Karate kumite jednotlivci – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

kumite jednotlivci – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
27.6.2017
Úterý
10:00 starší žáci +50kg Hrazdír L - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší žáci +40kg Paterson G - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší žákyně -35kg Štenclová N - Šantrochová A Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 starší žákyně -45kg Trtíková M - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší žákyně -35kg Medová M - Formanová P Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší žákyně -35kg Čepičková A - Kindlová V Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší žákyně -35kg Pokorná E - Vašíčková T Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 starší žákyně +45kg Škaldová P - Levová A Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší žáci -40kg Luděk Melich - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší žákyně +35kg Anna Lišková - Šťastná B Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 starší žáci -50kg Sůkal V - Müller J Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 starší žáci -50kg Chod D - Horehleď R Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 starší žáci -50kg Pavel M - Rotter D Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 starší žáci -50kg Vacek T - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 starší žáci -50kg Vlček M - Ruža K Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 starší žáci -50kg Šanda J - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 starší žáci -50kg Schánilec J - Morales A Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 starší žáci -50kg Brejcha D - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 starší žákyně -45kg Reguliová - Květoňová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 starší žákyně -45kg Dreheimová - Kovářová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 starší žákyně -45kg Květoňová - Kovářová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 starší žákyně -45kg Brejchová - Reguliová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 starší žákyně -45kg Francová - Dreheimová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:05 starší žáci +50kg Matyáš Malý - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:05 mladší žáci +40kg Olšavský N - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:05 starší žákyně -45kg Reguliová B - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:05 starší žákyně +45kg Michalicová N - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:05 mladší žáci -40kg Josef Polák - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:05 mladší žákyně +35kg Gregůrková K - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:05 starší žáci -50kg Müller J - Chod D Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:05 starší žáci -50kg Rotter D - Vacek T Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:10 starší žáci +50kg Martin Eliáš - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:10 mladší žáci +40kg Jiří Endršt - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:10 starší žákyně -45kg Květoňová A - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:10 starší žákyně +45kg Rychlá E - Harciníková A Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:10 mladší žáci -40kg Bednář O - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:10 mladší žákyně +35kg Ema Tinavská - Dušková N Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:10 starší žáci -50kg Ruža K - Šanda J Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:15 starší žáci +50kg Václav Mai - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:15 mladší žáci +40kg Čarek P - Hrischau Š Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:15 starší žákyně -45kg Brejchová D - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:15 starší žákyně +45kg Makavcová Š - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:15 mladší žáci -40kg Tobias Nagy - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:15 mladší žákyně +35kg Nela Holubová - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:15 starší žáci -50kg Schánilec J - Brejcha D Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:20 starší žáci +50kg Radek Lácha - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:20 starší žákyně -45kg Kovářová L - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:20 starší žákyně +45kg Muzikářová Š - Šťastná V Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:20 mladší žáci +40kg Paterson G - Olšavský N Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:20 mladší žáci -40kg Čáslava B - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:20 mladší žákyně +35kg Veronika Janů - Mihalčatinová E Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:20 mladší žákyně -35kg Štenclová - Medová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:20 starší žáci -50kg Chod - Vacek Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:25 starší žáci +50kg Daniel Nový - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:25 starší žákyně -45kg Francová K - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:25 starší žákyně +45kg Chobotová T - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:25 mladší žáci +40kg Endršt J - Čapek P Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:25 mladší žáci -40kg Daniel Vašek - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:25 mladší žákyně +35kg Štecová K - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:25 mladší žákyně -35kg Čepičková - Pokorná Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:25 starší žáci -50kg Ruža - Schánilec Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 starší žáci +50kg Tomáš Höfer - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 starší žákyně -45kg Draheimová A - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 starší žákyně +45kg Pešanová E - Krátká N Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší žáci +40kg Paterson G - Endršt J Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší žáci -40kg Jakub Šolín - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší žákyně +35kg Linda Bílá - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší žákyně -35kg Medová - Pokorná Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 starší žáci -50kg Chod - Schánilec Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:35 starší žákyně -45kg Kerbelová B - Švrčíková A Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:35 starší žáci +50kg Dan Pelánek - Jan Pajkrt Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:35 starší žákyně +45kg Kratochvílová B - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:35 mladší žáci -40kg Kimi Zita - Vinničenko T Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:35 mladší žákyně +35kg Dlouhá N - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:35 mladší žákyně -35kg Farmanová - Šantrochová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:35 starší žáci -50kg Horehleď - Müller Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:40 starší žákyně -45kg Trtíková M - Reguliová B Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:40 starší žáci +50kg Hrazdír L - Matyáš Malý Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:40 mladší žáci -40kg Slovák M - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:40 mladší žákyně +35kg Linda Bílá - N. Dlouhá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:40 mladší žákyně -35kg Vašíčková - Čepičková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:40 starší žáci -50kg Müller - Vacek Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:40 starší žákyně +45kg Levová - Michalicová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:45 starší žákyně -45kg Květoňová A - Brejchová D Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:45 starší žáci +50kg Martin Eliáš - Václav Mai Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:45 mladší žáci -40kg Alex Kozubal - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:45 mladší žákyně +35kg Šťastná A - Gregůrková K Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:45 starší žáci -50kg Morelaes - Brejcha Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:45 starší žákyně +45kg Rychlá - Makovcová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:50 starší žákyně -45kg Kovářová L - Francová K Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:50 starší žáci +50kg Radek Lácha - Daniel Nový Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:50 mladší žáci -40kg Jiří Vrba - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:50 mladší žákyně +35kg Tinavská E - Holubová N Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:50 starší žáci -50kg Brejcha - Ruža Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:50 starší žákyně +45kg Muzikářová - Chobotová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:55 starší žáci +50kg Tomáš Höfer - Pelánek D Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:55 mladší žáci -40kg Šťáhlavský O - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:55 mladší žákyně +35kg Janů V - Štecová K Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:55 starší žáci -50kg Rotter - Horehleď Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:55 starší žákyně +45kg Krátká - Kratochvílová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší žáci -40kg Jan Bednář - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:00 starší žáci +50kg Malý M - Eliáš M Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší žákyně +35kg Gregůrková K - Tinavská E Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:00 starší žáci -50kg Šanda - Morales Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:00 starší žákyně +45kg Levová - Rychlá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:05 mladší žáci -40kg Vašák V - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:05 starší žáci +50kg Lácha R - Nový D Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:05 starší žáci +50kg Eliáš M - Lácha R Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:05 mladší žákyně +35kg Štecová K - Bílá L Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:05 starší žáci -50kg Sůkal - Pavel Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:05 starší žákyně +45kg Chobotová - Krátká Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:10 mladší žáci -40kg Filip Pohl - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:10 mladší žákyně +35kg Tinavská E - Štecová K Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:10 starší žáci -50kg Vlček - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:10 starší žákyně +45kg Rychlá - Chobotová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:15 mladší žáci -40kg Daniel Kolář - Ondřej Haša Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:15 mladší žákyně +35kg Dušková N - Holubová N Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:15 starší žákyně +45kg Herciníková - Makovcová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:20 mladší žáci -40kg L. Melich - J. Polák Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:20 mladší žákyně +35kg Dušková - Gregůrková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:20 starší žákyně +45kg Makovcová - Levová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:25 mladší žáci -40kg O. Bednář - T. Nagy Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:25 mladší žákyně +35kg Janů - Bílá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:25 starší žákyně +45kg Muzikářová - Krátká Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:30 mladší žáci -40kg B. Čáslava - D. Vašek Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:30 mladší žákyně +35kg Šťastná - Holubová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:35 mladší žáci -40kg J. Šolín - Zita Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:40 mladší žáci -40kg M. Slovák - A. Kozubal Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:45 mladší žáci -40kg J. Vrba - O. Šťáhlovský Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:50 mladší žáci -40kg J. Bednář - V. Vašák Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:55 mladší žáci -40kg F. Pohl - Kolář Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší žáci -40kg Melich - Bednář O. Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:05 mladší žáci -40kg Čáslava - Zita Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:10 mladší žáci -40kg Slovák - Vrba Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:15 mladší žáci -40kg Bednář J. - Kolář Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:20 mladší žáci -40kg Bednář O. - Čáslava Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:25 mladší žáci -40kg Slovák - Kolář Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:30 mladší žáci -40kg Bednář O. - Kolář Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:35 mladší žáci -40kg Nagy - Melich Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:40 mladší žáci -40kg Melich - Čáslava Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:45 mladší žáci -40kg Haša - Pohl Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:50 mladší žáci -40kg Haša - Bednář J. Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:55 mladší žáci -40kg Bednář J. - Slovák Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:00 mladší žáci -40kg Zita - Nagy Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:05 mladší žáci -40kg Vrba - Haša Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:10 mladší žáci -40kg Polák - Vašek Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:15 mladší žáci -40kg Šolín - Viničenko Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:20 mladší žáci -40kg Kozubal - Štáhlavský Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:25 mladší žáci -40kg Vašák - Pohl Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:30 mladší žáci -40kg Polák - Viničenko Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:35 mladší žáci -40kg Štáhlavský - Vašák Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky