Tenis dvouhra – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

dvouhra – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
25.6.2017
Neděle
08:30 mladší chlapci Brašna - Leipner Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší chlapci Blumajer - Filip Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší chlapci Laštovička - Jedlička Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší chlapci Brunclík - Novák Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší chlapci Vrtěna - Hanzelín Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší chlapci Doubek - Hrazdil Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší chlapci Fedasko - Vrba Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší chlapci Menšík - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší chlapci Petr - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší chlapci Rouchal - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší chlapci Pazdera - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Jurajda - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Klír - Lisa Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Palán - Novák Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Křížek - Veigert Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Burian - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Čech - Nápravník Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Alan - Janoušek Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Kračman - Mališ Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Baum - Válek Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Šlapák - Jadlovský Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Fáček - Zeithamel Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Otypka - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Zapletal - Hovorka Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Padevět - Kratochvíl Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Machala - Hertl Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Hauge - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 starší dívky Mandelíková - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 starší dívky Křepinská - Michnová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 starší dívky Hrubanová - Kmínková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 starší dívky Hrádková - Panchartek Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 starší dívky Nosková - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 starší dívky Zýtová - Hertlová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 starší dívky Planková - Abeldinová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 starší dívky Šalková - Palicová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 starší dívky Jindrová - Vondráková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 starší dívky Gaenerová - Altrichterová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 starší dívky Augustinová - Křenková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 starší dívky Hrdinková - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 starší dívky Moravcová - Horská Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 starší dívky Kubíková - Gajdošová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 starší dívky Vetráková - Ondroušková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 starší dívky Kněžková - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší chlapci Opluštil - Houdek Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší chlapci Patyk - Mojžíš Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší chlapci Vintera - Douda Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší chlapci Fáček - Kubátko Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší chlapci Vacula - Jecho Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší dívky Pávková - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší dívky Willanderová - Heiderová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší dívky Fiedlerová - Smékalová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší dívky Hrabalová - Šmejkalová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší dívky Havlová - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší dívky Přecechtělová - Kareisová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší dívky Jiříková - Říhová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší dívky Bajerová - Látalová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší dívky Tomanková - Maršálková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší dívky Mičocová - Roháčová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší dívky Šimonovská - Grünová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší dívky Odehnalová - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší dívky Paterová - Drozdová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší dívky Marnová - Kubíčková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší dívky Nováková - Charvátová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší dívky Havlíčková - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
26.6.2017
Pondělí
08:30 mladší chlapci Filip - Jedlička Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší chlapci Menšík - Brašna Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší chlapci Petr - Brunclík Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší chlapci Hanzelín - Hrazdil Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší chlapci Vrba - Opluštil Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší chlapci Patyk - Rouchal Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší chlapci Vintera - Kubátko Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší dívky Mendelíková - Michnová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší dívky Pávková - Heiderová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší dívky Hrubanová - Panchartek Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší dívky Nosková - Zýtová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší dívky Šalková - Abeldinová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší dívky Jindrová - Gaetnerová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší dívky Augustinová - Hrdinková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší dívky Moravcová - Kubíková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší dívky Vetráková - Kněžková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší dívky Smékalová - Šmejkalová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší dívky Havlová - Přecechtělová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší dívky Říhová - Látalová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Jurajda - Klír Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Palán - Veigert Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Burian - Čech Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Alan - Mališ Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Baum - Šlapák Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Zeithamel - Otypka Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Zapletal - Padevět Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší chlapci Machala - Hauge Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší dívky Tomajková - Roháčová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší dívky Šimonovská - Odehnalová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší dívky Paterová - Kubíčková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší dívky Nováková - Havlíčková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 mladší chlapci Jecho - Pazdera Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
27.6.2017
Úterý
08:30 starší dívky Mandelíková - Panchartek Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší dívky Nosková - Šálková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší dívky Jindrová - Hrdinková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
08:30 starší dívky Moravcová - Kněžková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:30 starší chlapci Jurajda - Velgert Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:30 starší chlapci Burian - Mališ Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:30 starší chlapci Baum - Otypka Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:30 starší chlapci Zapletal - Hauge Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší dívky Pávková - Šmejkalová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší dívky Přecechtělová - Látalová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší dívky Tomajková - Odehnalová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší dívky Paterová - Havlíčková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší chlapci Menšík - Jedlička Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší chlapci Brunclík - Hrazdil Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší chlapci Opluštil - Rouchal Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší chlapci Vintera - Jecho Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
16:00 mladší chlapci Menšík - Brunclík Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
16:00 mladší chlapci Rouchal - Vintera Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
17:00 starší chlapci Veigert - Burian Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
17:00 starší chlapci Otypka - Hauge Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
17:00 mladší dívky Šmejkalová - Přecechtělová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
17:00 mladší dívky Tomajková - Havlíčková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
17:00 starší dívky Mandelíková - Nosková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
17:00 starší dívky Hrdinková - Moravcová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
28.6.2017
Středa
08:30 starší chlapci Burian - Otypka Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
Online
10:00 starší chlapci Hauge - Veigert Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
10:00 mladší chlapci Menšík - Vintera Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší chlapci Brunclík - Rouchal Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší dívky Přecechtělová - Tomajková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší dívky Šmejkalová - Havlíčková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
10:00 starší dívky Mandelíková - Hrdinková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
Online
10:00 starší dívky Nosková - Moravcová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky