Karate kumite team – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

kumite team – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
27.6.2017
Úterý
12:00 mladší žáci a žákyně Plzeňský kraj - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší žáci a žákyně Královéhradecký krak - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší žáci a žákyně Ústecký kraj - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší žáci a žákyně Plzeňský kraj - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší žáci a žákyně Jihomoravský kraj - Praha, hlavní město Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší žáci a žákyně Středočeský kraj - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší žáci a žákyně Liberecký kraj - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší žáci a žákyně Karlovarský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší žáci a žákyně Jihočeský kraj - Pardubický kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší žáci a žákyně Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší žáci a žákyně Ústecký kraj - Jihomoravský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší žáci a žákyně Středočeský kraj - Liberecký kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší žáci a žákyně Karlovarský kraj - Jihočeský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:05 starší žáci a žákyně Jihočeský kraj - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:05 mladší žáci a žákyně Královéhradecký kraj - Ústecký kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:10 starší žáci a žákyně Královehradecký kraj - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:10 mladší žáci a žákyně Liberecký kraj - Karlovarský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:15 starší žáci a žákyně Pardubický kraj - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:15 mladší žáci a žákyně Ústecký kraj - Karlovarský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:20 starší žáci a žákyně Středočeský kraj - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:20 mladší žáci a žákyně Jihomoravký kraj - Královéhracký kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:25 starší žáci a žákyně Jihomoravský kraj - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:25 mladší žáci a žákyně Jihočeský kraj - Liberecký kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:30 starší žáci a žákyně Karlovarský kraj - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:35 starší žáci a žákyně Liberecký kraj - Ústecký kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:40 starší žáci a žákyně Plzeňský kraj - Jihočeský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:45 starší žáci a žákyně Královehradecký kraj - Pardubický kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:50 starší žáci a žákyně Středočeský kraj -Jihomoravský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:55 starší žáci a žákyně Karlovarský kraj - Liberecký kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:00 starší žáci a žákyně Jihočeský kraj - Pardubický kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:05 starší žáci a žákyně Středočeský kraj - Karlovarský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:10 starší žáci a žákyně Jihočeský kraj - Karlovarský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:15 starší žáci a žákyně Plzeňský kraj - Pardubický kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:20 starší žáci a žákyně Liberecký kraj - Středočeský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky