Volejbal turnaj družstev – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

Tabulky

turnaj družstev – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
25.6.2017
Neděle
09:00 turnaj chlapci Královéhradecký kraj - Středočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
Online
09:00 turnaj chlapci Jihočeský kraj - Pardubický kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj chlapci Karlovarský kraj - Plzeňský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj chlapci Ústecký kraj - Olomoucký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj chlapci Liberecký kraj - Kraj Vysočina Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:30 turnaj chlapci Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:30 turnaj chlapci Středočeský kraj - Plzeňský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:30 turnaj chlapci Liberecký kraj - Olomoucký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:30 turnaj chlapci Zlínský kraj - Jihomoravský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:30 turnaj chlapci Hl. m. Praha - Ústecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:00 turnaj dívky Středočeský kraj - Olomoucký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:00 turnaj dívky Kraj Vysočina - Zlínský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:00 turnaj dívky Pardubický kraj - Jihomoravský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:00 turnaj dívky Ústecký kraj - Hl. m. Praha Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:00 turnaj dívky Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:30 turnaj dívky Zlínský kraj - Pardubický kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:30 turnaj dívky Olomoucký kraj - Jihočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:30 turnaj dívky Plzeňský kraj - Karlovarský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:30 turnaj dívky Ústecký kraj - Liberecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:30 turnaj dívky Hl. m. Praha - Královéhradecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
15:45 turnaj dívky Jihočeský kraj - Kraj Vysočina Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
15:45 turnaj dívky Středočeský kraj - Pardubický kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
15:45 turnaj dívky Jihomoravský kraj - Zlínský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
15:45 turnaj dívky Liberecký kraj - Moravskoslezský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
15:45 turnaj dívky Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
17:00 turnaj dívky Kraj Vysočina - Středočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
17:00 turnaj dívky Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
17:00 turnaj dívky Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
17:00 turnaj dívky Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
17:00 turnaj dívky Karlovarský kraj - Hl. m. Praha Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
18:30 turnaj chlapci Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
18:30 turnaj chlapci Karlovarský kraj - Středočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
18:30 turnaj chlapci Plzeňský kraj - Pardubický kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
18:30 turnaj chlapci Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
18:30 turnaj chlapci Olomoucký kraj - Zlínský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
20:00 turnaj chlapci Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
20:00 turnaj chlapci Pardubický kraj - Karlovarský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
20:00 turnaj chlapci Ústecký kraj - Kraj Vysočina Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
20:00 turnaj chlapci Zlínský kraj - Hl. m. Praha Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
20:00 turnaj chlapci Jihomoravský kraj - Liberecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
26.6.2017
Pondělí
09:00 turnaj dívky Pardubický kraj - Olomoucký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj dívky Jihomoravský kraj - Středočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj dívky Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj dívky Karlovarský kraj - Liberecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj dívky Hl. m. Praha - Plzeňský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:30 turnaj dívky Kraj Vysočina - Pardubický kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:30 turnaj dívky Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:30 turnaj dívky Zlínský kraj - Jihočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:30 turnaj dívky Plzeňský kraj - Ústecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:30 turnaj dívky Liberecký kraj - Hl. m. Praha Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:00 turnaj dívky Jihočeský kraj - Středočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:00 turnaj dívky Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:00 turnaj chlapci Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:00 turnaj chlapci Olomoucký kraj - Hl. m. Praha Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:00 turnaj chlapci Zlínský kraj - Liberecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:30 turnaj chlapci Středočeský kraj - Jihočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:30 turnaj chlapci Karlovarský kraj - Královéhradecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:30 turnaj chlapci Plzeňský kraj - Moravskoslezský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:30 turnaj chlapci Kraj Vysočina - Hl. m. Praha Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:30 turnaj chlapci Jihomoravský kraj - Ústecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:45 turnaj chlapci Jihočeský kraj - Karlovarský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:45 turnaj chlapci Pardubický kraj - Středočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:45 turnaj chlapci Liberecký kraj - Ústecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:45 turnaj chlapci Olomoucký kraj - Kraj Vysočina Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
16:00 turnaj chlapci Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
16:00 turnaj chlapci Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
16:00 turnaj chlapci Kraj Vysočina - Zlínský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
16:00 turnaj chlapci Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
16:00 turnaj chlapci Hl. m. Praha - Liberecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
17:15 turnaj chlapci Plzeňský kraj - Jihočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
17:15 turnaj chlapci Pardubický kraj - Královéhradecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
17:15 turnaj chlapci Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
17:15 turnaj chlapci Hl. m. Praha - Jihomoravský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
17:15 turnaj chlapci Ústecký kraj - Zlínský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
18:45 turnaj dívky Pardubický kraj - Jihočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
18:45 turnaj dívky Olomoucký kraj - Kraj Vysočina Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
18:45 turnaj dívky Středočeský kraj - Zlínský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
18:45 turnaj dívky Plzeňský kraj - Liberecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
18:45 turnaj dívky Ústecký kraj - Královéhradecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
20:15 turnaj dívky Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
20:15 turnaj dívky Zlínský kraj - Olomoucký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
20:15 turnaj dívky Karlovarský kraj - Ústecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
20:15 turnaj dívky Liberecký kraj - Královéhradecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
20:15 turnaj dívky Hl. m. Praha - Moravskoslezský kraj Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
27.6.2017
Úterý
09:00 turnaj chlapci 5A-7B Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj chlapci 6A-6B Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj chlapci 7A-5B Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:30 turnaj chlapci Čtvrtfinále Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:30 turnaj chlapci Čtvrtfinále Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:30 turnaj chlapci Čtvrtfinále Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:30 turnaj chlapci Čtvrtfinále Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:45 turnaj chlapci 6B-5A Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:45 turnaj chlapci 5B-6A Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:45 turnaj chlapci 7B-7A Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:00 turnaj chlapci Semifinále Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:00 turnaj chlapci Semifinále Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:00 turnaj chlapci 5 - 8 Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:00 turnaj chlapci 5 - 8 Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:30 turnaj dívky 5A-7B Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:30 turnaj dívky 6A-6B Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:30 turnaj dívky 7A-5B Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
16:00 turnaj dívky Čtvrtfinále Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
16:00 turnaj dívky Čtvrtfinále Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
16:00 turnaj dívky Čtvrtfinále Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
16:00 turnaj dívky Čtvrtfinále Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
17:15 turnaj dívky 6B-5A Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
17:15 turnaj dívky 5B-6A Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
17:15 turnaj dívky 7B-7A Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
18:30 turnaj dívky Semifinále Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
18:30 turnaj dívky Semifinále Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
18:30 turnaj dívky 5-8 Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
18:30 turnaj dívky 5-8 Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
28.6.2017
Středa
09:30 turnaj dívky 7A-6B Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
09:30 turnaj dívky 6A-7B Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
09:30 turnaj dívky 5A-5B Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
09:30 turnaj dívky 7-8 Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:45 turnaj chlapci 7A-6B Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:45 turnaj chlapci 6A-7B Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:45 turnaj chlapci 5A-5B Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:45 turnaj dívky 3-4 Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:30 turnaj chlapci 7-8 Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:30 turnaj chlapci 3-4 Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:00 turnaj chlapci Finále Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:00 turnaj chlapci 5-6 Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
15:30 turnaj dívky Finále Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
15:30 turnaj dívky 5-6 Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky