Florbal turnaj družstev – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

Tabulky

turnaj družstev – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
25.6.2017
Neděle
08:00 dívky Ústecký kraj G - Karlovarský kraj G SH SportPoint Brno Startovní listina
7:3
08:00 dívky Středočeský kraj G - Olomoucký kraj G Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
5:2
08:00 chlapci Liberecký kraj K - Moravskoslezský kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
3:3
Online
08:00 chlapci Zlínský kraj K - Karlovarský kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
7:3
09:00 dívky Plzeňský kraj G - Jihočeský kraj G SH SportPoint Brno Startovní listina
4:1
09:00 dívky kraj Vysočina G - Liberecký kraj G Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
4:2
09:00 chlapci Středočeský kraj K - Pardubický kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
9:1
09:00 chlapci Praha, hlavní město K - Královehradecký kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
10:3
10:00 dívky Jihomoravský kraj G - Královehradecký kraj G SH SportPoint Brno Startovní listina
2:1
10:00 dívky Praha, hlavní město - Zlínský kraj G Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
9:0
10:00 chlapci Ústecký kraj K - Kraj Vysočina K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
5:4
10:00 chlapci Plzeňský kraj K - Jihočeský kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
11:2
11:00 dívky Moravskoslezský kraj G - Karlovarský kraj G SH SportPoint Brno Startovní listina
5:0
11:00 dívky Pardubický kraj G - Olomoucký kraj G Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
4:2
11:00 chlapci Jihomoravský kraj K - Liberecký kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
8:5
11:00 chlapci Olomoucký kraj K - Karlovarský kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
4:1
12:00 dívky Ústecký kraj G - Plzeňský kraj G SH SportPoint Brno Startovní listina
5:2
12:00 dívky kraj Vysočina G - Středočeský kraj G Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
3:1
12:00 chlapci Středočeský kraj K - Moravskoslezský kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
6:3
12:00 chlapci Královehradecký kraj K - Zlínský kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
6:1
13:00 dívky Jihomoravský kraj G - Jihočeský kraj G SH SportPoint Brno Startovní listina
9:2
13:00 dívky Praha, hlavní město - Liberecký kraj G Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
6:3
13:00 chlapci Ústecký kraj K - Pardubický kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
9:0
13:00 chlapci Praha, hlavní město K - Plzeňský kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
6:2
14:00 dívky Moravskoslezský kraj G - Královehradecký kraj G SH SportPoint Brno Startovní listina
8:2
14:00 dívky Zlínský kraj G - Pardubický kraj G Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
1:8
14:00 chlapci Jihomoravský kraj K - Kraj Vysočina K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
5:4
14:00 chlapci Jihočeský kraj K - Olomoucký kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
4:6
15:00 dívky Plzeňský kraj G - Karlovarský kraj G SH SportPoint Brno Startovní listina
7:2
15:00 dívky kraj Vysočina G - Olomoucký kraj G Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
4:2
15:00 chlapci Středočeský kraj K - Liberecký kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
5:3
15:00 chlapci Královehradecký kraj K - Karlovarský kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
11:2
16:00 dívky Ústecký kraj G - Jihočeský kraj G SH SportPoint Brno Startovní listina
4:1
16:00 dívky Středočeský kraj G - Liberecký kraj G Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
2:3
16:00 chlapci Pardubický kraj K - Moravskoslezský kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
1:7
16:00 chlapci Zlínský kraj K - Praha, hlavní město K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
0:6
17:00 dívky Moravskoslezský kraj G - Jihomoravský kraj G SH SportPoint Brno Startovní listina
9:0
17:00 dívky Praha, hlavní město - Pardubický kraj G Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
1:0
17:00 chlapci Ústecký kraj K - Jihomoravský kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
2:3
17:00 chlapci Plzeňský kraj K - Olomoucký kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
7:8
18:00 dívky Karlovarský kraj G - Královehradecký kraj G SH SportPoint Brno Startovní listina
0:7
18:00 dívky Olomoucký kraj G - Zlínský kraj G Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
4:2
18:00 chlapci Liberecký kraj K - Kraj Vysočina K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
8:3
18:00 chlapci Karlovarský kraj K - Jihočeský kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
1:9
26.6.2017
Pondělí
08:00 dívky Plzeňský kraj G - Jihomoravský kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
5:2
Online
08:00 dívky kraj Vysočina G - Praha, hlavní město VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
3:3
Online
08:00 chlapci Středočeský kraj K - Ústecký kraj K SH SportPoint Brno Startovní listina
3:5
Online
08:00 chlapci Plzeňský kraj K - Královehradecký kraj K Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
4:2
Online
09:00 dívky Jihočeský kraj G - Královehradecký kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
1:8
Online
09:00 dívky Liberecký kraj G - Zlínský kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
4:3
09:00 chlapci Kraj Vysočina K - Pardubický kraj K SH SportPoint Brno Startovní listina
1:4
Online
09:00 chlapci Jihočeský kraj K - Praha, hlavní město K Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
1:4
Online
10:00 dívky Ústecký kraj G - Moravskoslezský kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
0:6
Online
10:00 dívky Středočeský kraj G - Pardubický kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
6:2
10:00 chlapci Moravskoslezský kraj K - Jihomoravský kraj K SH SportPoint Brno Startovní listina
3:1
Online
10:00 chlapci Zlínský kraj K - Olomoucký kraj K Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
1:2
Online
11:00 dívky Jihomoravský kraj G - Karlovarský kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
4:5
Online
11:00 dívky Olomoucký kraj G - Praha, hlavní město VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
3:3
11:00 chlapci Liberecký kraj K - Ústecký kraj K SH SportPoint Brno Startovní listina
3:3
Online
11:00 chlapci Karlovarský kraj K - Plzeňský kraj K Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
3:8
Online
12:00 dívky Plzeňský kraj G - Královehradecký kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
4:3
Online
12:00 dívky kraj Vysočina G - Zlínský kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
10:0
12:00 chlapci Kraj Vysočina K - Středočeský kraj K SH SportPoint Brno Startovní listina
0:1
Online
12:00 chlapci Královehradecký kraj K - Jihočeský kraj K Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
1:2
13:00 dívky Moravskoslezský kraj G - Jihočeský kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
9:0
Online
13:00 dívky Liberecký kraj G - Pardubický kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
5:3
13:00 chlapci Pardubický kraj K - Jihomoravský kraj K SH SportPoint Brno Startovní listina
0:4
Online
13:00 chlapci Praha, hlavní město K - Olomoucký kraj K Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
8:1
Online
14:00 dívky Ústecký kraj G - Jihomoravský kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
6:1
Online
14:00 dívky Středočeský kraj G - Praha, hlavní město VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
3:3
14:00 chlapci Moravskoslezský kraj K - Ústecký kraj K SH SportPoint Brno Startovní listina
0:3
14:00 chlapci Zlínský kraj K - Plzeňský kraj K Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
0:3
Online
15:00 dívky Jihočeský kraj G - Karlovarský kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
4:0
Online
15:00 dívky Liberecký kraj G - Olomoucký kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
2:2
15:00 chlapci Pardubický kraj K - Liberecký kraj K SH SportPoint Brno Startovní listina
2:13
15:00 chlapci Karlovarský kraj K - Praha, hlavní město K Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
1:3
Online
16:00 dívky Ústecký kraj G - Královehradecký kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
7:1
Online
16:00 dívky Středočeský kraj G - Zlínský kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
10:0
16:00 chlapci Moravskoslezský kraj K - Kraj Vysočina K SH SportPoint Brno Startovní listina
6:3
16:00 chlapci Zlínský kraj K - Jihočeský kraj K Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
4:1
Online
17:00 dívky Moravskoslezský kraj G - Plzeňský kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
4:2
Online
17:00 dívky kraj Vysočina G - Pardubický kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
5:1
17:00 chlapci Jihomoravský kraj K - Středočeský kraj K SH SportPoint Brno Startovní listina
8:2
17:00 chlapci Olomoucký kraj K - Královehradecký kraj K Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
4:1
Online
27.6.2017
Úterý
09:00 dívky Ústecký kraj G - Liberecký kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
3:2
Online
