Jihočeský kraj - Plavání - Chlapci

Jihočeský kraj - Plavání - Chlapci
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Laszák Robert 50 VZ chlapci ročník 2003 26. 0
Matoušek Marek 50 VZ chlapci ročník 2003 22. 0
Hendrickson Andrew 50 VZ chlapci ročník 2004 2. 16
Václavík Jiří 50 VZ chlapci ročník 2004 23. 0
Švarc Adam 50 VZ chlapci ročník 2005 17. 0
Tauchman Lukáš 50 VZ chlapci ročník 2005 20. 0
Laszák Robert 100 VZ chlapci ročník 2003 20. 0
Matoušek Marek 100 VZ chlapci ročník 2003 17. 0
Hendrickson Andrew 100 VZ chlapci ročník 2004 2. 16
Pígl Jonáš 100 VZ chlapci ročník 2004 22. 0
Hrdlička Hynek 100 VZ chlapci ročník 2005 18. 0
Švarc Adam 100 VZ chlapci ročník 2005 13. 2
Laszák Robert 200 VZ chlapci ročník 2003 21. 0
Lomský Filip 200 VZ chlapci ročník 2003 23. 0
Pígl Jonáš 200 VZ chlapci ročník 2004 7. 8
Václavík Jiří 200 VZ chlapci ročník 2004 14. 1
Michálek Šimon 200 VZ chlapci ročník 2005 3. 13
Tauchman Lukáš 200 VZ chlapci ročník 2005 7. 8
Zástava Jan 400 VZ chlapci ročník 2003 21. 0
Matoušek Marek 400 VZ chlapci ročník 2003 15. 0
Pígl Jonáš 400 VZ chlapci ročník 2004 5. 10
Václavík Jiří 400 VZ chlapci ročník 2004 20. 0
Tauchman Lukáš 400 VZ chlapci ročník 2005 4. 11
Michálek Šimon 400 VZ chlapci ročník 2005 3. 13
Matoušek Marek 100 M chlapci ročník 2003 16. 0
Zástava Jan 100 M chlapci ročník 2003 13. 2
Hendrickson Andrew 100 M chlapci ročník 2004 4. 11
Václavík Jiří 100 M chlapci ročník 2004 12. 3
Tauchman Lukáš 100 M chlapci ročník 2005 8. 7
Švarc Adam 100 M chlapci ročník 2005 6. 9
Matoušek Marek 200 M chlapci ročník 2003 10. 5
Václavík Jiří 200 M chlapci ročník 2004 12. 3
Hendrickson Andrew 200 M chlapci ročník 2004 5. 10
Hrdlička Hynek 200 M chlapci ročník 2005 10. 5
Lomský Filip 100 Z chlapci ročník 2003 19. 0
Zástava Jan 100 Z chlapci ročník 2003 10. 5
Hendrickson Andrew 100 Z chlapci ročník 2004 10. 5
Trávníček Adam 100 Z chlapci ročník 2004 25. 0
Švarc Adam 100 Z chlapci ročník 2005 19. 0
Lomský Filip 200 Z chlapci ročník 2003 19. 0
Zástava Jan 200 Z chlapci ročník 2003 7. 8
Trávníček Adam 200 Z chlapci ročník 2004 25. 0
Václavík Jiří 200 Z chlapci ročník 2004 19. 0
Michálek Šimon 200 Z chlapci ročník 2005 19. 0
Tauchman Lukáš 200 Z chlapci ročník 2005 9. 6
Laszák Robert 100 P chlapci ročník 2003 22. 0
Lomský Filip 100 P chlapci ročník 2003 26. 0
Hendrickson Andrew 100 P chlapci ročník 2004 21. 0
Trávníček Adam 100 P chlapci ročník 2004 25. 0
Švarc Adam 100 P chlapci ročník 2005 24. 0
Hrdlička Hynek 100 P chlapci ročník 2005 11. 4
Laszák Robert 200 P chlapci ročník 2003 17. 0
Lomský Filip 200 P chlapci ročník 2003 24. 0
Trávníček Adam 200 P chlapci ročník 2004 24. 0
Pígl Jonáš 200 P chlapci ročník 2004 18. 0
Hrdlička Hynek 200 P chlapci ročník 2005 16. 0
Michálek Šimon 200 P chlapci ročník 2005 7. 8
Laszák Robert 200 PZ chlapci ročník 2003 16. 0
Matoušek Marek 200 PZ chlapci ročník 2003 18. 0
Pígl Jonáš 200 PZ chlapci ročník 2004 7. 8
Trávníček Adam 200 PZ chlapci ročník 2004 25. 0
Tauchman Lukáš 200 PZ chlapci ročník 2005 11. 4
Hrdlička Hynek 200 PZ chlapci ročník 2005 13. 2
Jihočeský kraj 4 x 50 VZ chlapci 12. 3
Jihočeský kraj 4 x 50 polohová štafeta chlapci 13. 2
CELKEM 208