Karate kata jednotlivci – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

kata jednotlivci – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
26.6.2017
Pondělí
10:00 mladší žáci Čáslava - Hirschau Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší žákyně Líšková - Formanová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:05 mladší žákyně Gregůrková - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:05 mladší žáci Olšavský - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:10 mladší žáci Čarek - Slovák Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:10 mladší žákyně Tinavská - Holubová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:15 mladší žáci Kozubal - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:15 mladší žákyně Ondrušková - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:20 mladší žáci Kimi - Šťáhlavský Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:20 mladší žákyně Čepičková - Šťastná Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:25 mladší žáci Polák - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:25 mladší žákyně Bílá - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší žáci Endršt - Vašák Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší žákyně Pokorná - Březovjaková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:35 mladší žáci Haša - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:35 mladší žákyně Dušková - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:40 mladší žáci Pohl - Šolín Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:40 mladší žákyně Štenclová - Šantrochová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:40 mladší žákyně Vašíčková - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:40 mladší žákyně Medová - Kindlová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:45 mladší žáci Nagy - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:45 mladší žákyně Suchá - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:50 mladší žáci Bednář - Laštůvka Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:50 mladší žákyně Petrušková - Mihalčatinová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:55 mladší žáci Daniel - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:55 mladší žákyně Štenclová - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
10:55 mladší žákyně Janů - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší žáci Bednář - Kolář Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší žákyně Dlouhá - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:05 mladší žáci Melich - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:05 mladší žákyně Formanová - Gregůrková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:10 mladší žáci Vrba - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:10 mladší žákyně Tinavská - Ondrušková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:15 mladší žáci Paterson - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:15 mladší žákyně Štastná - Bílá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:20 starší žáci Pelánek - Nový Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:20 mladší žáci Čáslava - Olšavský Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:25 starší žáci Horehleď - Šanda Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:25 mladší žáci Čarek - Kozubal Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:25 mladší žákyně Pokorná - Dušková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:30 starší žáci Lácha - Brejcha Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:30 mladší žáci Štáhlavský - Polák Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:30 mladší žákyně Štenclová - Vašíčková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:35 starší žáci Pasker - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:35 mladší žáci Vašák - Haša Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:35 mladší žákyně Medová - Suchá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:40 starší žáci Vlček - Mai Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:40 mladší žáci Pohl - Nagy Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:40 mladší žákyně Mihalčatinová - Štecová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:45 starší žáci Vacek - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:45 mladší žáci Laštůvka - Vašek Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:45 mladší žákyně Janů - Dlouhá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:50 starší žáci Eliáš - Bielik Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:50 mladší žáci Kolář - Melich Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:50 mladší žákyně Gregůrková - Ondrušková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:55 starší žáci Rotter - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:55 mladší žáci Vrba - Paterson Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
11:55 mladší žákyně Štastná - Pokorná Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší žáci Sůkal - Ruža Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší žákyně Michalicová - Škaldová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší žáci Čáslava - Kozubal Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší žáci Pelánek - Nový Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší žákyně Štenclová - Medová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:05 starší žáci Höfer - Morales Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:05 starší žákyně Kratochvílová - Strnadová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:05 mladší žáci Štahlavský - Haša Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:05 starší žáci Horehleď - Šanda Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:05 mladší žákyně Štecová - Janů Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:10 starší žákyně Rychlá - Šťastná Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:10 mladší žáci Pohl - Vašek Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:10 starší žáci Lácha - Brejcha Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:10 starší žáci Pasker - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:10 mladší žákyně Ondrušková - Štastná Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:15 starší žákyně Křižanová - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:15 starší žákyně Chobotová - Harciníková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:15 mladší žáci Melich - Paterson Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:15 starší žáci Vlček - Mai Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:15 starší žáci Vacek - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:15 mladší žákyně Medová - Štecová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:20 starší žákyně Levová - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:20 starší žákyně Pešanová - Brejchová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:20 mladší žáci Čáslava - Štahlavský Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:20 starší žáci Eliáš - Bielik Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:20 starší žáci Rotter - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:20 mladší žákyně Štastná - Medová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:25 starší žákyně Otrubová - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:25 starší žákyně Švrčková - Reguliová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:25 mladší žáci Pohl - Melich Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:25 starší žáci Sůkal - Ruža Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:25 mladší žákyně Čepičková - Bílá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:30 starší žákyně Vavrušková - Škrabalová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:30 mladší žáci Štahlavský - Pohl Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:30 starší žáci Höfer - Morales Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:30 mladší žákyně Čepičková - Pokorná Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:35 starší žákyně Květoňová - Horadová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:35 mladší žáci Kimi - Polák Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:35 starší žáci Hlobil - Pajkrt Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:35 starší žáci Schánilec - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:35 mladší žákyně Pokorná - Ondrušková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:40 starší žákyně Trtíková - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:40 starší žákyně Kovářová - Draheimová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:40 mladší žáci Polák - Haša Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:40 starší žáci Ručka - Hrazdír Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:40 starší žáci Pavel - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:40 mladší žákyně Kindlová - Suchá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:45 starší žákyně Muzikářová - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:45 starší žákyně Kerbelová - Švubová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:45 mladší žáci Polák - Čáslava Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:45 starší žáci Chod - Müller Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:45 starší žáci Klimeš - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:45 mladší žákyně Kindlová - Štenclová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:50 starší žákyně Krátká - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:50 mladší žáci Šolín - Nagy Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:50 mladší žákyně Štenclová - Štecová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:50 starší žákyně Michalicová - Kratochvílová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:55 mladší žáci Šolín - Vašek Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
12:55 starší žákyně Šťastná - Křižanová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:00 mladší žáci Vašek - Melich Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:00 starší žákyně Harciníková - Levová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:00 starší žáci Pelánek - Horehleď Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:05 starší žákyně Brejchová - Otrubová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:05 starší žáci Brejcha - Pasker Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:10 starší žákyně Reguliová - Vavrušková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:10 starší žáci Vlček - Vacek Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:15 starší žákyně Horadová - Trtíková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:15 starší žáci Bielik - Rotter Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:20 starší žákyně Draheimová - Muzikářová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:20 starší žáci Sůkal - Morales Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:25 starší žákyně Švubová - Krátká Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:25 starší žáci Pajkrt - Schánilec Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:30 starší žákyně Michalicová - Křižanová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:30 starší žáci Hrazdír - Pavel Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:35 starší žákyně Harciníková - Brejchová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:35 starší žáci Müller - Klimeš Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:40 starší žákyně Vavrušková - Trtíková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:45 starší žákyně Muzikářová - Švubová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:50 starší žákyně Michalicová - Brejchová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
13:55 starší žákyně Trtíková - Muzikářová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 starší žákyně Brejchová - Muzikářová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 starší žáci Horehleď - Brejcha Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
14:05 starší žákyně Pešanová - Otrubová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
14:05 starší žáci Vacek - Bielik Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
14:10 starší žákyně Draheimová - Švubová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
14:10 starší žáci Sůkal - Pajkrt Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
14:15 starší žákyně Otrubová - Harciníková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
14:15 starší žáci Pavel - Müller Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
14:20 starší žákyně Draheimová - Trtíková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
14:20 starší žáci Brejcha - Vacek Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
14:25 starší žákyně Harciníková - Michalicová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
14:25 starší žáci Sůkal - Pavel Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
14:30 starší žáci Vacek - Sůkal Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
14:35 starší žáci Vlček - Bielik Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
14:40 starší žáci Ruža - Morales Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
14:45 starší žáci Ruža - Pajkrt Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:00 mladší žáci Kozubal - Haša Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:00 starší žákyně Křižanová - Otrubová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:02 mladší žáci Paterson - Šolín Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:02 starší žákyně Vavrušková - Švubová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:04 mladší žáci Olšavský - Čarek Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:04 starší žákyně Kratochvílová - Šťastná Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:06 mladší žáci Vašák - Zita Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:08 mladší žáci Nagy - Laštůvka Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:08 starší žákyně Levová - Pešanová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:10 mladší žáci Kolář - Vrba Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:10 starší žákyně Regulinová - Horadová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:12 mladší žáci Čarek - Zita Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:12 starší žákyně Šťastná - Pešanová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:14 mladší žáci Laštůvka - Kolář Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:14 starší žákyně Horádová - Krátká Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:22 mladší žákyně Gregůrková - Čepičková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:24 mladší žákyně Janů - Kindlová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:26 mladší žákyně Formanová - Tinavská Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:28 mladší žákyně Dušková - Bílá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:30 mladší žákyně Vašíčková - Mihalčatinová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:32 mladší žákyně Dlouhá - Suchá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:34 mladší žákyně Tinavská - Dušková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
15:40 mladší žákyně Mihalčatinová - Suchá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
16:00 starší žáci Horehleď - Bielik Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
16:02 starší žáci Müller -Růža Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
16:04 starší žáci Pelánek - Pasker Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
16:06 starší žáci Schanielec - Hrazdír Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
16:08 starší žáci Klimeš - Morales Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky
16:10 starší žáci Schanielec - Morales Hala TJ Tesla Brno Startovní listina
Výsledky