 16
Borovka Denis 200 M chlapci ročník 2005 4. 11
Hájek Michal 100 Z chlapci ročník 2003 8. 7
Neliba Tadeáš 100 Z chlapci ročník 2003 9. 6
Prošek Jakub 100 Z chlapci ročník 2004 15. 0
Sabo Jiří 100 Z chlapci ročník 2004 20. 0
Valečka Jan 100 Z chlapci ročník 2005 11. 4
Borovka Denis 100 Z chlapci ročník 2005 10. 5
Hájek Michal 200 Z chlapci ročník 2003 8. 7
Míka Tomáš 200 Z chlapci ročník 2003 10. 5
Prošek Jakub 200 Z chlapci ročník 2004 9. 6
Sabo Jiří 200 Z chlapci ročník 2004 18. 0
Valečka Jan 200 Z chlapci ročník 2005 8. 7
Borovka Denis 200 Z chlapci ročník 2005 4. 11
Hájek Michal 100 P chlapci ročník 2003 2. 16
Míka Tomáš 100 P chlapci ročník 2003 8. 7
Zelenka Vincent 100 P chlapci ročník 2004 12. 3
Bálek David 100 P chlapci ročník 2004 17. 0
Kameš Kristián 100 P chlapci ročník 2005 6. 9
Palata Štěpán 100 P chlapci ročník 2005 1. 20
Hájek Michal 200 P chlapci ročník 2003 7. 8
Míka Tomáš 200 P chlapci ročník 2003 3. 13
Zelenka Vincent 200 P chlapci ročník 2004 12. 3
Bálek David 200 P chlapci ročník 2004 17. 0
Kameš Kristián 200 P chlapci ročník 2005 6. 9
Palata Štěpán 200 P chlapci ročník 2005 1. 20
Lizec Jan 200 PZ chlapci ročník 2003 7. 8
Míka Tomáš 200 PZ chlapci ročník 2003 3. 13
Zelenka Vincent 200 PZ chlapci ročník 2004 8. 7
Bálek David 200 PZ chlapci ročník 2004 19. 0
Kameš Kristián 200 PZ chlapci ročník 2005 10. 5
Palata Štěpán 200 PZ chlapci ročník 2005 3. 13
Středočeký kraj 4 x 50 VZ chlapci 2. 16
Středočeský kraj 4 x 50 polohová štafeta chlapci 3. 13
CELKEM 471