09:00 chlapci Ústecký kraj K - Plzeňský kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
2:1
Online
09:00 chlapci Kraj Vysočina K - Karlovarský kraj K Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
7:0
Online
09:00 dívky Karlovarský kraj G - Zlínský kraj G SH SportPoint Brno Startovní listina
8:7
Online
10:15 dívky kraj Vysočina G - Jihomoravský kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
6:2
Online
10:15 chlapci Praha, hlavní město K - Moravskoslezský kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
11:3
Online
10:15 chlapci Zlínský kraj K - Liberecký kraj K Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
4:1
Online
10:15 dívky Pardubický kraj G - Královehradecký kraj G SH SportPoint Brno Startovní listina
4:2
Online
11:30 dívky Moravskoslezský kraj G - Středočeský kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
6:5
Online
11:30 chlapci Jihomoravský kraj "K" - Královehradecký kraj "K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
Online
11:30 chlapci Jihočeský kraj K - Pardubický kraj K Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
2:2
Online
11:30 dívky Olomoucký kraj G - Jihočeský kraj G SH SportPoint Brno Startovní listina
7:0
Online
12:45 dívky Praha, hlavní město - Plzeňský kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
2:1
Online
12:45 chlapci Středočeský kraj K - Olomoucký kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
14:1
Online
12:45 chlapci Liberecký kraj K - Karlovarský kraj K Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
12:2
Online
12:45 dívky Královehradecký kraj G - Zlínský kraj G SH SportPoint Brno Startovní listina
6:1
Online
14:00 chlapci Jihočeský kraj K - Kraj Vysočina K Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
2:2
Online
14:00 dívky Olomoucký kraj G - Karlovarský kraj G SH SportPoint Brno Startovní listina
6:0
14:00 dívky Jihomoravský kraj G - Liberecký kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
9:1
14:00 chlapci Plzeňský kraj K - Moravskoslezský kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
3sn:2
15:05 dívky Ústecký kraj G - kraj Vysočina G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
5:0
15:05 chlapci Praha, hlavní město K - Ústecký kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
5:3
15:15 chlapci Zlínský kraj K - Pardubický kraj K Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
4:3
15:15 dívky Pardubický kraj G - Jihočeský kraj G SH SportPoint Brno Startovní listina
6:1
16:20 dívky Středočeský kraj G - Plzeňský kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
3:1
16:20 chlapci Olomoucký kraj K - Královehradecký kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
3:2
17:35 dívky Moravskoslezský kraj G - Praha, hlavní město VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
4:1
17:35 chlapci Středočeský kraj K - Jihomoravský kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
6:1
28.6.2017
Středa
08:30 chlapci Královehradecký kraj K - Moravskoslezský kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
6:3
ODM TV , Online
09:00 dívky Pardubický kraj G - Karlovarský kraj G Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
3:0
ODM TV , Online
09:00 chlapci Zlínský kraj K - Kraj Vysočina K SH SportPoint Brno Startovní listina
5:2
ODM TV , Online
09:45 chlapci Plzeňský kraj K - Olomoucký kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
7:5
ODM TV , Online
10:00 dívky Jihočeský kraj G - Zlínský kraj G Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
6:6
ODM TV , Online
10:00 chlapci Pardubický kraj K - Karlovarský kraj K SH SportPoint Brno Startovní listina
3:0
ODM TV , Online
11:00 chlapci Ústecký kraj K - Jihomoravský kraj K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
4:2
ODM TV , Online
11:00 dívky Olomoucký kraj G - Královehradecký kraj G Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
3:1
ODM TV , Online
11:00 chlapci Liberecký kraj K - Jihočeský kraj K SH SportPoint Brno Startovní listina
6:1
ODM TV , Online
12:00 dívky Plzeňský kraj G - Jihomoravský kraj G Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
3:2
ODM TV , Online
12:00 dívky Praha, hlavní město - kraj Vysočina G SH SportPoint Brno Startovní listina
3:2
ODM TV , Online
12:25 dívky Moravskoslezský kraj G - Ústecký kraj G VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
5:3
ODM TV , Online
13:15 dívky Liberecký kraj "G" - Středočeský kraj "G" Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina
ODM TV , Online
13:45 chlapci Středočeský kraj K - Praha, hlavní město K VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina
5:3