Tenis čtyřhra – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

čtyřhra – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
26.6.2017
Pondělí
12:00 mladší chlapci Karlovarský kraj - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší chlapci Vysočina - Liberecký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší chlapci Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší chlapci Jihomoravský kraj - Ústecký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší chlapci Praha - Středočeský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší chlapci Jihočeský kraj - Olomoucký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší chlapci Plzeňský kraj - Pardubický kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší chlapci Zlínský kraj - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší dívky Jihočeský kraj - Ústecký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší dívky Olomoucký kraj - Karlovarský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší dívky Plzeňský kraj - Liberecký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší dívky Vysočina - Zlínský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší dívky Jihomoravský kraj - Pardubický kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší dívky Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší dívky Praha, hlavní město - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší dívky Jihomoravský kraj - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší dívky Moravskoslezský kraj - Praha Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší dívky Ústecký kraj - Vysočina Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší dívky Plzeňský kraj - Olomoucký kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší dívky Karlovarský kraj - Královéhradecký kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší dívky Jihočeský kraj - Liberecký kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší dívky Pardubický kraj - Zlínský kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší dívky Středočeský kraj - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Moravskoslezský kraj - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Ústecký kraj - Karlovarský kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Vysočina - Liberecký kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Plzeňský kraj - Královéhradecký kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Praha - Středočeský kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Pardubický kraj - Jihočeský kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Zlínský kraj - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
15:00 mladší dívky Středočeský kraj - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
17:00 mladší dívky Středočeský kraj - Ústecký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
17:00 mladší dívky Olomoucký kraj - Plzeňský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
17:00 mladší dívky Vysočina - Pardubický kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
17:00 mladší dívky Moravskoslezský kraj - Praha Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
17:00 starší chlapci Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
17:00 starší chlapci Olomoucký kraj - Liberecký kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
17:00 starší chlapci Královéhradecký kraj - Praha Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
17:00 starší chlapci Pardubický kraj - Zlínský Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
27.6.2017
Úterý
09:00 mladší chlapci Karlovarský kraj - Vysočina Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 mladší chlapci Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 mladší chlapci Středočeský kraj - Olomoucký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 mladší chlapci Pardubický kraj - Zlínský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 starší chlapci Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 starší chlapci Praha - Zlínský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 mladší dívky Středočeský kraj - Olomoucký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 mladší dívky Pardubický kraj - Praha Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 mladší chlapci Vysočina - Moravskoslezský Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
09:00 mladší chlapci Olomoucký kraj - Zlínský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
09:30 starší dívky Jihomoravský kraj - Ústecký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
09:30 starší dívky Liberecký kraj - Zlínský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
13:30 starší dívky Praha - Jihomoravský kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
13:30 starší dívky Ústecký kraj - Olomoucký kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
13:30 starší dívky Královéhradecký kraj - Liberecký kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
13:30 starší dívky Zlínský kraj - Středočeský kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina
Výsledky
28.6.2017
Středa
12:00 mladší chlapci Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší chlapci Zlínský kraj - Vysočina Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Olomoucký kraj - Zlínský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Moravskoslezský kraj - Praha Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší dívky Středočeský kraj - Praha Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší dívky Olomoucký kraj - Pardubický Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
13:00 starší dívky Zlínský kraj - Jihomoravský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 starší dívky Liberecký kraj - Ústecký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
Výsledky