Jihočeský kraj - Plavání - Dívky

Jihočeský kraj - Plavání - Dívky
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Kracíková Adéla 50 VZ dívky ročník 2003 1. 20
Válková Viola 50 VZ dívky ročník 2003 4. 11
Veselá Barbora 50 VZ dívky ročník 2004 20. 0
Kinterová Terezie 50 VZ dívky ročník 2004 5. 10
Manová Hana 50 VZ dívky ročník 2005 8. 7
Marešová Simona 50 VZ dívky ročník 2005 14. 1
Kracíková Adéla 100 VZ dívky ročník 2003 1. 20
Válková Viola 100 VZ dívky ročník 2003 8. 7
Kinterová Terezie 100 VZ dívky ročník 2004 7. 8
Trnková Gabriela 100 VZ dívky ročník 2004 26. 0
Manová Hana 100 VZ dívky ročník 2005 15. 0
Věžníková Tereza 100 VZ dívky ročník 2005 18. 0
Mikulíková Hedvika 200 VZ dívky ročník 2003 9. 6
Válková Viola 200 VZ dívky ročník 2003 12. 3
Kinterová Terezie 200 VZ dívky ročník 2004 3. 13
Trnková Gabriela 200 VZ dívky ročník 2004 11. 4
Nezvalová Sofie 200 VZ dívky ročník 2005 14. 1
Věžníková Tereza 200 VZ dívky ročník 2005 21. 0
Houšková Bára 400 VZ dívky ročník 2003 20. 0
Mikulíková Hedvika 400 VZ dívky ročník 2003 8. 7
Trnková Gabriela 400 VZ dívky ročník 2004 15. 0
Gregorová Vanda 400 VZ dívky ročník 2004 13. 2
Manová Hana 400 VZ dívky ročník 2005 16. 0
Věžníková Tereza 400 VZ dívky ročník 2005 14. 1
Houšková Bára 100 M dívky ročník 2003 10. 5
Mikulíková Hedvika 100 M dívky ročník 2003 14. 1
Kinterová Terezie 100 M dívky ročník 2004 2. 16
Trnková Gabriela 100 M dívky ročník 2004 7. 8
Nezvalová Sofie 100 M dívky ročník 2005 18. 0
Věžníková Tereza 100 M dívky ročník 2005 19. 0
Houšková Bára 200 M dívky ročník 2003 11. 4
Mikulíková Hedvika 200 M dívky ročník 2003 10. 5
Kinterová Terezie 200 M dívky ročník 2004 1. 20
Trnková Gabriela 200 M dívky ročník 2004 2. 16
Marešová Simona 200 M dívky ročník 2005 12. 3
Věžníková Tereza 200 M dívky ročník 2005 13. 2
Kracíková Adéla 100 Z dívky ročník 2003 2. 16
Válková Viola 100 Z dívky ročník 2003 6. 9
Veselá Barbora 100 Z dívky ročník 2004 15. 0
Gregorová Vanda 100 Z dívky ročník 2004 18. 0
Manová Hana 100 Z dívky ročník 2005 3. 13
Marešová Simona 100 Z dívky ročník 2005 12. 3
Kracíková Adéla 200 Z dívky ročník 2003 4. 11
Mikulíková Hedvika 200 Z dívky ročník 2003 8. 7
Veselá Barbora 200 Z dívky ročník 2004 13. 2
Gregorová Vanda 200 Z dívky ročník 2004 16. 0
Manová Hana 200 Z dívky ročník 2005 2. 16
Marešová Simona 200 Z dívky ročník 2005 7. 8
Houšková Bára 100 P dívky ročník 2003 18. 0
Válková Viola 100 P dívky ročník 2003 20. 0
Veselá Barbora 100 P dívky ročník 2004 21. 0
Gregorová Vanda 100 P dívky ročník 2004 24. 0
Marešová Simona 100 P dívky ročník 2005 17. 0
Nezvalová Sofie 100 P dívky ročník 2005 21. 0
Válková Viola 200 P dívky ročník 2003 21. 0
Houšková Bára 200 P dívky ročník 2003 16. 0
Veselá Barbora 200 P dívky ročník 2004 14. 1
Gregorová Vanda 200 P dívky ročník 2004 20. 0
Marešová Simona 200 P dívky ročník 2005 15. 0
Nezvalová Sofie 200 P dívky ročník 2005 19. 0
Houšková Bára 200 PZ dívky ročník 2003 20. 0
Kracíková Adéla 200 PZ dívky ročník 2003 3. 13
Veselá Barbora 200 PZ dívky ročník 2004 15. 0
Gregorová Vanda 200 PZ dívky ročník 2004 19. 0
Manová Hana 200 PZ dívky ročník 2005 10. 5
Nezvalová Sofie 200 PZ dívky ročník 2005 20. 0
Jihočeský kraj 4 x 50 VZ dívky 7. 8
Jihočeský kraj 4 x 50 polohová štafeta dívky 13. 2
Kostková Lenka synchronizované plavání - figury dívky 2. 16
Kopecká Klára synchronizované plavání - figury dívky 17. 0
Plocová Eliška synchronizované plavání - figury dívky 23. 0
Říhová Eliška synchronizované plavání - figury dívky 26. 0
Kostková Lenka synchronizované plavání - sólo dívky 2. 16
Jihočeský kraj 1 synchronizované plavání - duo dívky 9. 6
Jihočeský kraj 2 synchronizované plavání - duo dívky 11. 4
CELKEM 357